vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 predstavljanje clanova

Ići dole 
+21
Bugman
nikson
pavle
bubuleja
cybertel
beli@inffo.net
vwomoljica
Milanche Le
bubamara
toxic
buRago
MatejT3
gazda
Baron
markoniw
Slavko St
Dika
dexit
vlajko05
jovca
pera
25 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
nikolakg
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 4
Godina : 34
Lokacija : kragujevac
Datum upisa : 21.05.2008

predstavljanje clanova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: NIKOLA_KG   predstavljanje clanova - Page 3 Icon_minitimeČet 22 Maj - 13:10

Pozdrav svima ja sam ovde nov,pre nekoliko dana sam otkrio za ovaj sajt dok sam trazio po oglasima motor za mog malog vazdusara,i sajt mi se svideo tako da sam od sad stalan clan. lol!
A da red je i da se predstavim:
ja sam Nikola iz kragujevca inace rodjen sam 22.05.1989god tj na ovaj dan JA SAM SE RODIO Razz,zavrsavam opet na ovaj dan cetvorogodisnju srednju skolu masinskog tehnicara za kompjutersko konstruisanje(mada imam nesto jos da obavim u junu ili agvustu :0),sta sam jos propustio??? a da imam vw transporter iz 1985god T3 putnicki 8+1 1600ccm Vazdusar naravno,imam ga od 90-te i odusevljen sam sa nemcima posebno transporterima(ovaj novi t5 sportline je kralj),a kada sam video crashtest(valjda se tako pise :0) na sajtu youtube za transportera odusevio sam se sigurnosi i udobnosti vozila.tako da jedino mogu da zahvalim nemcima i da im kazem svaka cast najbolji su.relativno skoro sam poceo vise da se zanimam za ova vozila i odusevljen sam sta sve izdrzavaju i u kakvim se delovima zemlje voze,od sahare do sibira,ko kuka na vazdusara bolje da se ubije ko moze da udje u sibir a ??? najbolji su.nema vode nema nista nema korozije,jeftini delovi,dugo traje,pocikovan lim to je zakon.jednostavno odusevljen sam.i veoma sam srecam sto postoji ovaj sajt.OD SAD SAM OVDE STALNI CLAN POZ SVIMA afro Laughing
Nazad na vrh Ići dole
pedja
VW entuzijasta
VW entuzijasta
pedja


Broj poruka : 105
Godina : 43
Lokacija : bijeljina
Datum upisa : 01.05.2008

predstavljanje clanova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: predstavljanje clanova   predstavljanje clanova - Page 3 Icon_minitimeČet 29 Maj - 19:06

mali kolega dobro ti nama doso
Nazad na vrh Ići dole
 
predstavljanje clanova
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Predstavljanje clanova
» pozdrav svima od novih clanova
» predstavljanje
» Predstavljanje
» moje predstavljanje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Predstavljanje članova-
Skoči na: