vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima

PrijemPrijem  KalendarKalendar  GalerijaGalerija  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  PristupiPristupi  

Delite

motor 2.0 vazdusnjak u bubi

Ići dole 
AutorPoruka
kalaba76
pridošlica
pridošlica

Broj poruka : 2
Godina : 43
Datum upisa : 05.10.2013

motor 2.0 vazdusnjak u bubi Empty
PočaljiNaslov: motor 2.0 vazdusnjak u bubi   motor 2.0 vazdusnjak u bubi Icon_minitimeČet 31 Jul - 22:25

moze li neko da mi da predlog kako najbolje da uklopim 2.0 na bubu 1303. ja sam pokusao i uspeo na kratko to da uradim sa medjuplocom od 10 mm i alnaserom sa duzim bendiksom ali to nesto nije kako treba. u stvari nikako ne moze lepo da vergla tj. kao da se ne slazu alnaser i zamajac a u stvari sve je ok. zamajac se kod 2.0 kaci na motor sa 5 srafova takom da ne mogu ni jedan drugi da stavim da bi mogao da ubacim ujedno korpu i lamelu od 1.6. ima liikakvog resenja za ovo,zna li iko?????????????
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
draganavala
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
draganavala

Broj poruka : 479
Godina : 48
Datum upisa : 19.09.2011

PočaljiNaslov: Re: motor 2.0 vazdusnjak u bubi   motor 2.0 vazdusnjak u bubi Icon_minitimeSub 2 Avg - 15:53

to je uzaludan posao, 2.0 jedva ima 85 konja a dobro friziran bubin motor moze da ima 200ks. 2.0 ima dva karburatora i trosi isto ili vise od bubinog friziranog a naj veci problem je hladjenje tog 2.0 motora. treba odvojiti vreli vazduh od auspuha i hladan neophodan za hladjenje mtora. moje licno misljenje da taj motor ako uopste valja treba prodati nekom za kombi a klasican bubin uraditi pozelji i mogucnostima vlasnika.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://...
kalaba76
pridošlica
pridošlica

Broj poruka : 2
Godina : 43
Datum upisa : 05.10.2013

PočaljiNaslov: Re: motor 2.0 vazdusnjak u bubi   motor 2.0 vazdusnjak u bubi Icon_minitimePon 4 Avg - 17:38

daj neki kontakt telefon
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: motor 2.0 vazdusnjak u bubi   motor 2.0 vazdusnjak u bubi Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

motor 2.0 vazdusnjak u bubi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: BUBA :: od 1967-
Skoči na: