vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima

PrijemPrijem  KalendarKalendar  GalerijaGalerija  FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  PristupiPristupi  

Share | 

Kome treba buba?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Radenko
pridošlica
pridošlica

Broj poruka : 4
Godina : 29
Datum upisa : 07.04.2013

PočaljiNaslov: Kome treba buba?   Ned 14 Apr - 15:36

Danas sam je vozio po Beskoj....odustao sam od ideje da mogu da napravim bagi,realno treba mi mnogo para,a ovakvu da je sredjujem trebalo bi isto toliko para kao za bagi ,okreni obrni para nema.... Eh sada uzmem da cimam osovinu napred nazad levo desno ,nigde nema lufta,menjac lepo ubacuje u brzine nema problema ,znaci u voznom stanju...Nisam hteo vise od 90 da je vozim
1975.godiste 1200 kubika
broj motora D 1312714 ..... moj telefon 064 213 6780 ako nekoga interesuje neka se javi...ima tu i nekih rezervnih delova i ko zna koje cega....
a slike....

Poslednji put izmenio Radenko dana Uto 16 Apr - 20:37, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika https://sr-rs.facebook.com/radeta.vladimir
TeroristaMkGromovi
VW entuzijasta
VW entuzijasta

Broj poruka : 87
Godina : 34
Datum upisa : 08.09.2009

PočaljiNaslov: Re: Kome treba buba?   Ned 14 Apr - 18:21

Radenko ::
Danas sam je vozio po Beskoj....odustao sam od ideje da mogu da napravim bagi,realno treba mi mnogo para,a ovakvu da je sredjujem trebalo bi isto toliko para kao za bagi ,okreni obrni para nema.... Eh sada uzmem da cimam osovinu napred nazad levo desno ,nigde nema lufta,menjac lepo ubacuje u brzine nema problema ,znaci u voznom stanju...Nisam hteo vise od 90 da je vozim
1975.godiste 1200 kubika
broj motora D 1312714 ..... moj telefon 064 213 6780 ako nekoga interesuje neka se javi...ima tu i nekih rezervnih delova i ko zna koje cega....
a slike....

"Kljesta za pop nitne"

a sta je ovo poslednje nemam pojma...

Kljesta za pop nitne, a ona kljesta sa pljosnatim krajem sto su napred ispod haube to su limarska..............

Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
xstream
dr. VW
dr. VW

Broj poruka : 859
Godina : 44
Datum upisa : 07.04.2010

PočaljiNaslov: Re: Kome treba buba?   Ned 14 Apr - 19:02

TeroristaMkGromovi ::
Radenko ::
1975.godiste 1200 kubika
a slike....

"Kljesta za pop nitne"

a sta je ovo poslednje nemam pojma...

Kljesta za pop nitne, a ona kljesta sa pljosnatim krajem sto su napred ispod haube to su limarska..............

imam ista takva, dobra su!!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Kome treba buba?   Danas u 19:22

Nazad na vrh Ići dole

Kome treba buba?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» buba 66
» jos jedan clan VW porodice (buba dobila brata)
» Uopšte o gas sistemu i o čemu treba voditi računa
» Buba klub Zagreb
» Na sta treba obratiti paznju pri kupovini zastavinih vozila...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: Galerija :: Vozila članova-
Skoči na: