vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 T1 restauracija...

Ići dole 
AutorPoruka
brabus
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
brabus


Broj poruka : 571
Godina : 44
Lokacija : pirot
Datum upisa : 03.03.2010

T1 restauracija... Empty
PočaljiNaslov: T1 restauracija...   T1 restauracija... Icon_minitimeSub 9 Dec - 0:24

Potreban je limar koji bi odradio restauraciju na t1 single cab 1959 godina. Kamioncic je rastavljen opeskaren i spreman za rad. Uz njega se dobijaju sledeci novi delovi: Korner levi i desni, dogleg levi i desni , poklopac motora, vezni lim motora, dno prednje maseke spoljasnji i unutrasnji deo, sva cetiri dzeka za dizalicu, bocni poklopac bunkera gornji deo, komplet cetiri polja u tovarnom delu, pregrada izmedju kabine i tovarnog dela, pod u kabini, leva kompletna strana panel, desna kompletna strana panel. To su novi delovi sta se treba zameniti. Stranice , vrata pri dnu se trebaju popraviti povariti ne puno. Jedini uslov je da se kamioncic radi kako treba, sto bi se reklo fabricki, da se u toku radova peskari ponovo gde bude trebalo i da se varovi gde treba kalaisu. Vreme nije bitno da li ce se raditi 3-4 meseca ili 5-6 to nije problem kao ni cena. Jednostavno trazim da se radi po najvisim standardima i znam da to i kosta jer da neznam ne bih kupovao sve ove delove u Columbiji od Gersona koji su jednaki NOS. Ako neko zeli da se upusti u moj projekat neka se javi da mu posaljem slike i da se dogovorimo oko svega. Najbitnije mi je da se radi sve postenu uz dogovor samnom. Nakon tog projekta imam jos dva vozila koje bih isto zeleo da uradim. Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://gorannacko@gmail.com
 
T1 restauracija...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zorkin Epoksi katran
» restauracija t1
» restauracija vw typ 22
» Restauracija BUS-a
» karman!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: TEHNIKA :: Limarija-
Skoči na: