vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Karburator alternator? problem

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
sasha83
pridošlica
pridošlica
sasha83


Broj poruka : 24
Godina : 41
Lokacija : Lapovo
Datum upisa : 17.04.2011

Karburator alternator? problem Empty
PočaljiNaslov: Karburator alternator? problem   Karburator alternator? problem Icon_minitimePet 1 Avg - 14:53

Imam problem prilikom prvog paljenje auta. Verglam i auto nece da upali ,ponekad i ceo aukumulator istrosim. A primetio sam da kad prebacujem iz vece u nizu brzinu iz auspuha se cuje pucanje. Majstor mi kaze da je to sve zbog loseg karburatora i predlaze mi da uradim remont.Sta mislite o tome?
Kad mi auto radi punjenje akumulatora je 13.1v da li je to dovoljno?
Nazad na vrh Ići dole
draganavala
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
draganavala


Broj poruka : 478
Godina : 52
Lokacija : Avala
Datum upisa : 19.09.2011

Karburator alternator? problem Empty
PočaljiNaslov: Re: Karburator alternator? problem   Karburator alternator? problem Icon_minitimeSub 2 Avg - 15:02

proveri ventile i ugao pred paljenja, samo iz ta dva razloga moze da 'puca' iz auspuha. kad kazem ventile ne samo zazor vec i istrosenost ventila i vodjica
Nazad na vrh Ići dole
http://...
sasha83
pridošlica
pridošlica
sasha83


Broj poruka : 24
Godina : 41
Lokacija : Lapovo
Datum upisa : 17.04.2011

Karburator alternator? problem Empty
PočaljiNaslov: Re: Karburator alternator? problem   Karburator alternator? problem Icon_minitimeSub 2 Avg - 19:08

draganavala ::
proveri ventile i ugao pred paljenja, samo iz ta dva razloga moze da 'puca' iz auspuha. kad kazem ventile ne samo zazor vec i istrosenost ventila i vodjica
Da li zbog toga i teze pali?
Nazad na vrh Ići dole
draganavala
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
draganavala


Broj poruka : 478
Godina : 52
Lokacija : Avala
Datum upisa : 19.09.2011

Karburator alternator? problem Empty
PočaljiNaslov: Re: Karburator alternator? problem   Karburator alternator? problem Icon_minitimeSub 2 Avg - 22:41

ako ventili ne zatvaraju dobro to znaci da cilindri nisu zadihtovani u momentu sabijanja eksplozivne smese i momentu same eksplozije znaci gubi se snaga motora. u prevodu manja kompresija od potrebne, jos ako su i karike lose prvo paljenje je jedva ... kasnije u voznji pali lakse dok opet ne odstoji duze i ne iscuri ulje iz karika, a onda opet muke sa paljenjem izmeri kompresiju za pocetak i imaces smernice za dalje
Nazad na vrh Ići dole
http://...
Sponsored content





Karburator alternator? problem Empty
PočaljiNaslov: Re: Karburator alternator? problem   Karburator alternator? problem Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Karburator alternator? problem
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Alternator-regler problem
» Koji alternator?
» Nov karburator
» ALTERNATOR?
» alternator

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: TEHNIKA :: Ostalo-
Skoči na: