vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Milanov Bus

Ići dole 
+8
Milanche Le
strid
GibaniTZa
bubuleja
Tomas Volk
milan
bubamara
Dika
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
milan
dr. VW
dr. VW
milan


Broj poruka : 1572
Godina : 41
Lokacija : pozarevac
Datum upisa : 28.02.2008

Milanov Bus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milanov Bus   Milanov Bus - Page 2 Icon_minitimeČet 24 Apr - 21:56

dika je upravu ja sam ga malo sminkao sprejom nema trulez mislim na rupe ili tako u voznom je stanju a siber sam odlepio i pukla je sajla sto ga vuce!!! imalo bi da se radi ako ga neko zeli komplet uradjem a i nemora moze da se registruje i vozi a i nabavio sam retrovizore
Nazad na vrh Ići dole
vlaja
VW zaluđenik
VW zaluđenik
vlaja


Broj poruka : 235
Godina : 60
Lokacija : Bg - cherry hill
Datum upisa : 21.03.2008

Milanov Bus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milanov Bus   Milanov Bus - Page 2 Icon_minitimeČet 24 Apr - 22:16

Question A sta smo kazali kolko novaca ovo luce ovako malo zapusteno?
Nazad na vrh Ići dole
http://nemamsajt.com
milan
dr. VW
dr. VW
milan


Broj poruka : 1572
Godina : 41
Lokacija : pozarevac
Datum upisa : 28.02.2008

Milanov Bus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milanov Bus   Milanov Bus - Page 2 Icon_minitimeČet 24 Apr - 22:23

niste me raazumeli ja necu da ga prodajem samo me zanima vase misljenje da je vas koliko bi trazili za njega eto samo to inace za njega lagano sakupljam delove koji nedostaju garazirao sam ga pa cu jednog dana i njega da sredim...
Nazad na vrh Ići dole
vlaja
VW zaluđenik
VW zaluđenik
vlaja


Broj poruka : 235
Godina : 60
Lokacija : Bg - cherry hill
Datum upisa : 21.03.2008

Milanov Bus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milanov Bus   Milanov Bus - Page 2 Icon_minitimeČet 24 Apr - 22:28

Neka bude bas lux,zasluzuje Srecno !
Nazad na vrh Ići dole
http://nemamsajt.com
Milanche Le
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 44
Godina : 36
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 22.01.2008

Milanov Bus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milanov Bus   Milanov Bus - Page 2 Icon_minitimePet 25 Apr - 1:06

Iskreno, ja mislim, bez uvrede, da taj kombi nemoze da prodje 1000e!
Njegova vrednost je mozda i mnogo veca, ali ja to gledam sa ove tacke:
1. ako ga gledamo ocima kupaca, koji bi ga hteli za njegovu pravu namenu, prevoz putnika i robe, star je i pitanje da li bi ga neko hteo u tu svrhu, osim sakupljaca sekundarnih sirovina! (pre desetak dana prodjem kroz cigansku malu, stoji zuti t2, izgleda solidno, prodjem posle par dana, on okrenut na kant, izvadjen motor i sigurno ce u staro gvozdje, a mislite li da ciga ima 1000e za kombi? scratch )
2. gledano iz ugla ljubitelja, kao sto cika Dika, koga smatram ne samo za ljubitelja vec i za poznavaoca, kaze, hvale mu mnoge sitnice, malo je ogreban, malo zafarban, znaci za sredjivanje, pa stoga smatram da ni u ovom slucaju nemoze postici tu cenu!
3. poslednje, ima ih po oglasima traze ljudi razne cifre, ja sam jednom video da covek za mazdu 323 '90g. trazi 12000e, znaci trazena i prodajna cena nije isto, jos kad tome dodamo, da vecina ljubitelja traga za nekim ostavljenim "sirocicima" i kupuje ih po nekim izuzetno niskim cenama, mislim da nemoze ipak da prodje toliko! Ako neko misli suprotno ili pak ima argumenata da me uveri u suprotno slobodno neka kaze, jer ja nezelim da budem neobavesten.

Opet ponavljam, nezelim da uvredim ljude koji mnogo vise znaju od mene u ovoj oblasti, a narocito ne vlasnika!

I naravno ja sam u mom izlaganju komentarisao prodajnu cenu i samo cenu, nemojte mesati cenu sa vrednoscu, trziste je jedno, a vrednost je drugo, a smatram da bar na ovom mestu netreba komentarisati vrednost ovakvog vozila, jer smo svi mi ovde manje vise zbog te njihove vrednosti!

Hvala na paznji!
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com
milan
dr. VW
dr. VW
milan


Broj poruka : 1572
Godina : 41
Lokacija : pozarevac
Datum upisa : 28.02.2008

Milanov Bus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milanov Bus   Milanov Bus - Page 2 Icon_minitimeUto 13 Maj - 22:50

Milanov Bus - Page 2 Dscf0040pn7
Nazad na vrh Ići dole
milan
dr. VW
dr. VW
milan


Broj poruka : 1572
Godina : 41
Lokacija : pozarevac
Datum upisa : 28.02.2008

Milanov Bus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milanov Bus   Milanov Bus - Page 2 Icon_minitimeUto 13 Maj - 22:50

Milanov Bus - Page 2 Resizeofmilanovtl7
Nazad na vrh Ići dole
Mico
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
Mico


Broj poruka : 628
Godina : 50
Lokacija : Zemun polje
Datum upisa : 03.06.2007

Milanov Bus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milanov Bus   Milanov Bus - Page 2 Icon_minitimeUto 13 Maj - 23:25

@milan,

gde si pazario felne i pošto su?
Nazad na vrh Ići dole
milan
dr. VW
dr. VW
milan


Broj poruka : 1572
Godina : 41
Lokacija : pozarevac
Datum upisa : 28.02.2008

Milanov Bus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milanov Bus   Milanov Bus - Page 2 Icon_minitimeČet 15 Maj - 19:31

jeftino ja radim u becu kao vulkanizer!!! samo su male 15 zoli mozda ipak 17 zoli da mu stavim
Nazad na vrh Ići dole
Mico
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
Mico


Broj poruka : 628
Godina : 50
Lokacija : Zemun polje
Datum upisa : 03.06.2007

Milanov Bus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milanov Bus   Milanov Bus - Page 2 Icon_minitimeČet 15 Maj - 20:58

Citat :
samo su male 15 zoli mozda ipak 17 zoli da mu stavim

Ako mu staviš 17" ja se prvi prijavljujem da kupim te 15" ako budu bile na prodaju Wink Cool
Nazad na vrh Ići dole
milan
dr. VW
dr. VW
milan


Broj poruka : 1572
Godina : 41
Lokacija : pozarevac
Datum upisa : 28.02.2008

Milanov Bus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milanov Bus   Milanov Bus - Page 2 Icon_minitimeNed 18 Maj - 21:26

jednog dana ce mozda ovaj beli bus izgledati slicno ovako samo u drugoj bojiMilanov Bus - Page 2 Ewewewbq7
Nazad na vrh Ići dole
pedja
VW entuzijasta
VW entuzijasta
pedja


Broj poruka : 105
Godina : 43
Lokacija : bijeljina
Datum upisa : 01.05.2008

Milanov Bus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milanov Bus   Milanov Bus - Page 2 Icon_minitimeSre 21 Maj - 21:37

ovaj bus sam gledao na mobil.de i uzasno je skup. pèosto si vulkanizer reci mi jel mogu felge od nekog novijeg auta da se montiraju na bus i od kojeg?
Nazad na vrh Ići dole
milan
dr. VW
dr. VW
milan


Broj poruka : 1572
Godina : 41
Lokacija : pozarevac
Datum upisa : 28.02.2008

Milanov Bus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milanov Bus   Milanov Bus - Page 2 Icon_minitimeČet 22 Maj - 8:04

moze od svakog mercedesa novieg vw seata to ti je razmak rupa 5x112
Nazad na vrh Ići dole
pedja
VW entuzijasta
VW entuzijasta
pedja


Broj poruka : 105
Godina : 43
Lokacija : bijeljina
Datum upisa : 01.05.2008

Milanov Bus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milanov Bus   Milanov Bus - Page 2 Icon_minitimeČet 22 Maj - 21:21

hvala, nisam to znao Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
milan
dr. VW
dr. VW
milan


Broj poruka : 1572
Godina : 41
Lokacija : pozarevac
Datum upisa : 28.02.2008

Milanov Bus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milanov Bus   Milanov Bus - Page 2 Icon_minitimeSub 23 Avg - 22:28

da se moj bus ne zaboravi i ode na stanu 2
danas sam kupio na skupu nove retrovizero nov prednji branik i novi znak i bele zmigance sve u hromu a bus je vec mesec dana kod majstora radi se slike nemam ali bice.
Nazad na vrh Ići dole
milan
dr. VW
dr. VW
milan


Broj poruka : 1572
Godina : 41
Lokacija : pozarevac
Datum upisa : 28.02.2008

Milanov Bus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milanov Bus   Milanov Bus - Page 2 Icon_minitimeSub 24 Jan - 19:01

danas me zvao sale sredjuje ovaj bus da ga registrujemo i ima problema sa zadnjim dobosem ne moze da ga nabaci skroz kaze da je spao.pa sam hteo da pitam dali su na svim modelima isti zadnji dobosi ili postoji razlika????
Nazad na vrh Ići dole
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Milanov Bus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milanov Bus   Milanov Bus - Page 2 Icon_minitimeSub 24 Jan - 19:19

milan ::
danas me zvao sale sredjuje ovaj bus da ga registrujemo i ima problema sa zadnjim dobosem ne moze da ga nabaci skroz kaze da je spao.pa sam hteo da pitam dali su na svim modelima isti zadnji dobosi ili postoji razlika????

Od 73 na ovamo jesu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
milan
dr. VW
dr. VW
milan


Broj poruka : 1572
Godina : 41
Lokacija : pozarevac
Datum upisa : 28.02.2008

Milanov Bus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milanov Bus   Milanov Bus - Page 2 Icon_minitimeSub 24 Jan - 19:21

pa moj je 77 ali je verovatno neko stavio od starijeg modela hvala diko
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Milanov Bus - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milanov Bus   Milanov Bus - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Milanov Bus
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Milanov trajk

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: BUS :: od 1967-
Skoči na: