vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ko je ovde Mr.T1?

Ići dole 
+8
bubuleja
Klemen Klemen
Dika
Maestral
GibaniTZa
dechkotzar
Tomas Volk
Ivan V
12 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Ivan V
dr. VW
dr. VW
Ivan V


Broj poruka : 946
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.08.2007

Ko je ovde Mr.T1? Empty
PočaljiNaslov: Ko je ovde Mr.T1?   Ko je ovde Mr.T1? Icon_minitimeČet 18 Okt - 19:20

Iz svega prilozenog, odnosno onoga sto ja mogu da vidim, Toma ima najvise iskustva u svemu vezanom za T1. Iz opreznosti da ne pogresim pomenucu ovde i Diku koji verovatno duze Laughing radi sa VW, Nebkv-a koji izgleda ima/vodi neke tajne spiskove/evidencije gde se koji T1 u Srbiji nalazio i ko su vlasnici (mozda je nabavio iz policije mozda iz poreske uprave a mozda je sam pravio evidenciju) , Becu koji je u ovoj prici pored ostalog i zato sto se skoro preorjentisao sa buba na Buseve. Sad verovatno ima ljudi u Srbiji koji mogu da se kandiduju za ovu titulu ali meni bar oni nisu dostupni odnosno ne znam za njih.
E pa u svetlu ovoga a i znam da bi svi to jako voleli pitanjie za Tomu da nam svima ovde postavi detaljno sa slikama jednu ili miks vise resauracija (kao sto dika ima tip3) sa opisima i savetima.
ovo do sada je lepo ali za ljude zeljine informacija nedovoljno ( kad gde i sta je ko pronasao) mislim da delim misljenje mnogih da bi Toma koji je uradio toliko Buseva mogao (naravno ako hoce ) da nas neobavestne uputi u neke detalje do kojih je dosao sam svojim radom Very Happy

ako sam nesto pogresio to je zato sto nisam znao...
Nazad na vrh Ići dole
http://photo.net/photos/luka1905
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Ko je ovde Mr.T1? Empty
PočaljiNaslov: Mr.T1   Ko je ovde Mr.T1? Icon_minitimeČet 18 Okt - 20:55

To Ivan
Znam da je sve ovo sto si od nas procitao kod tebe stvorilo pometnju.
Dosao si do zakljucaka na osnovu citanja a ne na osnovu druzenja sa nama pomenutima.
Ja mogu jedino da napisem kako dozivljavam te ljude i da svakome zakacim pridev koji mu odgovara.
Dika,najstariji od nas,prvi vozio i radio na T1.Mudar i sracunat.Ne verujem da mu je stalo da uzme titulu jer je cak bio i prestao da ima T1.Shvatio je kad je prodao meni sambu da je pogresio.Sad sa kamioncicem T1 (menjao za cvitera samnom) pokusava da se vrati na svoj stari put.
Nebkv,tacno je ima sve zapisano od buba pre 60 i buseva pre 67 i to radi iz zabave.Ne krije taj te stvari od nikoga.Ima dva ovala,pet ili sest buseva T1.
Malo sporiji,od reci kao i svi koje si pomenuo a veoma temeljan.
Beca,covek velike energije,nema stvari koja bi se odlagala minut ako se on pita.Ne zali novac za ove stvari za dve nijanse vise od ostalih.Opet i on precizan,od reci i sta sve.Kolekcija od ovala,jos jednog na putu,split faltdah,buba 60 i pet ili sest T1.Nije tacno da se preorjentisao na T1 vec je univerzalan.
Zikale,tip o kome neznas a ipak je i on u vezi sa kompjuterom.Lokacija Leskovac.Pisao sam o njegovom voznom parku.Zna 70% teorije (od onoga sto sam ja pohvatao) o starim modelima.Bavi se nekim drugim stvarima a ovde je usao pre koju godinu.Od reci ,zanima ga komercijalna strana malo vise no ostale likove ovde pobrojane.
Spomenuo si likove koje bi voleo da upoznas pa da te uputim na neke.
Nemaju kompjuter ali se muvaju oko T1.
Toni iz Panceva,prodao sambu Looki iz Zg,ima nekoliko T1 a vozi onaj svetlo plavi varijant 411.
Goran iz Panceva ili od strane Bubi Dr. minic,imao vise komada T1,njegov je onaj koji si video na skupu u Jabuci.
Milan iz Orasja kod Velike Plane,radi u D,ima sedam ili osam komada T1 i sve to trune ali nije na prodaju.Covek ih jednostavno voli.
Zegi iz Sabca,ima sedam ili osam T1,kupuje ih,ne prodaje,ceka cenu pa onda prodaja preko.
Znaci ovi navedeni ljudi bi se mogli nazvati veleposednicima kad su T1 u pitanju.
Prva grupa su moji prijatelji a ove ostale mogu nazvati mojim poznanicima.Razlog je jednostavan.Prijatelji nikada ne foliraju i nisu sebicni.
Glupo je da pisem o sebi jer i ja nisam znacajan.Bitno mi je druzenje i da me niko ne folira.Sve ostalo moze.
Vec dugo ima kako mi je crkla kamerica pa nema slika kad sam ja u pitanju.Istina je da nisam rad na T1 ni hteo da pratim slikama.Smatrao sam da to ljudima i nije bitno.Pre pet sest godina je bilo jedva par ljudi koje je T1 zanimao i svi su bili na Balkanu,nas nekolicina iz Srbije.Sad nas ima vise i drago mi je zbog toga.
Eto to mu je to.
Verujem da bi svi iz ove druge grupe jedva docekali to tvoje Mr.T1 ali iz prve Very Happy
Te stvari se rade iz zadovoljstva.Ja se mucim sa busevima jer su po meni super fazon isto kao i bube pre 57.Nikako da bi ja tu bio neki Mr.T1.Ja se jednostavno na ovim forumima zabavljam,samo mi je bezveze da neko dobije komplekse od ljudi zbog tih auta.Zelja mi je da se svi oprobaju u restauraciji (utopija).Mnogi samo pricaju a ne rade pa i to je nesto.
Voleo bi da znam ko je jos sem tebe zainteresovan za T1 ali stvarno.
Isto bi voleo da i osatli ljudi napisu ovde kako mene vide.Nema u tome nista lose.
Nazad na vrh Ići dole
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

Ko je ovde Mr.T1? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je ovde Mr.T1?   Ko je ovde Mr.T1? Icon_minitimeČet 18 Okt - 23:22

pa bolje da ti nekazem sta mislim o tebi, cvilim ovde vec mesecima za jednu sambu a ti znas bar za 20! Daj nadji mi jednu sambu, ako se dogovorimo castim te kamerom! Jesmo li se dogovorili?
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Ko je ovde Mr.T1? Empty
PočaljiNaslov: Samba   Ko je ovde Mr.T1? Icon_minitimeČet 18 Okt - 23:44

Ha Very Happy
Znam za moju sambu,Becinu,dve Tonijeve,cetiri u Orasju,jednu u okolini Vranja a nedavno je otisla u presu jedna u raspadu u Mrcajevcima.
Jedino je ta Tonijeva bez papira sto je u Jabuci bila na prodaju.
Rekao sam da je stanje svih jako lose.Neznam sta vise reci pa da te ubedim da fino izvadis 10 000 i nabavis projekat preko Very Happy
Mogu ovo da napisem i na spanskom ,engleskom ili italijanskom da bi se bolje razumelo.Ja nikada nista ne lazem,ne krijem i ne foliram.
Tvoj problem je izgleda prazan dzep (kao i moj ) ali i visak internet sati scratch
Nazad na vrh Ići dole
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Ko je ovde Mr.T1? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je ovde Mr.T1?   Ko je ovde Mr.T1? Icon_minitimeČet 18 Okt - 23:51

Ajde i ja malo da kakim verbalno (dugo nisam?)

T1, hm, pa jeste lep i ima šmeka, ženske ga vole - posebno ako je sa prokletim hipi cvetićima, ali kontam da je jako teško dostupan i prilično zahtevan za održavanje (što se tiče rezervnih delova)...Mnogo me više privlači neki T2a pre svega iz praktičnih razloga...

A o tebi Tomo mogu da pričam tek kada napravimo neki posao...Tu se vidi ko je kakav...Moj najbolji drugar je hteo da mi proda kola i kada smo ih oterali kod majstora, pošto sam mu izbrojao keš i vozao ih stotinjak km, rešio je da mi vrati keš i uzme auto nazad jer je majstor reko da moraju karike da se menjaju, blok da se vari i da uljna pumpa nije radila kako treba ( Pežo 205 1.1)...Mogao je da se napravi lud i da ćuti jer mu je majstor to reko u poverenju...

Nego, pošto onaj oval lol!
Nazad na vrh Ići dole
Maestral
VW entuzijasta
VW entuzijasta
Maestral


Broj poruka : 142
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.06.2007

Ko je ovde Mr.T1? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je ovde Mr.T1?   Ko je ovde Mr.T1? Icon_minitimeČet 18 Okt - 23:58

Tomase, ima stvari koje idu uz trajanje.

A tebi, kao i onima koje nesebicno zoves prijateljima, to odlicno stoji.


Pozdrav za svakog od vas
cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://www.behance.net/maestral
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Ko je ovde Mr.T1? Empty
PočaljiNaslov: Oval   Ko je ovde Mr.T1? Icon_minitimePet 19 Okt - 0:11

To Gibanitza
Oval danas zavrsio sezonu,zbrinut ociscen i u suvom.Daleko od najvecih neprijatelja / miseva.
Tvoje vidjenje T1 je prilicno dobro ali taj auto je daleko vise od toga.
Koje su to zenske koje ga vole Very Happy Question
Sa T2 A bi tek video sta su problemi.Za restauraciju je atipican i tezak.Nije ih puno napravljeno takvih.Polako je postao problem naci i solidan T2 B.
To Maestral
Tnx
To Dusan
E da setih se i da kome god sam pronasao auto proviziju nisam uzimao.
Znaci otpada i kamerica.
Sto ne pogledas kod tvog majstor Mikice onaj plavi T1 okrenut zadnjim krajem ka ulici Question
2 000 EUR pretpostavljam za gastarbajtera koji kao nezna svetske cene i prilike nije puno Question
Dika lepo kaze da je bus bus posebno ako je T1 Very Happy
Nije samba za tebe,to trazi gomilu para Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Ko je ovde Mr.T1? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je ovde Mr.T1?   Ko je ovde Mr.T1? Icon_minitimePet 19 Okt - 0:20

Tomo, pokloniću ti jednog vrsnog mačora da potamani te miševe bounce bounce bounce A ti meni daš ovala Laughing Laughing Laughing

Hm, nisam znao da je T2a zeznut...A problem je naći bilo šta solidno, jer što valja ne prodaje se...
Nazad na vrh Ići dole
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Ko je ovde Mr.T1? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je ovde Mr.T1?   Ko je ovde Mr.T1? Icon_minitimePet 19 Okt - 7:01

GibaniTZa ::
Tomo, pokloniću ti jednog vrsnog mačora da potamani te miševe bounce bounce bounce A ti meni daš ovala Laughing Laughing Laughing

Hm, nisam znao da je T2a zeznut...A problem je naći bilo šta solidno, jer što valja ne prodaje se...

Toma nema mace ali ima Ceca. Wink

T2a jeste problematican sa odredjenim delovima (teze ih naci) ali je zato veca slast srediti ga. Very Happy

Ne bih rekao da je problem naci nesto dobro tu je pre razlika u uglu posmatranja: prodavac zna sta nudi i ceni a kupac u sustini ne zna sta kupuje i skoro uvek misli da je cena visoka.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
Klemen Klemen
dr. VW
dr. VW
Klemen Klemen


Broj poruka : 1012
Lokacija : Ljubljana, Slovenija
Datum upisa : 04.06.2007

Ko je ovde Mr.T1? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je ovde Mr.T1?   Ko je ovde Mr.T1? Icon_minitimePet 19 Okt - 8:14

Al ja ga vozim i izuzetno uživam u tome! Ja sam isto Mr. T1!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hroscklub.com
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Ko je ovde Mr.T1? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je ovde Mr.T1?   Ko je ovde Mr.T1? Icon_minitimePet 19 Okt - 8:19

Klemen Klemen ::
Al ja ga vozim i izuzetno uživam u tome! Ja sam isto Mr. T1!

Bravo Klemen samo onaj ko ga vozi ili ga je vozio zna sta je T1 i moze biti MrT1
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

Ko je ovde Mr.T1? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je ovde Mr.T1?   Ko je ovde Mr.T1? Icon_minitimePet 19 Okt - 11:09

Tomas Volk ::
Ha Very Happy
Znam za moju sambu,Becinu,dve Tonijeve,cetiri u Orasju,jednu u okolini Vranja a nedavno je otisla u presu jedna u raspadu u Mrcajevcima.
Jedino je ta Tonijeva bez papira sto je u Jabuci bila na prodaju.
Rekao sam da je stanje svih jako lose.Neznam sta vise reci pa da te ubedim da fino izvadis 10 000 i nabavis projekat preko Very Happy
Mogu ovo da napisem i na spanskom ,engleskom ili italijanskom da bi se bolje razumelo.Ja nikada nista ne lazem,ne krijem i ne foliram.
Tvoj problem je izgleda prazan dzep (kao i moj ) ali i visak internet sati scratch

Cekaj imas li ti kontakt od toga lika koji ima 4 komada u Orasju? Kao sto sam vec pomenuo ja licno mislim da je 10k za projekat mnogo i te pare necu nikada naci. Ako mogu da ga uzmem za pristojne pare, onda cu ga kupiti.

I inace ja zivimi od internet sati...
Nazad na vrh Ići dole
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

Ko je ovde Mr.T1? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je ovde Mr.T1?   Ko je ovde Mr.T1? Icon_minitimePet 19 Okt - 11:17

Tomas Volk ::

To Dusan
E da setih se i da kome god sam pronasao auto proviziju nisam uzimao.
Znaci otpada i kamerica.
Sto ne pogledas kod tvog majstor Mikice onaj plavi T1 okrenut zadnjim krajem ka ulici Question
2 000 EUR pretpostavljam za gastarbajtera koji kao nezna svetske cene i prilike nije puno Question
Dika lepo kaze da je bus bus posebno ako je T1 Very Happy
Nije samba za tebe,to trazi gomilu para Very Happy

Ja taj bus od mikice mogu da uzmem za jako pristojne pare, i realno mikica mene nedere (doduse tu ima nekih drugih problema) zbog toga sto ja zivim preko. Meni su prvo ponudili i onaj beli bus koji je sada kod Ivana. Ponudili su mi i neku sambu bez papira ali sta da radim sa njom. Sada imam ponudu za jednu sambu i za jedan obican bus...i to me ceka kada dodjem, da vidim i da kazem dali hocu ili necu.

I na kraju ja netrazim nista za dzabe, svaki prodavac ima svoju cenu a ja uvek imampravo da kazem dali je to meni mnogo ili ne.

Ali vidim da od toga ovde nema nista, tako da se zahvaljujem na pomoci i probacu da nadjem bus drugim kanalima. hvala u svakom slucaju.
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Ko je ovde Mr.T1? Empty
PočaljiNaslov: Cene   Ko je ovde Mr.T1? Icon_minitimePet 19 Okt - 11:30

To Dusan
Ja se ubih od pisanja a ti kapiras da te uvrcem.
Ljudi koji me znaju a sa ovog foruma su mogu da povedoce da te stavri ne radim.
I oni ce ti reci da to sto trazis za malo novca ovde neces naci a sa druge strane to sto ti se nudi ili se nudilo nikako nije bilo za ne kupiti.
Ako posmatras stvar kao da zivis preko onda zaboravi T1.
Cene su sada ovde prakticno nepoznanica.Niko od ovih ljudi to ne nudi na prodaju.Neznam kad ih srede hoce li ponuditi kao ja.Doduse neznam ni kad ce svi oni nesto napraviti.
Najbolja varijanta po tebe je da fino kupis bus gore pa da ovde nadjes coveka od poverenja i da mu prepustis sredjivanje.I to je puno para i gotovo isto kao da uzmes taj kod Mikice koji vlasnik ceni 2000 pa da onda donodis sve odozgo.
Ovde vise nema buseva kojima nedostaje malo a jeftini su.To je cinjenica.
Svaki trazi gomilu para za ulaganje da bi to bilo blizu svetskih standarda.
Ja sam prodao tri komada koju su morala da se delimicno rade ali svi ostali su rupe bez dna.Ipak radicu ih kako tako.
Drzi se ovala a ako skupis neku lovu pazari bus gore.To je prijateljski savet Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
bubuleja
dr. VW
dr. VW
bubuleja


Broj poruka : 1021
Godina : 46
Lokacija : rijeka
Datum upisa : 03.10.2007

Ko je ovde Mr.T1? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je ovde Mr.T1?   Ko je ovde Mr.T1? Icon_minitimePet 19 Okt - 12:48

to all
...tu kod nas u hr. dečko je kupio sambu 67....reg...vozi bus sve čak smo bili na skupu u slo...ali je dao 10 t. eura...nakon toga je krenuo u restauraciju...hoću reći da sve košta, a pogotovo bus samba..

mene je sama rest. bube iz 66 došla 3 t. eura+

mislim da danas nije više ništa jeftino pa tako ni na ovim prostorima..ljudi su pomalo shvatili da i te "krame" nešto vrijede... afro
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Ko je ovde Mr.T1? Empty
PočaljiNaslov: Mr.T1   Ko je ovde Mr.T1? Icon_minitimePet 19 Okt - 14:03

To Ogi
Bilo kako bilo ipak je sve ovo sto se desava na ovim prostorima napredak.
To Klemen
Hajde onda da ti budes No.1 Mr. T1
To Ivan
Jesi mislio na sve Mr. ili na No.1 Mr.T1
To gibanitza
Za miseve je spremljen lepak a i maca je u pripavnosti.
Zamisli misevi izgrizli nov tapacirung affraid
Jel imo neko iskustva sa tim i jel nasao efikasnu odbranu.
Ja sam zapoceo objekat koji bi bio specijalno zadihtovan i ne da nebi king size stakori mogli uci nego ni oni najmanji tzv poljaci (poljski misevi)
To Dusan
Sta ce mi kontakt sa ovim iz Orasja kad on sam sa svojom glavom ima otezanu komunikaciju scratch Vise bih voleo da je dalje od mene a ne na samo 30 km.Radi u D a ovde povremeno svrati.Nece sigurno da proda a ni da ih sredi.Ja to ne razumem scratch
Nazad na vrh Ići dole
Ivan V
dr. VW
dr. VW
Ivan V


Broj poruka : 946
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.08.2007

Ko je ovde Mr.T1? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je ovde Mr.T1?   Ko je ovde Mr.T1? Icon_minitimePet 19 Okt - 15:05

Tomas Volk ::
To Ogi
Bilo kako bilo ipak je sve ovo sto se desava na ovim prostorima napredak.
To Klemen
Hajde onda da ti budes No.1 Mr. T1
To Ivan
Jesi mislio na sve Mr. ili na No.1 Mr.T1
To gibanitza
Za miseve je spremljen lepak a i maca je u pripavnosti.
Zamisli misevi izgrizli nov tapacirung affraid
Jel imo neko iskustva sa tim i jel nasao efikasnu odbranu.
Ja sam zapoceo objekat koji bi bio specijalno zadihtovan i ne da nebi king size stakori mogli uci nego ni oni najmanji tzv poljaci (poljski misevi)
To Dusan
Sta ce mi kontakt sa ovim iz Orasja kad on sam sa svojom glavom ima otezanu komunikaciju scratch Vise bih voleo da je dalje od mene a ne na samo 30 km.Radi u D a ovde povremeno svrati.Nece sigurno da proda a ni da ih sredi.Ja to ne razumem scratch
Postavio sam topic onako sa jedinim motivom da svi pricamo na tu temu(T1) jer bih sad samo o tome pricao sve u vezi toga radio i tako. A neka ide topic sam dalje da ne uticem ja tima sta sam mislio.

Za Miseve Very Happy
Dok sam radio ovala gurnem ruku u tunel da izvadim lisce grancice i prljavstinu(bar sam ja tako mislio) dohvatim nesto i jedva izvucem i vidim da je neka zivotinja ali sam mislio da je ptica( affraid ) ali bio se skoreni sasuseni pacov. Samo rep je bio prepoznatljiv.
Dok sam cupao nebo sa busa iznad b pilar-a vidim misa (sasusenog) koji se zaglavio u metalnu rupu i pola na jednu a pola na drugu stranu. Ni tako sasusenog nisam ga mogao izvuci/provuci kroz rupu vac sam ga prekinuo na pola . Shocked
Izgleda da su dobri stari VW bili smrt za glodare. Ako nema mrtvih glodara u VW ne kupujte Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://photo.net/photos/luka1905
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Ko je ovde Mr.T1? Empty
PočaljiNaslov: Grejanje   Ko je ovde Mr.T1? Icon_minitimePet 19 Okt - 16:10

Bus moze da primi citavu koloniju.
Kod buba je problem resavan tako sto je izlaz za grejanje na tunelu do 1954 bio u obliku okrugle rupe.Tapacirung je imao oko te rupe aluminijumski prsten.1954 su uradili umesto tog otvora tzv skrge ili proreze kako bi se sprecio ulazak tih zivotinjica.
Kapiram da su uocili nedostatak pa onda ispravili gresku.Prema ovome splitovi su idealni za glodare a jos i unutar tunela ne postoji cev koja vodi grejanje nego je ceo tunel provodnik.Idealno za razmnozavanje istih Question
Primetio sam da usleda zahladjenja upadaju u sve aute ali im je uslov da su nevozeni.Auto koji se vozi svaki dan jako tesko dobija aliena jer izgleda da se boje putovanja.Imao sam slucaj da je mali nekako dospeo u motorski prostor a onda je putovao kroz oluk i stigao na nebo krova ali sa unuutrasnje strane.
Grizao je naravno dok ga nisam namamio na karton sa lepkom i parcetom sira.
Ima ih svuda i prakticno je tesko odbraniti se od njih scratch scratch scratch
Po teoriji grizenje instalacije moze da dovede i do paljenja auta ako bolje razmislimo affraid affraid affraid
Ako se vratim na T1 znam da mi je svaki dok se ne uradi bukvalno magacin.Sve je puno delovima do plafona a unutra raj za zivot i razmnozavanje.Srecom da ne jedu lim.
Najjaci odbrambeni mehanizam poseduje Nebkv a taj se sastoji od kolonije macaka.Ja imam samo jednu i ona je super aktivna u lovu.
Problem takve odbrane je sto sam Macu video da sa bube skace na krov od T1.Kapiram da za ovo koristi nokte pa sad vidite kad je auto sredjen a posred obracuna macki i miseva affraid affraid affraid
Nazad na vrh Ići dole
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

Ko je ovde Mr.T1? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je ovde Mr.T1?   Ko je ovde Mr.T1? Icon_minitimePet 19 Okt - 16:41

postoji jedan mali uredjaj koji se utakne u steker i pusta nisko frekventni zvuk koji tera sve zivotinje u krugu od 2 metra...mozda je to resenje za garazu?
Nazad na vrh Ići dole
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Ko je ovde Mr.T1? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je ovde Mr.T1?   Ko je ovde Mr.T1? Icon_minitimePet 19 Okt - 17:16

dechkotzar ::
postoji jedan mali uredjaj koji se utakne u steker i pusta nisko frekventni zvuk koji tera sve zivotinje u krugu od 2 metra...mozda je to resenje za garazu?

Sem za glodare stetan je i za domace ljubimce pa ga treba izbegavati cat
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
igorsnegi
dr. VW
dr. VW
igorsnegi


Broj poruka : 1246
Godina : 50
Lokacija : Beograd-Visnjicka Banja,Obrenovac,Koceljeva
Datum upisa : 05.06.2007

Ko je ovde Mr.T1? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je ovde Mr.T1?   Ko je ovde Mr.T1? Icon_minitimePet 19 Okt - 20:37

U svojoj garazi nikada nisam imao probleme sa glodarima.Do duse,par puta sam pronalazio crknutog pacova u garazi ali sam pre toga stavljao mishomor koji sam nabavio u poljoprivrednoj apoteci!!!Mozda je resenje u garazu na parce kartona staviti otrovnih granula misomora?Question
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/profile.forum
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Ko je ovde Mr.T1? Empty
PočaljiNaslov: Maca   Ko je ovde Mr.T1? Icon_minitimePet 19 Okt - 21:22

To Dika
U pravu si .Sta da to ukljucim pa da Maca ostane bez dlake Twisted Evil
Ipak smo mi ljubitelji buba valjda i ljubitelji zivotinja Question
Nazad na vrh Ići dole
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

Ko je ovde Mr.T1? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je ovde Mr.T1?   Ko je ovde Mr.T1? Icon_minitimePet 19 Okt - 21:49

pa koji ce ti ljubimciu garazi?
Nazad na vrh Ići dole
Ivan V
dr. VW
dr. VW
Ivan V


Broj poruka : 946
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.08.2007

Ko je ovde Mr.T1? Empty
PočaljiNaslov: nece me tema   Ko je ovde Mr.T1? Icon_minitimePet 19 Okt - 22:21

E ali stvarno ne kapiram 5-6 ljudi cuva 40 buseva Shocked Shocked Shocked . I?
sta onda? stoje Busevi parkirani
Ko je ovde Mr.T1? 379781

Salim se ali voleo bih da ovoga ima ovde ili kako mi se cini voleo bih da ovde ima vise ljudi zainteresovanih za resauraciju i voznju T1. U stvari Mr.T1 ce biti onaj ko nametne T1 nacin razmisljanja. Laughing Laughing .
Pa da, mozda smesno zvuci ali potrebna je edukacija i to da ljudi koji sada cuvaju od 4 do 7 buseva (svasta) i ne rade na njima nista sami pozele da srede jedan i da ga vozaju.

Pa da idemo zajedno na skupove po Evropi Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://photo.net/photos/luka1905
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Ko je ovde Mr.T1? Empty
PočaljiNaslov: T1   Ko je ovde Mr.T1? Icon_minitimePet 19 Okt - 22:52

To Ivan
Vecina njih ceka da cene postanu vece nego sto su u svetu pa da to prodaju i nista i ne rade oko tih buseva.Manji broj ljudi pokusava da ih sredi i da onda vidi sta dalje.
Moj slucaj znas.Moram da nesto napravim,to prodam kako bih sa vise novca mogao da sto bolje uradim komade (2-3) za svoju kolekciju.
Svako ima prava da osudjuje ovo sto ti ljudi pokusavaju a takodje i ovo sto ja ovako radim.
Istina je da ja priznajem za korektnu samo osudu za ovo sto ja ovako radim samo ljudi koji su nesto napravili i stoje iza nekog projekta.
To se ne desava i ja nisam kriv za to.
Da se kojim slucajem ukaze prilika da se vratim svom poslu u struci sve ovo ponovo vracam na hobi varijantu.Nista ne prodajem u tom slucaju i sigurno bih se trudio da sve zavrsim od tih krseva.
To sto bi ti voleo da napravimo buseve i da idemo na skupove je zelja svih ali nekima to nece biti izvodljivo.Treba dosta rada i para za to tako da mali broj ima sanse da nesto napravi.Sudbina ostalih je da se prodaju ali objasni sadasnjim vlasnicima sta je realna cena.Napolje nemogu a po svetskim cenama ovde nece niko da kupuje.Znaci cekace dok ne udjemo u EU a onda zbogom T1 Sad
Sta da se radi kad evropljani bolje placaju.
Ovo je sve logicno po meni.
Naravno da je najbolje da svaki auto ostane ovde i da ih ljudi odavde urade i uzivaju u njima. Nazalost nemoguce Sad


Poslednji izmenio dana Pet 19 Okt - 22:55, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ko je ovde Mr.T1? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je ovde Mr.T1?   Ko je ovde Mr.T1? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ko je ovde Mr.T1?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Ima ovde VW-a
» Ovde Bojan
» Sta li je sve ovde promenjeno?
» nije mu ovde mesto
» Pozdrav svima, ovde Milos!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: BUS :: Do 1967-
Skoči na: