vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 prigusnice za auspuh!!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
slow Bo
VW entuzijasta
VW entuzijasta
slow Bo


Broj poruka : 115
Datum upisa : 05.06.2007

prigusnice za auspuh!! Empty
PočaljiNaslov: prigusnice za auspuh!!   prigusnice za auspuh!! Icon_minitimePon 4 Feb - 18:23

bucan mi je auspuh mnogo.To su neke nindze prije sredjivale nesto i rore napravili od caura nekih topovskih metaka.mislim da sam negdje i stavio slike.
uglavnom,sta bih trebao uraditi da smanjim buku?mijenjaju li se citave rore ili postoje nesto sto bih mogao uglaviti u njih da budu tise?
Nazad na vrh Ići dole
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

prigusnice za auspuh!! Empty
PočaljiNaslov: Re: prigusnice za auspuh!!   prigusnice za auspuh!! Icon_minitimePon 4 Feb - 20:30

Menjaju se kompletne niklovane izduvne cevi, one u sebi imaju perforirane limove i neku izolaciju. Naravno uvek su moguce i razne improvizacije...
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
zvonkobt
VW zaluđenik
VW zaluđenik
zvonkobt


Broj poruka : 159
Godina : 37
Lokacija : Bitola
Datum upisa : 17.12.2007

prigusnice za auspuh!! Empty
PočaljiNaslov: Re: prigusnice za auspuh!!   prigusnice za auspuh!! Icon_minitimeUto 5 Feb - 21:18

zameni auspluh da bude kvlalitetan (tezok so pribusuvaci) komplet sose stegi i cevcina

a ne ona gubre od auspluh za 50 evra prazan nekvalitetan za 2 godini vgubre , i ke raboti KAO POD VODA (br br br brl brl brl !!!!) Mad

komplet dobar auspluh kosta negde okolu 110 evra vo Grcija
kad dobro nastelovas motor stavis kvalitetan auspluh dobices onaj pravi zvuk "svirenje" zuenje (zzz zzz zzz zzss zssszsssszssszzzzzsssssss aaaaaaaaaaaa!!!!! i kada sve to preteras dobijes zvuk kao macka da trgas za opaska mmmjjjjaaaauuuuuuuu!!!!! Rolling Eyes Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw.com
slow Bo
VW entuzijasta
VW entuzijasta
slow Bo


Broj poruka : 115
Datum upisa : 05.06.2007

prigusnice za auspuh!! Empty
PočaljiNaslov: Re: prigusnice za auspuh!!   prigusnice za auspuh!! Icon_minitimePon 11 Feb - 22:48

mislim da cu jos malo zadrzati ove topovske caure!!
preskupo je da mijenjam cijeli auspuh pa cu se praviti da ovaj i nije tako bucan.
Nazad na vrh Ići dole
VWMacedonia
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
VWMacedonia


Broj poruka : 333
Godina : 38
Lokacija : Bitolj,Makedonija
Datum upisa : 01.07.2007

prigusnice za auspuh!! Empty
PočaljiNaslov: Re: prigusnice za auspuh!!   prigusnice za auspuh!! Icon_minitimeSre 20 Feb - 14:13

slow Bo ::
mislim da cu jos malo zadrzati ove topovske caure!!
preskupo je da mijenjam cijeli auspuh pa cu se praviti da ovaj i nije tako bucan.

Uradi svoj auspuh Smile

prigusnice za auspuh!! 402236

nesto ovako...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





prigusnice za auspuh!! Empty
PočaljiNaslov: Re: prigusnice za auspuh!!   prigusnice za auspuh!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
prigusnice za auspuh!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Auspuh
» Auspuh
» auspuh
» Auspuh
» auspuh .... pitanje je sad !!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: TEHNIKA :: Ostalo-
Skoči na: