vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Buba klub Zagreb

Ići dole 
+3
strid
Klemen Klemen
mario3007
7 posters
AutorPoruka
mario3007
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 34
Godina : 44
Lokacija : ZG
Datum upisa : 26.07.2011

Buba klub Zagreb Empty
PočaljiNaslov: Buba klub Zagreb   Buba klub Zagreb Icon_minitimeČet 21 Avg - 21:42

Da li netko zna sta se dogadja sa forumim buba kluba u Zagrebu???
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mario.hr
Klemen Klemen
dr. VW
dr. VW
Klemen Klemen


Broj poruka : 1012
Lokacija : Ljubljana, Slovenija
Datum upisa : 04.06.2007

Buba klub Zagreb Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba klub Zagreb   Buba klub Zagreb Icon_minitimeČet 21 Avg - 22:13

NIšta posebno....kao svake godine netko nije rekao nekomu da plati račun za hosting.....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hroscklub.com
strid
dr. VW
dr. VW
strid


Broj poruka : 1592
Godina : 72
Lokacija : Grocka
Datum upisa : 20.06.2007

Buba klub Zagreb Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba klub Zagreb   Buba klub Zagreb Icon_minitimePet 22 Avg - 14:54

ovo mi zvuči poznato
sezona godišnjih odmora clown clown clown
Nazad na vrh Ići dole
http://www.studio3dworld.com
mario3007
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 34
Godina : 44
Lokacija : ZG
Datum upisa : 26.07.2011

Buba klub Zagreb Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba klub Zagreb   Buba klub Zagreb Icon_minitimePet 22 Avg - 18:12

a možda vodstva kluba vozi više kombije pa ih za bube boli kita???
mislim, aktivniji su na kombi forumu... samo nagađam, ne znam... šteta...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mario.hr
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Buba klub Zagreb Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba klub Zagreb   Buba klub Zagreb Icon_minitimePet 22 Avg - 19:09

Recimo da je internet na Balkan malo masovnije stigao pre desetak godina,to je dug period
Dovoljno dug da se vecina zainteresovanih ljudi izredja,isprica i pokaze sta ima
S obzirom da pratim nekoliko foruma iz raznih oblasti primecujem da je poslednje dve ili tri godine na svim poljima interesovanje opalo,nije to samo u VW svetu ili ostatku oldtajmer scene,tako je u skoro svim specijalizovanim oblastima.Dosta dobrih foruma je zamrlo ili su se cak ugasili
Plus su na to drustvene mreze poput FB uzele maha pa se dosta ljudi koji imaju sta da pokazu ili imaju i dalje volju za pisanjem skoncentrisalo tamo
Po meni u Srbiji je VHS najsadrzajniji forum gde covek ima zaista sta videti i procitati.Tako je ponajvise iz razloga sto ipak traje duze vreme,a i zakacen je period "entuzijazma"
Sada da neko otvori slican forum,za 7 ili 8 godina ne bi imao ni 20 posto sadrzaja kog sada ima VHS
Takodje s obzirom da su ovo usko specijalizovani forumi ne moze se vecito ocekivati isti tempo kao kod foruma opstih sadrzaja sto je i logicno jer se sa svakom novom godinom otkriva manje novih auta a samim tim i novih vlasnika potencijalnih clanova
Jednostavno 90 posto auta se zadnjih 10-15 godina skoncentrisalo na poznata mesta,od kojih je dobar deo ovde i predstavljen
Ista prica vazi i za pomenuti forum sa pocetka
Nazad na vrh Ići dole
mario3007
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 34
Godina : 44
Lokacija : ZG
Datum upisa : 26.07.2011

Buba klub Zagreb Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba klub Zagreb   Buba klub Zagreb Icon_minitimePet 22 Avg - 21:59

dragi nebkv,
ma sve je u redu sto si napisao gore, naravno, forum s vremenom nema tako gustu fluktoaciju članova, ali ipak ima članova koji raspravljaju na tom forumu, dakle, forum nije svjesno i namjerno ugašen nego je to jednostavno previd ili nemar vodstva. nažalost, tako je, ne želim to etiketirati, ali moram jer je tako i nikako drugačije. no slaba je utjeha da se to dešavalo i ranijem vodstvu. šteta što se to dešava klubu koji ima rezultata (odličnih automobila, dobrih susreta, kvalitetnih ljudi, znalaca po pitanju vw air-cooled tehnike, tjuninga, povijesti...)
spomenuo si facebook; krenut ću od sebe; ja, npr. facebook nemam niti imam u planu logirati se na tu mrežu jer ne želim dijeliti svoju privatnost s nekim tamo "frendovima" i smatram da je ta izmišljotina, koliko korisna isto toliko totalno beskorisna. forum služi uskom krugu ljudi koje okuplja zajednička strast (u ovom slučaju vazduhom hlađena strast Cool  ) i interes prema toj vrsti hobija ili struke...
sorry za off-topic, no šlampavost je ta koja je kriva što forum buba kluba Zagreb nije u funkciji.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mario.hr
nj
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
nj


Broj poruka : 373
Godina : 52
Lokacija : N. Beograd
Datum upisa : 04.01.2012

Buba klub Zagreb Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba klub Zagreb   Buba klub Zagreb Icon_minitimePet 22 Avg - 22:56

Mislim da bi se u najvecem delu mogao sloziti sa Nebkv, pogotovu za period entuzijazma koji je u velikoj meri prosao, a i sa tim da je VHS najsadrzajniji forum u VW svetu na nasim prostorima.

Donekle se smanjene aktivnosti mogu optuziti FB i ostale drustvene mreze, ali ja bih dodao tome i ekonomsku krizu koja i te kako utice na sve.

Ja licno nisam dugo ucesnik foruma, iako ga pratim godinama, ponajvise zato sto moja znanja koja mogu biti drugima od koristi nisu na nekom nivou Smile .  Ono sto meni  upada u oci, i sto mi najvise smeta, jeste osipanje kvalitetnih clanova koji su bili nosioci ovog foruma u smislu znanja i pozitivne energije, saveta itd, uz duzno postovanje onih koji su i dalje tu.

Nadajmo se boljim vremenima i za buba klub Zagreb i sve ostale
Nazad na vrh Ići dole
Gocp
VW entuzijasta
VW entuzijasta



Broj poruka : 65
Godina : 60
Lokacija : Živinice
Datum upisa : 17.08.2014

Buba klub Zagreb Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba klub Zagreb   Buba klub Zagreb Icon_minitimeSub 23 Avg - 10:07

U pravu si nebkw. Tako je zamro forum folcika.ba prije nego što sam ja nabavio bubu  Crying or Very sad 
Nazad na vrh Ići dole
nedo
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 48
Godina : 55
Lokacija : Sarajevo, BiH
Datum upisa : 07.06.2007

Buba klub Zagreb Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba klub Zagreb   Buba klub Zagreb Icon_minitimeNed 31 Avg - 21:22

Obzirom da sam ja vodio forum folcika.ba, osjecam se na neki nacin prozvanim da kazem koju rijec.
Folcika.ba je bio vodjen iskljucivo mojim entuzijazom, novcem, serverom, placanjem domene...i tako par godina. Bilo je tu jako lijepih trenutaka i upoznalo se mnogo ljudi. Obzirom na prilican pad interesa, vjerovatno najvise izazvan opstom besparicom, a uz sve to i moje nove obaveze, htio sam to ugasiti. Medjutim tada se jadan o clanova javio kako bi on bio voljan da sve to preuzme na sebe i nastavi. Medjutim osim transfera, nije se desilo nista drugo. Forum je dozivio cak i neki bug, tako da se vise nije moguce ni logirati, niti registrovati. Cini mi se da bi u ovom trenutku bio dovoljan jedan kvalitetan forum oko kojeg bismo se svi sa prostora bivse nam domovine mogli druziti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.folcika.ba
Gocp
VW entuzijasta
VW entuzijasta



Broj poruka : 65
Godina : 60
Lokacija : Živinice
Datum upisa : 17.08.2014

Buba klub Zagreb Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba klub Zagreb   Buba klub Zagreb Icon_minitimeNed 31 Avg - 22:23

Svaka čast Nedo na folcika.ba. Šteta bi bilo da se ugasi stranica na kojoj je puno korisnih informacija. Nisam se uspio registrirati prije par mjeseci, a volio bih da mogu. Makar bilo manje postova trebalo bi nam tako nešto u BiH jer se ipak buba proizvodila u Sarajevu. Inače mi je tvoja vršnjakinja buba pobudila želju da i ja nabavim bubu 1964. godište (moje). Imaš li još bubu? Nakon 12 mjeseci studiranja (pročitao sam sve na folcika.ba svaki dan pratio PIK i naravno VHS Mladenovac i bubaklub Zagreb) i najviše mi se svidjela super buba (1303 j 1973.)te sam je i kupio i sada se radi. Ali bubitis ne da mira i već razmišljam o bubi 1964. godište.  Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Buba klub Zagreb Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba klub Zagreb   Buba klub Zagreb Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Buba klub Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Buba Klub u Beogradu
» BUBA KLUB SRBIJA
» Buba Klub Stara Pazova
» Buba Klub Beograd Flayer
» Buba Klub Beograd Nalepnica!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Klubovi-
Skoči na: