vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 vw otpad u okolini cacka

Ići dole 
+3
Tomas Volk
nebkv
Bugman
7 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Bugman
dr. VW
dr. VW
Bugman


Broj poruka : 899
Godina : 32
Lokacija : Gornji Milanovac
Datum upisa : 03.03.2008

vw otpad u okolini cacka Empty
PočaljiNaslov: vw otpad u okolini cacka   vw otpad u okolini cacka Icon_minitimeUto 4 Mar - 21:37

Otpad se nalazi u Trnavi, covek se zove Dragan.Inace kad sam zadnji put bio tamo izbrojao sam 22bube i 3 busaT2.Jel neko uzimao delove tamo(ja sam uzeo soferku i neke sitnice) Question
Nazad na vrh Ići dole
http://detroitsrbija.21.forumer.com
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

vw otpad u okolini cacka Empty
PočaljiNaslov: Re: vw otpad u okolini cacka   vw otpad u okolini cacka Icon_minitimeUto 4 Mar - 23:38

Ja sam bio par puta,i ukapirao sam da cene zavise od vlasnikovog raspolozenja,a retko je raspolozen da delove prodaje po realnoj ceni Crying or Very sad .Vecina ljudi koju sam upucivao na njega za neki deo,a bili su tamo ranije reagovali su mahanjem ruke,ili negodovanjem.Jednom prilikom mi je trazio 10e za usku hromiranu lajsnu na haubi Shocked .Doduse drugom prlkom,razgledajuci razbacane delove unaokolo naletim na vrata za bubu pre 55 koja na trzistu mogu vredeti i par stotina evra,a ja sam ih za svoj oval nabavio po ceni od 200din Very Happy .Naravno morao sam sakriti odusevljenje kada sam video da su u pitanju "grbava" vrata,i onako sa gadjenjem upitati "a posto ti ova vrata bez dna?" Twisted Evil.U svakom slucaju lepo mesto za izlet,posebno za vlasnike buba od 1970 pa na vise,ima lep izbor delova.Jedino nikako ne treba ici za sitnicu,tada je papreno skupo.Tek sa kupovinom vise delova moze se postici normalna cena.U sustini to su moja zapazanja,i reakcije nekih drugih.Ne mora da znaci da je uvek tako.Inace vlasnik je u sustini ok tip
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

vw otpad u okolini cacka Empty
PočaljiNaslov: Re: vw otpad u okolini cacka   vw otpad u okolini cacka Icon_minitimeUto 4 Mar - 23:43

Vlasnik je u sustini OK tip scratch cene zavise od njegovog trenutnog raspolozenja scratch scratch scratch clown clown clown
Nazad na vrh Ići dole
bubuleja
dr. VW
dr. VW
bubuleja


Broj poruka : 1021
Godina : 46
Lokacija : rijeka
Datum upisa : 03.10.2007

vw otpad u okolini cacka Empty
PočaljiNaslov: Re: vw otpad u okolini cacka   vw otpad u okolini cacka Icon_minitimeSre 5 Mar - 7:32

nebkv ::
Naravno morao sam sakriti odusevljenje kada sam video da su u pitanju "grbava" vrata,i onako sa gadjenjem upitati "a posto ti ova vrata bez dna?" Twisted Evil

lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

vw otpad u okolini cacka Empty
PočaljiNaslov: Re: vw otpad u okolini cacka   vw otpad u okolini cacka Icon_minitimeSre 5 Mar - 9:59

Tomas Volk ::
Vlasnik je u sustini OK tip scratch cene zavise od njegovog trenutnog raspolozenja scratch scratch scratch clown clown clown
Cene su jedno,dok je u odnosu prema kupcu relativno predusretljiv,kad se malo duze zadrzis Wink .Postoje otpadi gde dodjes,oderu te i odes,a odnos prema tebi je kao da si mu krvni neprijatelj Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Bugman
dr. VW
dr. VW
Bugman


Broj poruka : 899
Godina : 32
Lokacija : Gornji Milanovac
Datum upisa : 03.03.2008

vw otpad u okolini cacka Empty
PočaljiNaslov: Re: vw otpad u okolini cacka   vw otpad u okolini cacka Icon_minitimeSre 5 Mar - 10:57

To nebkv
Potpuno si u pravu neke sitnice npr. lajsne sa strane-200 do 300 din jedna,ali za ove krupnije stvari cene su ok.Svracao sam i na otpad "Nela" na ulazu u Beograd i tamo ima 7-8 buba i tada je bila jedna iz 60-tih(beli volan,neki stari radio slican blaupunkt-u)
Nazad na vrh Ići dole
http://detroitsrbija.21.forumer.com
pera
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
pera


Broj poruka : 728
Godina : 65
Lokacija : Sopot
Datum upisa : 08.02.2008

vw otpad u okolini cacka Empty
PočaljiNaslov: Re: vw otpad u okolini cacka   vw otpad u okolini cacka Icon_minitimeSre 5 Mar - 11:04

Gde je tacno taj otpad i kada si to video?
Nazad na vrh Ići dole
Bugman
dr. VW
dr. VW
Bugman


Broj poruka : 899
Godina : 32
Lokacija : Gornji Milanovac
Datum upisa : 03.03.2008

vw otpad u okolini cacka Empty
PočaljiNaslov: Re: vw otpad u okolini cacka   vw otpad u okolini cacka Icon_minitimeSre 5 Mar - 11:10

Na ulazu u Beograd sa Ibarske otpad "Nela" ima neki stari avion bacen tu pored ne moze da se promasi,ali ja sam to video pre 2 god. a cale je posle svracao kaze da toga vise nema, ako ti nije u prolazu ne bih te savetovao da dolazis,jer od toga najverovatnije vise nema nista
Nazad na vrh Ići dole
http://detroitsrbija.21.forumer.com
pera
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
pera


Broj poruka : 728
Godina : 65
Lokacija : Sopot
Datum upisa : 08.02.2008

vw otpad u okolini cacka Empty
PočaljiNaslov: Re: vw otpad u okolini cacka   vw otpad u okolini cacka Icon_minitimeSre 5 Mar - 11:17

Ok,hvala.
Nazad na vrh Ići dole
Bugman
dr. VW
dr. VW
Bugman


Broj poruka : 899
Godina : 32
Lokacija : Gornji Milanovac
Datum upisa : 03.03.2008

vw otpad u okolini cacka Empty
PočaljiNaslov: Re: vw otpad u okolini cacka   vw otpad u okolini cacka Icon_minitimeSre 5 Mar - 12:04

Vredi li uzimanja, polomljen(jedan od tri kraka)Luisi volan sa glavom za bubu, naravno morace i da se tapacira Question Neutral
Nazad na vrh Ići dole
http://detroitsrbija.21.forumer.com
Baron
VW entuzijasta
VW entuzijasta
Baron


Broj poruka : 69
Godina : 38
Lokacija : Cacak
Datum upisa : 18.01.2008

vw otpad u okolini cacka Empty
PočaljiNaslov: Re: vw otpad u okolini cacka   vw otpad u okolini cacka Icon_minitimeSub 8 Mar - 20:26

Evo kako moja aktivnost na ovom forumu uzima maha,dolazim do podataka i informacija,o kojima nisam ni sanjao.U mom gradu Buba sve dostupnija,a evo sad i delovi na dohvat ruke.Ne znam tacno gde se ovaj plac nalazi,ali raspitacu se.Moze to biti dragocena potraga. afro Pozdrav za komsiju iz Gornjeg milanovca.
Nazad na vrh Ići dole
Bugman
dr. VW
dr. VW
Bugman


Broj poruka : 899
Godina : 32
Lokacija : Gornji Milanovac
Datum upisa : 03.03.2008

vw otpad u okolini cacka Empty
PočaljiNaslov: Re: vw otpad u okolini cacka   vw otpad u okolini cacka Icon_minitimeSub 8 Mar - 21:20

Baron Cool
Mislis na ovo kod Beograda Question
Nazad na vrh Ići dole
http://detroitsrbija.21.forumer.com
Baron
VW entuzijasta
VW entuzijasta
Baron


Broj poruka : 69
Godina : 38
Lokacija : Cacak
Datum upisa : 18.01.2008

vw otpad u okolini cacka Empty
PočaljiNaslov: Re: vw otpad u okolini cacka   vw otpad u okolini cacka Icon_minitimeNed 9 Mar - 0:53

Ne,mislio sam na plac kod Cacka,jer sam i ja iz Cacka,pa mi je to tu blizu.Hvala na informaciji.poz
Nazad na vrh Ići dole
Bugman
dr. VW
dr. VW
Bugman


Broj poruka : 899
Godina : 32
Lokacija : Gornji Milanovac
Datum upisa : 03.03.2008

vw otpad u okolini cacka Empty
PočaljiNaslov: Re: vw otpad u okolini cacka   vw otpad u okolini cacka Icon_minitimeNed 9 Mar - 10:37

Kao sto si video pazi na cene rendeer
Nazad na vrh Ići dole
http://detroitsrbija.21.forumer.com
Gost
Gost




vw otpad u okolini cacka Empty
PočaljiNaslov: Re: vw otpad u okolini cacka   vw otpad u okolini cacka Icon_minitimeNed 9 Mar - 12:32

mislim da tu pase stara srpska tradicija pazarenja,vrdanja kod pregleda auta i trazenja ribolovackih dozvola.....dobar litar domace sljive pa da se pazari onda....ili gresim?
Nazad na vrh Ići dole
Bugman
dr. VW
dr. VW
Bugman


Broj poruka : 899
Godina : 32
Lokacija : Gornji Milanovac
Datum upisa : 03.03.2008

vw otpad u okolini cacka Empty
PočaljiNaslov: Re: vw otpad u okolini cacka   vw otpad u okolini cacka Icon_minitimeNed 9 Mar - 12:40

Moze da se proba lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://detroitsrbija.21.forumer.com
Baron
VW entuzijasta
VW entuzijasta
Baron


Broj poruka : 69
Godina : 38
Lokacija : Cacak
Datum upisa : 18.01.2008

vw otpad u okolini cacka Empty
PočaljiNaslov: Re: vw otpad u okolini cacka   vw otpad u okolini cacka Icon_minitimeNed 9 Mar - 13:56

To je ona fora,vidi da si sa strane,i verovatno imas razlog, cim si zapucao do njega,tebi i sitnica mnogo znaci,a on je tu da zacepi sa cenom,i boli ga uvo.A sljiva moze da promeni pogled na coveka,moze da se zgotivite drunken pa onda sledi poklanjanje,mi Srbi smo specifican narod afro
Nazad na vrh Ići dole
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

vw otpad u okolini cacka Empty
PočaljiNaslov: Re: vw otpad u okolini cacka   vw otpad u okolini cacka Icon_minitimeSre 12 Mar - 22:43

Otpad je u Selu Trnava,odmah pored skole.Kada se skrene sa starog puta za Kraljevo(ili za Cacak,zavisi odakle se gleda Very Happy )nigde se ne skrece i odmah nakon 1km je skola,a pokraj skole otpad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




vw otpad u okolini cacka Empty
PočaljiNaslov: Re: vw otpad u okolini cacka   vw otpad u okolini cacka Icon_minitimeČet 13 Mar - 0:58

jel imaa koji t1 na otpadu? lol!
Nazad na vrh Ići dole
Bugman
dr. VW
dr. VW
Bugman


Broj poruka : 899
Godina : 32
Lokacija : Gornji Milanovac
Datum upisa : 03.03.2008

vw otpad u okolini cacka Empty
PočaljiNaslov: Re: vw otpad u okolini cacka   vw otpad u okolini cacka Icon_minitimeČet 13 Mar - 10:12

To Drac
Ne, kad sam ja bio nije bilo T1, a ni buba pre `70.Bilo je vise T2,1300 i 1200J i par 1303.Mada nisam bio odavno...
Nazad na vrh Ići dole
http://detroitsrbija.21.forumer.com
Bugman
dr. VW
dr. VW
Bugman


Broj poruka : 899
Godina : 32
Lokacija : Gornji Milanovac
Datum upisa : 03.03.2008

vw otpad u okolini cacka Empty
PočaljiNaslov: Re: vw otpad u okolini cacka   vw otpad u okolini cacka Icon_minitimeUto 18 Mar - 22:34

Sta nema vise affraid affraid affraid Zasto confused presao na kafanu Question
Nazad na vrh Ići dole
http://detroitsrbija.21.forumer.com
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

vw otpad u okolini cacka Empty
PočaljiNaslov: Re: vw otpad u okolini cacka   vw otpad u okolini cacka Icon_minitimePon 24 Mar - 17:12

O cemu se radi?Da tip slucajno nije pocistio otpad Crying or Very sad .Ako je tako podlegao je "gvozdju na kilo",uzeo mane love nego da je sve to prodao u delove,ali lova na gomili.Moje pretpostavke
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




vw otpad u okolini cacka Empty
PočaljiNaslov: Re: vw otpad u okolini cacka   vw otpad u okolini cacka Icon_minitimePon 24 Mar - 21:01

zrtva tranzicije...xaxaxaax! lol!
Nazad na vrh Ići dole
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

vw otpad u okolini cacka Empty
PočaljiNaslov: Re: vw otpad u okolini cacka   vw otpad u okolini cacka Icon_minitimeČet 2 Okt - 10:48

Svratio sam juce do "otpada".Da ne znam sta je tu sve bilo,ne bih verovao.Sve je pocisceno,izrasla travica kao da nista nije bilo.Primecujem da je kupio nov objekat koji koristi kao prodavnicu(opario se Very Happy ).Ispred stoji njegova buba koju vozi,a na mestu gde su nekada bile sve te bube sada je samo jedna 1302,relativno kompletna,nedostaju neka krila i citava polustranica sa vratima.Te bube ranije nije bilo tako da mislim da je dosla kasnije nakon sto je otpad pociscen.Ne smem ni da zamislim koje su cene sada kada ima samo tu jednu pale
Nazad na vrh Ići dole
Bugman
dr. VW
dr. VW
Bugman


Broj poruka : 899
Godina : 32
Lokacija : Gornji Milanovac
Datum upisa : 03.03.2008

vw otpad u okolini cacka Empty
PočaljiNaslov: Re: vw otpad u okolini cacka   vw otpad u okolini cacka Icon_minitimeČet 2 Okt - 15:26

Evil or Very Mad Koji li je posao bio skloniti sve one bube i kombije i natovariti na nesto (malo manje od 30 komada).Ona njegova crvena 1302 je bas dobra osim onih glupih zakrpa na krilima.Ne razumem jel pocinje opet ili ta bez vrata sluzi samo njemu.
Nazad na vrh Ići dole
http://detroitsrbija.21.forumer.com
Sponsored content





vw otpad u okolini cacka Empty
PočaljiNaslov: Re: vw otpad u okolini cacka   vw otpad u okolini cacka Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
vw otpad u okolini cacka
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Vintage otpad
» Pozdrav iz Cacka
» ko u bg i okolini moze da nasteluje karburator

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Ostalo-
Skoči na: