vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Pripreme za dalek put

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
bodeja
VW entuzijasta
VW entuzijasta
bodeja


Broj poruka : 76
Godina : 53
Lokacija : Nis
Datum upisa : 08.09.2007

Pripreme za dalek put Empty
PočaljiNaslov: Pripreme za dalek put   Pripreme za dalek put Icon_minitimeNed 9 Okt - 23:14

Molim Vas za savete vezane za polazak na dalek put. Za desetak dana idem na put od 630 km i nazad, znaci oko 1200 km bih trebao da predjem. Sta bi po vama bilo ono sto bih trebao da ponesem na put od rezervnih delova i kako bi ste vi pripremili bubu za tako daleki put?. Na sta da obratim paznju i sta da proverim. Bubu vozim redovno po gradu, nemam nikavih problema.
Hvala svima unapred za savete.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.gmail.com
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

Pripreme za dalek put Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za dalek put   Pripreme za dalek put Icon_minitimePon 10 Okt - 7:22

Mislim da je već bila ovakva tema, ali rezime je da bi trebalo poneti klinasti kaiš, platine i svećice (eventualno bobinu i kondenzator, razvodnu kapu i ruku mada to ređe crkava). Ja obično imam i pumpu za benzin, crevo za benzin od 6mm, sajle za gas i kvačilo. I naravno alat da bi se to moglo zameniti u slučaju potrebe. Nešto žice takođe nije na odmet a ne zauzima mnogo prostora.

Što se pripreme tiče, ako se kola redovno održavaju nikakve posebne pripreme nisu neophodne, tim pre što se redovno voze. Eventualno pritisak u gumama, nivo ulja, stanje klinastog kaiša i platina, tečnost za pranje stakla...
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
 
Pripreme za dalek put
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pripreme
» Pripreme za novu sezonu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Ostalo-
Skoči na: