vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 za sve koji su voljni da spasavaju vw

Ići dole 
+12
markoniw
buRago
Doktor
Admin
Klemen Klemen
Ivan V
strid
Tomas Volk
VWMacedonia
dechkotzar
nebkv
zikale
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
becavw
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
becavw


Broj poruka : 585
Godina : 46
Lokacija : Lugano
Datum upisa : 03.06.2007

za sve koji su voljni da spasavaju vw - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: za sve koji su voljni da spasavaju vw   za sve koji su voljni da spasavaju vw - Page 3 Icon_minitimeČet 25 Okt - 20:46

Hvala Ivane,

ne sekiraj se jednog lepog dana idemo na skup zajedno, oval do ovala a ako pozuris kod Zike onda i split do splita:D
Nazad na vrh Ići dole
Ivan V
dr. VW
dr. VW
Ivan V


Broj poruka : 946
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.08.2007

za sve koji su voljni da spasavaju vw - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: za sve koji su voljni da spasavaju vw   za sve koji su voljni da spasavaju vw - Page 3 Icon_minitimeČet 25 Okt - 20:59

becavw ::
Hvala Ivane,

ne sekiraj se jednog lepog dana idemo na skup zajedno, oval do ovala a ako pozuris kod Zike onda i split do splita:D

Pa evo pravim kombinacije dva dana iako nisam ni video tog splita i nemam pojma u kakvom je stanju ali ako ima sasiju i motor sa pravim brojevima onda je ok.
Ovako unapred kazem uzeo bih ga ali nemogu da se nategnem. mozda bih mogao da ne platim farbaru za ovala (a mozda je to zasluzio) i da se jos trecinu uzajmim ali mnogo je to napeto tako da cu ovaj put najverovatnije propustiti. Naravno opusteno moram i bus da sredjujem a nacicu negde splita polako Very Happy Very Happy
Ipak bez voznje ovo gubi smisao da na silu uzmem i da krenem da ga sredjujem tek za dve god.
Nazad na vrh Ići dole
http://photo.net/photos/luka1905
becavw
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
becavw


Broj poruka : 585
Godina : 46
Lokacija : Lugano
Datum upisa : 03.06.2007

za sve koji su voljni da spasavaju vw - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: za sve koji su voljni da spasavaju vw   za sve koji su voljni da spasavaju vw - Page 3 Icon_minitimeČet 25 Okt - 21:15

Ne zaboravi sta sam ti posavetovao.

Upali auto i vidi, ako mislis da je to to, siguran sam da ces moci da se dogovoris sa Zikom, nece biti problem.Ko jos od normalnih VW ljudi koji rade i zive u Srbiji i bave se postenim poslom ima 2000Evra u dzepu za ovako nesto:?:
Nazad na vrh Ići dole
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

za sve koji su voljni da spasavaju vw - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: za sve koji su voljni da spasavaju vw   za sve koji su voljni da spasavaju vw - Page 3 Icon_minitimeČet 25 Okt - 22:37

@beca

hvala na informaciji da si ih ti kupio. Za tvoju informaciju ja sam pricao sa zikom 2 dana pre tebe, i onda sam mu rekao da hocu da uzmem sve. Ali na kraju prodavac ima pravo da proda svoje stvari kome hoce. I kapiram da tu nepostoji nikakva etika.

Sto se tice cene, ja cenu uopse nisam pregovarao, nego sam mu rekao da cu da platim ono sto je trazio.

A koje je to ekipno muljanje, neznam, jer mi je zika danas odgovorio sa kopijom PM koji sam ja poslao nebk-u gde sam ga pitao za iskreni savet.

zikin PM:
ma jok bre, salim se, mene interesuje bus, ali mi je nesto rekao da se "prelomio" na pola pa sse nismo razumeli, i sada cekam da mi posalje slike! Ali ga nema, zvao sam ga vec tri puta...
bus je 67 god br sas 237128706
br mot 851153
tip2321
za tebe je cena 500e sa motorom
sto se tice zwitter-a i single cab dosao covek na isti oglas koji si i ti video i bez komentara kupio.
ostalo je na raspolaganju
split 49god br sas 10120436
mot 10151550

bus 65 65god
br sas 235018207 br mot 202026

oval 113
br sas 3570710 mot 712482

danas sam imao neke goste poslovno iz bg pa mi je tel ostao u radnji kada izlazim koristim privatni broj sada sam video pozive pa ti se javljam
Nazad na vrh Ići dole
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

za sve koji su voljni da spasavaju vw - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: za sve koji su voljni da spasavaju vw   za sve koji su voljni da spasavaju vw - Page 3 Icon_minitimeČet 25 Okt - 22:38

e sada ko ovde koga laze ja neznam. Beca kaze da je kupio ta dva automobila a zika kaze da je neko dosao i kupio ta dva automobila.
Nazad na vrh Ići dole
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

za sve koji su voljni da spasavaju vw - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: za sve koji su voljni da spasavaju vw   za sve koji su voljni da spasavaju vw - Page 3 Icon_minitimeČet 25 Okt - 22:40

A sto se tice administratora, poslao mi je sledece upozorenje na PM.

Izvod iz pravila foruma:
"- Preporučljivo je ne voditi privatne rasprave na javnim
mestima.Privatna diskusija se odnosi na slučaj kada dva korisnika
vode lični razgovor koji se ne tiče drugih korisnika."

Tvoj razgovor sa prodavcem ponudjenih auta je tvoja privatna stvar i ako je on izazvao neku nervozu nema razloga da se to manifestuje time sto ces da vredjas druge clanove foruma. Toma je bio veoma korektan i prvi je ponudio broj telefona od prodavca, a koliko se secam taj isti Toma je prvi reagovao u slucaju tvog Ovala koji je bio ili je jos uvek u radionici kod Mikice. Isto tako nema ni potrebe da i ostali clanovi foruma znaju sta ste ti i prodavac razgovarali pa je moja preporuka da svoj post ili izmenis ili obrises, a ono sta imas sa prodavcem razcistis licno sa njim bez ucesca ostalih clanova foruma.
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
zikale
VW zaluđenik
VW zaluđenik
zikale


Broj poruka : 243
Godina : 55
Lokacija : leskovac
Datum upisa : 14.10.2007

za sve koji su voljni da spasavaju vw - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: za sve koji su voljni da spasavaju vw   za sve koji su voljni da spasavaju vw - Page 3 Icon_minitimeČet 25 Okt - 22:45

mislim da je svaki komentar suvisan
covek nezna ni sta znaci "pm" a neki moraju i da rade pa nemaju vremena za razgovore koji se ponavljaju
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

za sve koji su voljni da spasavaju vw - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Pare   za sve koji su voljni da spasavaju vw - Page 3 Icon_minitimeČet 25 Okt - 22:47

Kako god se ja trudio da pomognem koliko mogu svima koji su dobre volje uvek ce biti onih koji nisu zadovoljni.To sam odavno naucio.
Neki su otisli u beli svet iz ljubavi a ja zbog para ostao ovde What a Face What a Face What a Face
Umalo se ne slogirah. Shocked
Trudio sam se da pomognem prodavcu i potencijalnim kupcima a da u isto vreme zabavim ostale koji ne kupuju vec se zabavljaju dok drugi kupuju.
Nije shvaceno to sto sam radio i priznajem da sam negde pogresio.
Jeli greska sto na deset pitanja koja imaju za cilj da deluju na psihu odgovaram najnormalnije Question i uvek sa istim odgovorom /nije na prodaju
Jel greska sto javno ne miniram prodavca mog bivseg kombija Question
Jel greska kada kazem da je ovde sve jeftinije od krseva nego preko a da je cena ono tamo a ne ovo ovde Question
Uostalom ko me poznaje razumece sta pisem ovde Very Happy
To Ivan
Kako god ti imao losu finansijsku situaciju trenutno mislim da pogresnu odluku donosis.Splitovi ne iskacu svaki dan i na svakom cosku a posebno se ne nude u trenutcima kada covek ima para u dzepu.Znas da mislim da je uvek vredno stopirati projekat ako iskoci novi.Jeste naprezanje ali i rasterecenje ako si siguran da to zelis da nabavis.Kad ga uzmes miran si i onda mozes da se posvetis bilo kom od tri auta.Na kraju krajeva mislim kao i Beca da ces se sigurno dogovoriti sa Zikom.Ogradjujem se od situacije u kojoj ovo pisem u interesu Zike.Samo tako licno mislim.Po toj ceni tesko da ce se naci ovde bilo sta uskoro a kamoli split.Odluka je tvoja naravno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

za sve koji su voljni da spasavaju vw - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: za sve koji su voljni da spasavaju vw   za sve koji su voljni da spasavaju vw - Page 3 Icon_minitimeČet 25 Okt - 22:50

[/color]

Sto se tice Tome, dali je on prema meni ispadao fer ili ne, to je na meni da sudim.Kao sto sam vec pomenuo, idemi to na zivce sto se kod svake prodaje ubacuje, ali kada ga neko pita za konkretne detalje, onda ga nema nigde. Mozda bi ti i njega trebao da upozoris da komentare kao sto su da zna ko je kupio dva automobila zadrzi za sebe.
Nazad na vrh Ići dole
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

za sve koji su voljni da spasavaju vw - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: za sve koji su voljni da spasavaju vw   za sve koji su voljni da spasavaju vw - Page 3 Icon_minitimeČet 25 Okt - 22:55

I jedan savet, ako si vec administrator, upozorenja se salju javno preko foruma, tako da svi mogu nesto da nauce.

I kao vrhunac svega, obrisi sve moje postove i banuj me ne bi li sprecio da se ova losa prica rasiri.

Ti vidi sta hoces a zika neka prodaje sautomobie kome god hoce. Jos jednom se izvinjavam pravim entuzijastima, ali nadam se da su izvukli pouku iz ovoga.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin



Broj poruka : 247
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

za sve koji su voljni da spasavaju vw - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: za sve koji su voljni da spasavaju vw   za sve koji su voljni da spasavaju vw - Page 3 Icon_minitimeČet 25 Okt - 22:58

Dobra namera je postojala da vam pomognem da spustite malo tenzju i da ne stvarate tenziju medju sobom, koliko vidim niste bas voljni da to uradite pa je stoga ovo za dalje zakljucano.
Nazad na vrh Ići dole
http://vhs-mladenovac.forumotion.com
Admin
Admin
Admin



Broj poruka : 247
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

za sve koji su voljni da spasavaju vw - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: za sve koji su voljni da spasavaju vw   za sve koji su voljni da spasavaju vw - Page 3 Icon_minitimeČet 15 Nov - 16:56

Sva ponudjena vozila su prodata
Nazad na vrh Ići dole
http://vhs-mladenovac.forumotion.com
Sponsored content





za sve koji su voljni da spasavaju vw - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: za sve koji su voljni da spasavaju vw   za sve koji su voljni da spasavaju vw - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
za sve koji su voljni da spasavaju vw
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» za sve koji su voljni da spasavaju vw
» Koji filter?
» koji je ovo model?
» koji je ovo motor!!!
» Koji je model?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Ponuda-
Skoči na: