vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima

PrijemPrijem  KalendarKalendar  GalerijaGalerija  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  PristupiPristupi  

Delite

Akcija Never give up, Otroci otrokom - Djeca djeci

Ići dole 
AutorPoruka
Klemen Klemen
dr. VW
dr. VW
Klemen Klemen

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 04.06.2007

Akcija Never give up, Otroci otrokom - Djeca djeci Empty
PočaljiNaslov: Akcija Never give up, Otroci otrokom - Djeca djeci   Akcija Never give up, Otroci otrokom - Djeca djeci Icon_minitimePet 23 Maj - 0:08

Zbog situacije, koja se dogodila (ili se još dešava) u Hrvatskoj, BiH i Srbiji pokrenuta je mini akcija Never give up, Otroci otrokom - Djeca djeci.
Svi mi čujemo i vidimo kako se skuplja pomoč za ljude koji su ostali bez svega zbog poplava. Skuplja se hrana, voda, odječa,.... Mi smo odlučili, da skupimo samo igračke i pomognemo ovim putem. Igračke za djecu, koja su ostala bez svojih omiljenih autiča, Barbika, medvjediča itd. A svi mi znamo šta znači dječji osmijeh, zar ne?

Molimo sve učesnike 10. skupa Vazduhom hlađena strast u Mladenovcu 2014., da u koliko mogu, pomognu s time, da donesu barem jednu igračku bez koje mogu preživjeti. Sve skupljene igračke če preuzeti crveni krst u Mladenovcu, 7.6., kad čemo sa kampa krenuti prema gradu. Oni če ih onda dostaviti najpotrebnijima.

Hvala!
Klemen

Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.hroscklub.com
Klemen Klemen
dr. VW
dr. VW
Klemen Klemen

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 04.06.2007

Akcija Never give up, Otroci otrokom - Djeca djeci Empty
PočaljiNaslov: Re: Akcija Never give up, Otroci otrokom - Djeca djeci   Akcija Never give up, Otroci otrokom - Djeca djeci Icon_minitimeSre 4 Jun - 9:45

Akcija Never give up, Otroci otrokom - Djeca djeci Unnamed
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.hroscklub.com

Akcija Never give up, Otroci otrokom - Djeca djeci
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Skupovi-
Skoči na: