vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima

PrijemPrijem  KalendarKalendar  GalerijaGalerija  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  PristupiPristupi  

Delite

PozdraVW iz Karlovca :D

Ići dole 
AutorPoruka
LorkyXTR
pridošlica
pridošlica
LorkyXTR

Broj poruka : 6
Godina : 27
Datum upisa : 26.06.2015

PozdraVW iz Karlovca :D Empty
PočaljiNaslov: PozdraVW iz Karlovca :D   PozdraVW iz Karlovca :D Icon_minitimeNed 5 Jul - 18:28

Pozdravljam sve ljubitelje starih automobila.

Ja se zovem Damir imam 23 godine i dolazim iz Duga Rese... Manji gradić pokraj KARLOVCA (Hrvatska)...

Trenutno se u slobodno vrijeme bavim restauracijom VW starih vozila ali i drugih marki ( mercedes, i ford )

Trenutno sam završio jednu temeljnu restauraciju VW BUBE 1200 iz 1972. godine..

Za sada na red dolaze jos ostale bube koje imem a to su : 2 x 1967 i 1x1963 godina... a u planu je kupnja i VW T2 kampera !
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.google.hr
kema
dr. VW
dr. VW
kema

Broj poruka : 969
Godina : 52
Datum upisa : 19.11.2010

PočaljiNaslov: Re: PozdraVW iz Karlovca :D   PozdraVW iz Karlovca :D Icon_minitimeNed 5 Jul - 22:24

Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Gocp
VW entuzijasta
VW entuzijasta

Broj poruka : 65
Godina : 55
Datum upisa : 17.08.2014

PočaljiNaslov: Re: PozdraVW iz Karlovca :D   PozdraVW iz Karlovca :D Icon_minitimePon 6 Jul - 7:51

LorkyXTR ::

Ja se zovem Damir imam 23 godine i dolazim iz Duga Rese... Manji gradić pokraj KARLOVCA (Hrvatska)...

Trenutno se u slobodno vrijeme bavim restauracijom VW starih vozila ali i drugih marki ( mercedes, i ford )

Za sada na red dolaze jos ostale bube koje imem a to su : 2 x 1967 i 1x1963 godina... a u planu je kupnja i VW T2 kampera !
Super. Imaš li kakvih fotografija?
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
LorkyXTR
pridošlica
pridošlica
LorkyXTR

Broj poruka : 6
Godina : 27
Datum upisa : 26.06.2015

PočaljiNaslov: Re: PozdraVW iz Karlovca :D   PozdraVW iz Karlovca :D Icon_minitimePon 6 Jul - 8:25

Gocp ::
LorkyXTR ::

Super. Imaš li kakvih fotografija?

Naravno imas temu u podforumu VOZILA ČLANOVA .... Naziv teme : vw beetle 1200 restauracija
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.google.hr
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: PozdraVW iz Karlovca :D   PozdraVW iz Karlovca :D Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

PozdraVW iz Karlovca :D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Predstavljanje članova-
Skoči na: