vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 brojevi na motoru

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
slow Bo
VW entuzijasta
VW entuzijasta
slow Bo


Broj poruka : 115
Datum upisa : 05.06.2007

brojevi na motoru Empty
PočaljiNaslov: brojevi na motoru   brojevi na motoru Icon_minitimeNed 10 Jun - 12:40

pisao sam to vec negdje pa nisam dobio kompletan odgovor.zna li neko da mi protumaci ove brojke na mom motoru?
brojevi na motoru Dsc06252resizeuf0
Nazad na vrh Ići dole
dexit
dr. VW
dr. VW
dexit


Broj poruka : 1446
Godina : 46
Lokacija : belgrad[e]
Datum upisa : 02.06.2007

brojevi na motoru Empty
PočaljiNaslov: Re: brojevi na motoru   brojevi na motoru Icon_minitimeNed 10 Jun - 13:25

dosta je nejasno - ubaci sliku u nesto vecoj rezoluciji ako je moguce?

da, ako hoces ovde da vidimo tvoju sliku sa imagschack-a onda: brojevi na motoru Link slike
Nazad na vrh Ići dole
http://www.diekaefermaschine.blogspot.com
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

brojevi na motoru Empty
PočaljiNaslov: Re: brojevi na motoru   brojevi na motoru Icon_minitimeNed 10 Jun - 13:46

A da, bese nema slova ispred brojeva? Cini mi se da to treba da bude neki motor koji nije pravljen u Nemackoj (meksicki ili brazilski na primer). Koji tacno ne znam, trebalo bi potraziti na mrezi - sigurno moze nesto da se nadje...
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

brojevi na motoru Empty
PočaljiNaslov: Re: brojevi na motoru   brojevi na motoru Icon_minitimeNed 10 Jun - 22:29

KdF ::
A da, bese nema slova ispred brojeva? Cini mi se da to treba da bude neki motor koji nije pravljen u Nemackoj (meksicki ili brazilski na primer). Koji tacno ne znam, trebalo bi potraziti na mrezi - sigurno moze nesto da se nadje...
Ne mora znaciti.Mislim da su od 1965 tek krenuli sa dodavanjem slovne oznake ispred broja.Znaci mozda se radi o motoru starije gradnje(pre 1965)
Nazad na vrh Ići dole
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

brojevi na motoru Empty
PočaljiNaslov: Re: brojevi na motoru   brojevi na motoru Icon_minitimePon 11 Jun - 6:46

Da, naravno, i to je moguce.
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

brojevi na motoru Empty
PočaljiNaslov: Re: brojevi na motoru   brojevi na motoru Icon_minitimePon 11 Jun - 6:59

Slow bo, aj nam slikaj ceo motor...I odozdol i odozgor i sa strana pa ćemo uz pomoć tih fotki uspeti možda nešto više da ti kažemo...
Nazad na vrh Ići dole
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

brojevi na motoru Empty
PočaljiNaslov: Re: brojevi na motoru   brojevi na motoru Icon_minitimePon 11 Jun - 7:04

nebkv ::
KdF ::
A da, bese nema slova ispred brojeva? Cini mi se da to treba da bude neki motor koji nije pravljen u Nemackoj (meksicki ili brazilski na primer). Koji tacno ne znam, trebalo bi potraziti na mrezi - sigurno moze nesto da se nadje...
Ne mora znaciti.Mislim da su od 1965 tek krenuli sa dodavanjem slovne oznake ispred broja.Znaci mozda se radi o motoru starije gradnje(pre 1965)

Sudeći po konfiguraciji ovog broja, ne bih rekao da je od pre '65...Oni su bili sedmocifreni od 1955...
Nazad na vrh Ići dole
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

brojevi na motoru Empty
PočaljiNaslov: Re: brojevi na motoru   brojevi na motoru Icon_minitimePon 11 Jun - 7:57

Interesantno je da na se na fotografiji vidi da je postolje diname na izgled drugacije od kucista motora, sto govori da mozda nije originalno.
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

brojevi na motoru Empty
PočaljiNaslov: Re: brojevi na motoru   brojevi na motoru Icon_minitimePon 11 Jun - 9:57

Da, blok motora deluje novije, tako da je najverovatnije neki brazilac ili šta već...
Nazad na vrh Ići dole
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

brojevi na motoru Empty
PočaljiNaslov: Re: brojevi na motoru   brojevi na motoru Icon_minitimePon 11 Jun - 10:12

GibaniTZa ::
nebkv ::
KdF ::
A da, bese nema slova ispred brojeva? Cini mi se da to treba da bude neki motor koji nije pravljen u Nemackoj (meksicki ili brazilski na primer). Koji tacno ne znam, trebalo bi potraziti na mrezi - sigurno moze nesto da se nadje...
Ne mora znaciti.Mislim da su od 1965 tek krenuli sa dodavanjem slovne oznake ispred broja.Znaci mozda se radi o motoru starije gradnje(pre 1965)

Sudeći po konfiguraciji ovog broja, ne bih rekao da je od pre '65...Oni su bili sedmocifreni od 1955...

U pravu si.Sinoc kada sam pisao tekst uopste nisam video fotografiju,nije se otvarala.Evo jutros vidim,ipak je to nesto drugo.Malo van teme,ali na primer na prvi pogled stariji blokovi 34ks se raspoznaju kada se odsrafi nosac diname,i pogleda rupa na bloku kroz koju prolazi ulje kada se naliva.Na starijim blokovima tu se nalazi samo jedna okrugla rupa precnika mozda jedno 3-4cm,dok je kod mladjih taj otvor mnogo veci
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





brojevi na motoru Empty
PočaljiNaslov: Re: brojevi na motoru   brojevi na motoru Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
brojevi na motoru
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Buka u motoru
» buka u motoru
» VIN numbers / serijski brojevi
» Kontakt brojevi dobavljaca djelova
» Brojevi Sasije i Motora - Hitno

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: TEHNIKA :: Motori-
Skoči na: