vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA

Ići dole 
+17
cybertel
Ivan Hirst
Jovan
Admin
marco
vlajko05
yeti
KdF
Dika
BUBI
renne
Mico
igorsnegi
GibaniTZa
Miso
Klemen Klemen
buRago
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Miso
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Miso


Broj poruka : 183
Godina : 42
Lokacija : Kozarska Dubica RS BIH
Datum upisa : 18.06.2007

BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA   BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Icon_minitimePon 25 Jun - 15:03

Dika ::
marco ::
i ja volim bubu

ali pošto sam elegento prepunjen,ipak mi je type 3 komotniji elephant

do skoro sam samo par puta vozio VW vazdušnjake ali od kada sam seo u moj vazdušnjak skroz sam prso i sada samo njega vozim svaki dan,prestao sam muziku da slušam ,samo motor ..uf baš se čovek naloži na ova Porscheova čuda What a Face

Ma Marko pitaj Micu sta se desi kad sednes za volan Busa Very Happy Very Happy Very Happy
a bus je nesto predivno jednom sjednes za njega i ne izlazis cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Ivan Hirst
VW entuzijasta
VW entuzijasta
Ivan Hirst


Broj poruka : 59
Godina : 49
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 13.06.2007

BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA   BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Icon_minitimeSre 27 Jun - 14:47

GibaniTZa ::
Znaš da voziš Bubu ako:

01 – Brisači imaju dve brzine : sporu i sporiju.
02 – Postoje tri podešavanja grejanja : isključeno, kuvanje i "u kvaru"
03 – Ljudi prilaze i govore : „Imao sam istog takvog pre...“
04 – Posle naglog skretanja u levo nozdrve ti puni mio miris benzina.
05 – Pronalaziš slamu ispod sedišta.
06 – Deca se udaraju kada prolaziš pored.
07 – Žena te udara kada pokušavaš da je nateraš da uđe u kola
08 – Klimatizacija se sastoji od spuštanja dva prozora
09 – Psi zakopavaju tvoj auto u dvorištu
10 – Insekt koji udari u šoferku te uspori
11 – Možeš otvoriti suvozačev prozor sa vozačevog mesta bez da istegneš ruku
12 – Zvuk motora te podseća na bakinu singericu.
13 – Deca te se stide kada dođeš da ih pokupiš iz škole
14 – Fleke od ulja se pojavljuju ispod motora bez obzira na to koliko si dugo parkiran.
15 – Znaš napamet mehaničarev broj telefona.
16 – Klinci pokazuju na tvoj auto, kikoću se i viču „Herbie!“
17 – Žena pokazuje na tvoj auto i viče „Poštedi me!“
18 – Prskalica za šoferku radi na principu guranja ruke kroz prozor i polivanja stakla iz plastične flaše...
19 – Kada stisneš gas do daske bakute sa štapovima te obilaze...
20 – Ljud ti viču :“Kupi konja“
21 – Treba ti priručnik da bi našao akumulator
22 – Sirena se čuje kao promukla patka
23 – Mehaničar je nazvao svoje prvo dete po tebi.
24 – Imaš nalepnicu :“ Ne trubi mi, okrećem pedale najbrže što mogu!“
25 – Moliš se za jak vetar u leđima i tri puta očitaš „Oče Naš“ kada pokušavaš da se uključiš na auto put.
26 – Nemaš pojma šta je hladnjak
27 – Ne možeš skroz da razviješ kartu u kolima
28 – Kada te neko pita šta voziš - lažeš
29 – Možeš da vidiš put kroz patos
30 – Tašta te pita :“Zete kada ćeš uzeti pravi auto?“
31 – Bočni vetrovi određuju u kojoj traci voziš.
32 – Odmagljuješ stakla rukavom
33 – Ne bi je dao ni za šta na svetu!!!

Ovo poslednje je najvažnije. Nazovite me (dobro, vi ovde nećete) i mazohistom, ali meni srce zaigra na svih ovih 32 razloga jer je to meni lep deo života. A onaj 33.i razlog sve objasni. Gde još postoji predmet sa dušom? Samo BUBA!!!
Nazad na vrh Ići dole
buRago
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
buRago


Broj poruka : 525
Godina : 37
Lokacija : KRAGUJEVAC (dolina gladi)
Datum upisa : 18.06.2007

BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA   BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Icon_minitimeSre 27 Jun - 17:23

bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Nazad na vrh Ići dole
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA   BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Icon_minitimeSre 27 Jun - 17:34

Mislim da je kod nekih od nas češći slučaj da umesto što neće da proda Bubu ni po koju cenu kupi još jednu i ako mu realno ne treba Laughing
Nazad na vrh Ići dole
buRago
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
buRago


Broj poruka : 525
Godina : 37
Lokacija : KRAGUJEVAC (dolina gladi)
Datum upisa : 18.06.2007

BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA   BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Icon_minitimeSre 27 Jun - 18:08

pi ja se zato najvise divim majstoru kod kog stalno radim kola puno mu je dvoriste buba i delova za nju What a Face
Nazad na vrh Ići dole
cybertel
VW zaluđenik
VW zaluđenik
cybertel


Broj poruka : 156
Godina : 46
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 18.06.2007

BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA   BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Icon_minitimePet 6 Jul - 2:17

Dika ::
Miso ::
zato sto je jedino auto koje ima dusu cheers cheers cheers

Ma Miso to je BUS a Buba ima dusicu.

Ne radi se ni o dusi ni odusici,vec zato sto je Hitler naredio da se napravi narodni auto za svaciji dzep,zato sto je neunistiva i zato sto je atrakcija....nemac je neac,ej bre nemac je to pravio bre!!!
Nazad na vrh Ići dole
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA   BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Icon_minitimePet 6 Jul - 18:26

Živeo Hitler, Živeli Nemci cheers cheers cheers

neka svati ovo ko kako hoće
Nazad na vrh Ići dole
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA   BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Icon_minitimePet 6 Jul - 21:01

pa gibanitze *ebem mu zivot! Covece znam da mislis nesto drugo ali bre..
Nazad na vrh Ići dole
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA   BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Icon_minitimePet 6 Jul - 21:06

zasto volim bubu?

Pa zato sto kada sednem u nju, setim se detinjstva i kako sam sa bratom sedeo na zadnjem sedistu, spavao iza istog, sarao po zamagljenom staklu...i kako smo bili srecna familija..setim se trenutka kada sam kupio svoju prvu bubu, kako sam je vozio bez dozvole po dorcolu, kako sam putovao po srbiji sa njom....svaki detalj mi budi secanje...

zasto - zato sto budi najlepse uspomene u meni...
Nazad na vrh Ići dole
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA   BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Icon_minitimeSub 7 Jul - 0:27

Ziveo pa umro... A Nemci kako su poceli, ni njima se ne pise dobro...
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
Mico
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
Mico


Broj poruka : 628
Godina : 49
Lokacija : Zemun polje
Datum upisa : 03.06.2007

BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA   BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Icon_minitimeSub 7 Jul - 16:23

Citat :
Živeo Hitler, Živeli Nemci

Gde je sada Admin da ga banuje zbog ovoga Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA   BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Icon_minitimeSub 7 Jul - 17:54

Ccccc... Tuzicemo ga Adminu, smrsit ce mu konce!
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA   BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Icon_minitimeSub 7 Jul - 19:56

Ma, kontam da Adminu to ne smeta, jer je to sloboda govora kakve nema nigde u svetu...
Nazad na vrh Ići dole
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA   BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Icon_minitimeSub 7 Jul - 20:26

GibaniTZa ::
Ma, kontam da Adminu to ne smeta, jer je to sloboda govora kakve nema nigde u svetu...

Ma Gibo ja mislim da nam je admin car covek za sva vremena i sve silulacije cheers cheers cheers lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
dexit
dr. VW
dr. VW
dexit


Broj poruka : 1446
Godina : 46
Lokacija : belgrad[e]
Datum upisa : 02.06.2007

BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA   BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Icon_minitimeNed 8 Jul - 3:58

kao sto rekoh na zwitter temi - a ako se ne varam - hitler, porsche i komenda su austrijanci a pocetne serije bube su bese zarobljenici sklapali? tako da - ziveli austrijanci i logorasi! Razz

elem, ovog poslednjeg obozavam iz razloga sto je napravio takvu formu koja i dan danas predstavlja domaci zadatak svim [auto] dizajnerima sirom sveta. to je definitivno najveci razlog sto sam od malena zaljubljen u bubu.

ovog drugog zbog toga sto je smislio nacin da omiljen oblik vozim sa uzivanjem posle 70tak godina od konstrukcije.

prvog ne postujem. ali ne bih ga vezivao sa nemackim narodom i to sto je ucinio sa njima. nemce postujem - recimo, kad je inovativnost u pitanju [pivo - 1516, automobil - 1886, svecica - 1902, mp3 format - 1987]. postujem njihovu brzu regeneraciju iz pepela posle II svetskog rata. postujem njihove brze pruge i puteve kojima sam prosao..

inace, nece mozda admin da nas banuje zbog ziveo ovaj, ziveo onaj - ali moze forumotion.com admin da nas zatvori ako ne uspe srpski da nauci dobro da bi shvatio sta mi hocemo da kazemo - a hitlera nam puna usta.. scratch Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.diekaefermaschine.blogspot.com
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA   BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Icon_minitimeNed 8 Jul - 10:08

Dodaću Dejo na tvoje razmišljanje ( sa kojim se generalno slažem) jednu svoju misao:

Svaki veliki Nemac je Austrijanac Exclamation Elem, Nemac, Austrijanac, to je prilično ista stvar, isti jezik, ista kultura, isti mentalitet...Što kažu, znaš da si iz Austrije prešao u Nemačku kada vidiš policajce u zeleno-belim uniformama...Ostalo mu dođe isto...

Adolfa na neki način cenim jer nam je pored Bube, koja je defakto njegova zamisao (ili onoga za koga je on radio, kako god) podario autobahn-ove, mlazni pogon, raketni pogon, nuklearnu energiju (Ameri su je samo realizovali, ideja je bila nemačka) PVC i još gomilu toga. Što se tiče uzdizanja nemačkog naroda iz pepela posle prvog svetskog rata, za to je definitivno zaslužan gore pomenuti, ali i za njihovo vraćanje u pepeo...Da nije bilo WWII on bi definitivno bio jedan od najvećih državnika XX veka...Trudim se samo da budem realan i da se sazna prava istina a ne da se tupo prihvati pobednička demagogija.

Da, dodao bih još nešto, prva serija Buba je izašla kada, 1938. , a tada nije bilo toliko logoraša da bi se moglo reći da su je oni pravili...Uostalom, do kraja rata je bilo jako malo "civilnih" Buba...


Poslednji izmenio dana Ned 8 Jul - 10:14, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA   BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Icon_minitimeNed 8 Jul - 10:11

Dika ::
GibaniTZa ::
Ma, kontam da Adminu to ne smeta, jer je to sloboda govora kakve nema nigde u svetu...

Ma Gibo ja mislim da nam je admin car covek za sva vremena i sve silulacije cheers cheers cheers lol! lol! lol!

Hvala čika Diko, preneću mu Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
dexit
dr. VW
dr. VW
dexit


Broj poruka : 1446
Godina : 46
Lokacija : belgrad[e]
Datum upisa : 02.06.2007

BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA   BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Icon_minitimeNed 8 Jul - 15:57

GibaniTZa ::
Da, dodao bih još nešto, prva serija Buba je izašla kada, 1938. , a tada nije bilo toliko logoraša da bi se moglo reći da su je oni pravili...Uostalom, do kraja rata je bilo jako malo "civilnih" Buba...

da, ali prva serija je zanemarljiva kad je produkcija u pitanju. prvi kdf-wageni u volkswagenwerku su sklopljeni tamo '40 - '41.. do tada su uglavnom pilot verzije radjene. a vec od '40 je bilo dovoljno zarobljenika iz poljske, ceske, holandije itd.. [imam sliku zarobljenika koji su radili u fabrici - samo da je pronadjem]
ali avaj, i u wolfsburskom muzeju je rupa kad je proizvodnja 'civilnih' buba za vreme nacista u pitanju - ali slucajno dobro znamo sta je na istim sasijama radjeno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.diekaefermaschine.blogspot.com
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA   BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Icon_minitimeNed 8 Jul - 17:04

Treba da im bude čast što su učestvovali u tome, šta bih ja dao da sam mogao da sklapam Bubu u njenom izvornom obliku...Ma radio bih samo za parče 'leba i vodu...

Elem, da bi prekinuli satanizaciju nemačkog naroda, valja napomenuti da je VW a i sama nemačka vlada isplatila većinu radnika koji su pod prinudom radili za vreme WWII...Znam čak nekoliko primera (ne mogu reći živih, nažalost)...
Nazad na vrh Ići dole
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA   BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Icon_minitimeNed 8 Jul - 19:09

Posmatras stvari sa sasvim drugacijeg stanovista. Njima je to bio prinudni rad, sklapali su obican automobil. Uostalom, ko zna sta bi ti mislio o tome kada bi tebe neko naterao da radis u fabrici... Dobra volja je jedna stvar a prisila druga. Covek po prirodi mrzi svaku prisilu.

Medjutim, ne znam tacne podatke o tome koliko je u Fabrici bilo zarobljenika, odnosno koliki deo radnika su cinili oni.
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
vlajko05
dr. VW
dr. VW
vlajko05


Broj poruka : 1438
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA   BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Icon_minitimeNed 8 Jul - 19:42

Slazem se sa Slobom cim pomislim da nesto MORAM a ja odma No Suspect affraid Sleep geek Sad Mad Crying or Very sad Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA   BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Icon_minitimePon 9 Jul - 0:00

Naravno, i ja se slažem....Samo, nisam stavio potrebne smajlije, bem ga No No No
Nazad na vrh Ići dole
Mico
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
Mico


Broj poruka : 628
Godina : 49
Lokacija : Zemun polje
Datum upisa : 03.06.2007

BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA   BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Icon_minitimeČet 26 Jul - 23:21

I jos jedan (dokumentovani) razlog zasto buba

In the fifties the Volkswagen summoned Pininfarina to ask him which aesthetic modifications he would have made to the Beetle in order to make it up to date. It seems that Pininfarina had worked on the project for a while and in the end he had given back all the designs, saying: "It's so beautiful as it is: why do you want to change it ?". The only modification suggested by him and later put into practice was the enlargement of a few centimeters of the rear window.

cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
markoniw
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
markoniw


Broj poruka : 501
Godina : 71
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 10.07.2007

BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA   BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Icon_minitimeČet 26 Jul - 23:58

Osecam potrebu da i ja nesto dodam na ovu temu ,mada se sa vecinom misljenja slazem.

"Jedno je sigurno -buba je jedini automobil koji NIKOGA ne ostavlja ravnodusnim (vecina je simpatise ,manjini se ne dopada) a morate se sloziti :Nezapazen =Nepostoji
Nazad na vrh Ići dole
VWMacedonia
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
VWMacedonia


Broj poruka : 333
Godina : 38
Lokacija : Bitolj,Makedonija
Datum upisa : 01.07.2007

BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA   BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Icon_minitimePet 27 Jul - 2:49

PROTIV:

- Troshe benzin, parno nakon 5 minuta voznja (ne valja u malom gradu)

ZA:

- Pa sve osven ovo gore Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA   BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
BEZBROJ RAZLOGA ZASTO BUBA
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» zasto??
» sabac 2007
» zasto ginu ljudi na Jamaici ?
» Ljudi,zasto nam je galerija prazna???
» vw buba

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Ostalo-
Skoči na: