vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima

PrijemPrijem  KalendarKalendar  GalerijaGalerija  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  PristupiPristupi  

Delite | 

pozdrav svime jedno vase mislenje

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
amet
VW entuzijasta
VW entuzijasta

Broj poruka : 129
Godina : 36
Datum upisa : 04.08.2012

PočaljiNaslov: pozdrav svime jedno vase mislenje   Pet 26 Jul - 11:04

zdravo jas sum iz tetovo i imam buba 1200j momentalno u jako dobra sostojba ... i jas so moj dva drugari hocu da idem u franciju i nazad u monteverst okolo 4000km sta mislite jek to moguce
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://gusic.tripod.com/kuran_bos/
nebkv
dr. VW
dr. VW

Broj poruka : 1419
Godina : 37
Datum upisa : 04.06.2007

PočaljiNaslov: Re: pozdrav svime jedno vase mislenje   Pet 26 Jul - 15:09

Zasto da ne ako je auto u dobrom stanju i proveren.Svakako treba odraditi pripremu za tako dug put,proveriti sve,zameniti sumnjivo i poneti najbitnije rezervne delove i alat
Tu prvenstveno mislim na delove namenjene za napajanje motora strujom i gorivom(bobina,razvodnik,platine,kondenzator,svecice,kablovi,regler,rezervna dinama,pumpa goriva,karburator,kais...)
Nije na odmet imati i rezerva kociona creva,cilindre,sajlu gasa,kvacila a za svaki slucaj i prekidac svetala i automat za svetla
Nedavno je decko iz Novog Sada napravio 5000km sa klasicnim Minijem do Francuske i nazad preko Italije
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Mico
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak

Broj poruka : 628
Godina : 43
Datum upisa : 03.06.2007

PočaljiNaslov: Re: pozdrav svime jedno vase mislenje   Pet 26 Jul - 23:45

Могуће је, наравно. Није буба та која ће подбацити него људи који је возе Wink  Добро испланирајте пут, понесите подоста пара, послушајте nebkv-a и уживајте Smile 
Nazad na vrh Ići dole
amet
VW entuzijasta
VW entuzijasta

PočaljiNaslov: Re: pozdrav svime jedno vase mislenje   Sub 27 Jul - 8:35

nebkv ::
Zasto da ne ako je auto u dobrom stanju i proveren.Svakako treba odraditi pripremu za tako dug put,proveriti sve,zameniti sumnjivo i poneti najbitnije rezervne delove i alat
Tu prvenstveno mislim na delove namenjene za napajanje motora strujom i gorivom(bobina,razvodnik,platine,kondenzator,svecice,kablovi,regler,rezervna dinama,pumpa goriva,karburator,kais...)
Nije na odmet imati i rezerva kociona creva,cilindre,sajlu gasa,kvacila a za svaki slucaj i prekidac svetala i automat za svetla
Nedavno je decko iz Novog Sada napravio 5000km sa klasicnim Minijem do Francuske i nazad preko Italije
hvala puno druze za sovet ali jel bas sve ove delove ja neki imam i mozem da smenim za svaki slucaj ali dinamo ili ja imam altenator ja ne mogu smeniti.a sta mislis bez neki od ove delovi
Nazad na vrh Ići dole
nebkv
dr. VW
dr. VW

Broj poruka : 1419
Godina : 37
Datum upisa : 04.06.2007

PočaljiNaslov: Re: pozdrav svime jedno vase mislenje   Sub 27 Jul - 11:03

U principu bitnije je imati regler jer on mnogo cesce strada nego dinama/alternator
Sad zavisi koji tip alternatora koristis jer jedan model koristi regler,drugi ne
Svi ostali delovi i alat za njihovu zamenu staju u jednu osrednju kutiju
Cak nije toliki problem alat,veci je problem ako ti se negde desi kvar,odes u radionicu pa ti,a posebno oni nemaju deo da ugrade
Nazad na vrh Ići dole
amet
VW entuzijasta
VW entuzijasta

PočaljiNaslov: Re: pozdrav svime jedno vase mislenje   Sub 27 Jul - 12:15

nebkv ::
U principu bitnije je imati regler jer on mnogo cesce strada nego dinama/alternator
Sad zavisi koji tip alternatora koristis jer jedan model koristi regler,drugi ne
Svi ostali delovi i alat za njihovu zamenu staju u jednu osrednju kutiju
Cak nije toliki problem alat,veci je problem ako ti se negde desi kvar,odes u radionicu pa ti,a posebno oni nemaju deo da ugrade
aha hvala puno od tebi
a sta mislis dali ke ima problemi so motor da se greje ili tako nesto jel ima neki simptom ili blokira ili to e retko ...
regler e to sta drzi cetkica ?? zadni put ako su to sam smenio i stavio od golf 2
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: pozdrav svime jedno vase mislenje   

Nazad na vrh Ići dole

pozdrav svime jedno vase mislenje
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» pozdrav svime jedno vase mislenje
» Pozdrav iz Banjaluke