vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...

Ići dole 
+15
Mico
pavle
igorsnegi
dechkotzar
Dika
KdF
Maestral
dexit
gazda
pixy
Tomas Volk
vlajko05
nikson
popesky
GibaniTZa
19 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Empty
PočaljiNaslov: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Icon_minitimeNed 30 Sep - 9:16

Elem, sinoć mi je bilo veče za neponoviti se...Krenemo kod drugara, šmekerski pitam devojku: Kojim ćemo kolima? (tu su mi dve Bube i službena Toyota) Ona izabra Plavu...Kako smo ušli u ulicu gde mi živi drugar ovo govno poče da štuca i da se gasi, rekoh "*ebi ga, čorba, *ebo me pokazivač"...Otišao po čorbu, sipao litru i po, upalio je a ona se guši i neće da radi na leru...Rekoh "*ebi ga ušla štroka u tek opran karbić"...

Kasnije, krenem da odbacim devojku kući i na auto putu kod dušanovačkog nadvožnjaka liku ispred mene otpade "nešto", zavarniči i direkt u moju zadnju desnu gumu...Brzina oko 90km/h, obuzdam vozilo, stanem sa strane, sačekam ćaleta da dođe Belom (tamo mi sav alat, pa i onaj koji treba da imam u Plavoj), skinem gumu koja ima rez jedno 4cm x 5cm...Ne znam da li ću uspeti da je okrpim ni šta da radim...

Bio sam *o*izdeo do kosti...12000km sa Belom sa najusranijim gumama mi se ništa nije desilo a sa ovom sam za 100km i "novim" gumama uspeo da fasujem ovakvo sranje...A stvar koja me je izbacila iz takta do kraja je bila beseda njenog ćaleta kako moram da kupim nešto veće i sigurnije i kako su gume jako bitne...Veće i sigurnije? Koliko ja znam "geler" utiče isto na bilo koju gumu, a što se većeg automobila tiče, baš sam planirao da uzmem neki Q7 da mi se nađe...

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad No No No No No No affraid affraid affraid affraid affraid
Nazad na vrh Ići dole
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Icon_minitimeNed 30 Sep - 9:21

e lepo ti reci njenom caletu da ti kupi sigurniji i veci auto ... pa ga prodaj ... pa naprzi bubu, sve sa blindiranjem, neprobojnim staklima, 22mm topom, naravno i neprobushivim gumama ili jos bolje gusenicama pirat pirat pirat pirat
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
nikson
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
nikson


Broj poruka : 410
Godina : 49
Lokacija : tivat
Datum upisa : 09.08.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Icon_minitimeNed 30 Sep - 9:22

scratch Elem ne pustjte zene da biraju auta! pirat
Nazad na vrh Ići dole
vlajko05
dr. VW
dr. VW
vlajko05


Broj poruka : 1438
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Icon_minitimeNed 30 Sep - 9:25

e bre komso al si sujeveran, ne bije te maler, nego mora malo decije bolesti da te prodju , jos 100 km. i vise nikada neces imati problema , to je normalno kad uzmes novi polovan auto , i nemo se nerviras to utice na lepotu Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Icon_minitimeNed 30 Sep - 9:28

Još jedna stvar koja mi nije jasna u ovom usranom gradu je to da ljudi vide da auto stoji pored puta, upaljena sva četri i niko ni da stane ni da pita da li treba pomoć ili šta...

Da li je to neka otuđenost, nekultura, samoživost ne znam...Kada vidim neki stariji auto u takvoj situaciji, kome možda nešto mogu pomoći, uvek stanem...

I posle kada krene priča kako smo mi ovakvi ili onakvi ljudi, dobri, domaćini, topli, hoćemo da pomognemo a kako su Švedi, Švabe i ostali loši i hladni, gledaju svoja posla dođe mi da bacim peglu...Lično, ne znam da li sam video ljubaznije ljude od Nemaca...Odoh u off, ne zamerite mi, ovo mi dođe kao psiho-terapija
Nazad na vrh Ići dole
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Icon_minitimeNed 30 Sep - 9:31

Nego, da mi kaže neko da li ima leka toj gumi ili mora da se traži nova?

Znači rez je ovakav



________
|
|
|
|


Poslednji izmenio dana Ned 30 Sep - 9:32, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Icon_minitimeNed 30 Sep - 9:31

pa nisi ofu, samo nisi upotrebijo rec "baxuz" ...
... to je jos jedan od malera... kad nece niko da ti stane ... al staces .. mozda te ljudi videli da si popizdeo, pa se boje za zivot affraid affraid affraid
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Icon_minitimeNed 30 Sep - 9:33

Pa jesam se malo potukao sa bankinom kada sam video rupu...Jedva nas je ćale razdvojio Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
vlajko05
dr. VW
dr. VW
vlajko05


Broj poruka : 1438
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Icon_minitimeNed 30 Sep - 9:35

sto se gume tice ako je karkasa isecena ( zice unutar gume ) nema joj spasa , a ako je samo guma poderana moz se skrpi , mada ce ti traziti priblizno ko za novu , vidi pa vidi , alnova je uvek bolje resenje
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
nikson
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
nikson


Broj poruka : 410
Godina : 49
Lokacija : tivat
Datum upisa : 09.08.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Icon_minitimeNed 30 Sep - 9:35

Prije neki dan policijski lend rover je nadomak Cetinja izletio sa puta,u njemu je bilo 4, 5 specijalaca koji su poispadali iz auta,polomili se,jednoga je auto priklijestio i polomio mu noge,prica se da je pored njih proslo preko 50 auta dok neko nije stao i pritekao im u pomoc! Question confused No Suspect Twisted Evil Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Empty
PočaljiNaslov: Pritezanje   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Icon_minitimeNed 30 Sep - 9:35

To Gibanitza
Jesam li ja pricao da koji god auto napravim,sve uradim do detalja a on ipak trazi 1000 km predjenih da bi me uverio da je siguran Question
Nista cudno,samo trazi da mu posvetis jos malo paznje,da budes strpljiv i bicete drugari Very Happy Poverenje se ne zadobija preko noci
Nazad na vrh Ići dole
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Icon_minitimeNed 30 Sep - 9:38

to je najverovatnije ... ono srpski "kako su oni kuma mog prijatelja moje tetke legitimisali ... pa ko ih je*e ....nek crknu" scratch scratch scratch Embarassed Embarassed Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
pixy
VW entuzijasta
VW entuzijasta
pixy


Broj poruka : 99
Godina : 50
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 29.08.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Icon_minitimeNed 30 Sep - 10:57

nisu ljudi navikli da staju drugima, jer mnogi stanu sa strane, ukljuce sva cetiri zmigavca i pisaju sa strane, kenjau, karaju se.... pushu, pricaju mobilnim...

znaci, nije svaki put urgentna situacija kad ukljucis sva cetiri zuta.

a ljude generalno bole banana. par likova mi je stalo dok sam imao problema sa ficom i rekli su mi bukvalno da im je fica prvi auto i da hoce da mi pomognu, ali da ne bi stali uopste kada bi videli skuplji auto koji ima problem bilo kojeg tipa (osim ako se nije prevrnuo ili ako se nije zapalio).

ortaku se bio zapalio auto na gazeli pre nekoliko godina, stao je valjda tek stoti auto, momci izvadili aparat, ugasili vatru, videli da ne gori nista i otishli...

otudjenje je ovde prilicno i vrlo je cudno kakve se stvari desavaju. mnogo ljudi nece da prima stopere, ali ne zato sto su gledali rutgera hauera u filmu Stoper, nego samo zato sto ih bole ona stvar. stopirao sam vise stotina puta, znam o cemu pricam. sto vise gastarbajtera u kraju - vise pesacenja za stopere...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.iacbg.org
gazda
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
gazda


Broj poruka : 514
Godina : 51
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 16.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Icon_minitimeNed 30 Sep - 12:33

Osveshtaj auto,sta da ti kazem ,a i ti ko da zivis u Cibutkovici ? Pa uzmes telefon i nazoves "ekipu" bar sad svi nosimo po 2-3 telefona+ imamo sl.vozilo da ubacimo celu bubu u njega ako treba Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Icon_minitimeNed 30 Sep - 12:41

Bem li ga...U Belu sam odma' turio krst na retrovizor a u ovu CD plejer i kockice...

Znam da uvek mogu da okrenem nekog od vas da me spasava kao i vi možete mene, ali trenutno se ne radi o tome već o glupostima da se ljudima raspadaju kola i te krhotine buše gume drugim kolima, gledaju me kao mrtvog kera pored puta i tako...

Negro, šta bi za gume? Ima li da se uzmu nove pošto su? Daju li na čekove?
Nazad na vrh Ići dole
dexit
dr. VW
dr. VW
dexit


Broj poruka : 1446
Godina : 46
Lokacija : belgrad[e]
Datum upisa : 02.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Icon_minitimeNed 30 Sep - 12:43

'bem mu lebac No

jos malo vremena da se prilagodite ti i plava i bice sve kako treba, ovo sto se desilo nema veze sa bubom [ne mislim na nedostatak corbe] Wink

osvestanje ne bi preporucio, masina je to What a Face

buboljubac je skoro kupio 4 nove toyo gume, pa se raspitaj!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.diekaefermaschine.blogspot.com
Maestral
VW entuzijasta
VW entuzijasta
Maestral


Broj poruka : 142
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Icon_minitimeNed 30 Sep - 13:00

Nisam ispratio kakve si gume stavio na Plavu, ali sam skoro posetio vulkanizera u juznom bulevaru i saznao da 185/65/15 mozes da uzmes polovne (izgledaju kao da nisu upotrebljene) za 1.500 din. Ako sam dobro zapamtio, te su sa unutrasnjom.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.behance.net/maestral
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Icon_minitimeNed 30 Sep - 15:55

U principu ne turam ništa što nije standard na nju...Nije Švabo za džabe propisao standardne dimenzije guma (bilo priče o tome)...
Nazad na vrh Ići dole
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Icon_minitimeNed 30 Sep - 17:03

Kakvi maleri, baksuzi, osvestavanja i ostale praznoverice - vi kao da niste culi za dijagram pouzdanosti (u obliku kade)? Doduse prevashodno se odnosi na nove masine i uredjaje, ali posto je Plava dosta dugo stajala moglo bi i na nju da se primeni u nekom smislu.
Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Kadatx8
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Icon_minitimeNed 30 Sep - 17:08

Ma lepa ti je teorija, kontam je nešto i stvarno je tačna...

Ali bojim se da ta teorija ne predviđa situaciju kada se nešto raspadne i sukne ti u gumu...
Nazad na vrh Ići dole
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Icon_minitimeNed 30 Sep - 17:24

Kazi mi samo koliko si rastojanje drzao od toga kome je to otpalo?
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Icon_minitimeNed 30 Sep - 17:30

Ne sećam se, bio sam pijan drunken drunken drunken

Šalim se, najverovatije ne dovoljno...
Nazad na vrh Ići dole
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Icon_minitimeNed 30 Sep - 18:12

GibaniTZa ::
Ne sećam se, bio sam pijan drunken drunken drunken

Šalim se, najverovatije ne dovoljno...

Nije bitno rastojanje, deo koji je razvrcao gumu sigurno da je bio tesko uocljiv pa cak i da je bio dan. Ja sam na povratku iz Kosutnjaka naleteo na noz koji mi je iseko gumu a uopste ga nisam primetio usred dana i sa litar kisele vode u krvi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Icon_minitimeNed 30 Sep - 20:11

Rolling Eyes jebiga los dan, sutra ce sve da bude ok...
Nazad na vrh Ići dole
igorsnegi
dr. VW
dr. VW
igorsnegi


Broj poruka : 1246
Godina : 50
Lokacija : Beograd-Visnjicka Banja,Obrenovac,Koceljeva
Datum upisa : 05.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Icon_minitimeNed 30 Sep - 20:51

dechkotzar ::
Rolling Eyes jebiga los dan, sutra ce sve da bude ok...

Mozes da se nerviras koliko hoces,mozes plakati tri dana,ne vredi!!!Jednostavno,sta je bilo bilo je,idemo dalje!To je moja parola,tako funkcionisem i kao sto tzar rece,sutra ce biti bolje!
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/profile.forum
Sponsored content





Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Pokazivac kolicine goriva
» NEnormalno gutanje goriva
» kapanje goriva
» KAZALJKA goriva
» plovak za merenje goriva

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: TEHNIKA :: Ostalo-
Skoči na: