vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Auspuh cevke propale skroz.

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
sasho146
VW entuzijasta
VW entuzijasta
sasho146


Broj poruka : 126
Godina : 49
Lokacija : Sk
Datum upisa : 01.11.2007

Auspuh cevke propale skroz. Empty
PočaljiNaslov: Auspuh cevke propale skroz.   Auspuh cevke propale skroz. Icon_minitimeSub 18 Maj - 14:31

Zna li neko dali se sme voziti buba 1200 bez onih zadnjih 2 ispusnih cevi koji izlaze iz lonca, dali je bucniji motor smem li da ih izvadim, ljudik oji znate cekam odgovor.
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/profile.forum?mode=editp
Doktor
dr. VW
dr. VW
Doktor


Broj poruka : 801
Godina : 45
Lokacija : Poreč
Datum upisa : 20.09.2007

Auspuh cevke propale skroz. Empty
PočaljiNaslov: Re: Auspuh cevke propale skroz.   Auspuh cevke propale skroz. Icon_minitimeNed 19 Maj - 20:32

Upali motor pa javi dojmove i nabavi ćepiće za uši... Smile

P.S: ako si mašinski inženjer (uz uvjet da na pijaci nisi kupio diplomu), morao bi to sam moći logički zaključiti. Arrow
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vwbuba.hr
djcorto
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
djcorto


Broj poruka : 583
Godina : 62
Lokacija : Dubai
Datum upisa : 14.02.2010

Auspuh cevke propale skroz. Empty
PočaljiNaslov: Re: Auspuh cevke propale skroz.   Auspuh cevke propale skroz. Icon_minitimePon 20 Maj - 5:50

Obrnuto: nabavi cepice za usi, pa upali motor

Meni su jednom izlomili cevke na parkingu kod Sava Centra - otisao u bioskop sa cevkama, izasao bez Wink Kad sam upalio motor, cinilo mi se da se staklena fasada Sava Centra talasa ... Very Happy Moze da se vozi, ako VRLO lagano dodajes gas i vozis na niskim obrtajima ... i uz to, ne sreces policiju, i ne ides daleko Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Auspuh cevke propale skroz. Empty
PočaljiNaslov: Re: Auspuh cevke propale skroz.   Auspuh cevke propale skroz. Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Auspuh cevke propale skroz.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Auspuh
» auspuh
» Auspuh
» Auspuh
» auspuh

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: TEHNIKA :: Limarija-
Skoči na: