vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima

PrijemPrijem  KalendarKalendar  GalerijaGalerija  FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  PristupiPristupi  

Share | 

Mala kamp prikolica Adria 310 2+1 VW Buba je lako vuche!!!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
igorsnegi
dr. VW
dr. VW

Broj poruka : 1246
Godina : 43
Datum upisa : 05.06.2007

PočaljiNaslov: Mala kamp prikolica Adria 310 2+1 VW Buba je lako vuche!!!   Ned 23 Sep - 19:19

Prodajem malu Adria 310 2+1 kamp prikolicu,sporet,frizider,tenda,nove gume,Bg treca tabla,registovana,ocuvana!Cena prava sitnica 1350 Eura!Pogodna je za VW skupove,kampovanje,letovanja,pecanje itd.Buba je lako vuce,teret je tako rasporedjen tako da je auto skoro i ne oseca.Ima svoje kocnice tako da kada se ide niz brdo,prikolica preko svoje naletne rude koci!Ko nije u situaciji da nabavi Bus ,uzme prikolicu za koju ne placa godisnju registraciju a Bubu koristi svaki dan!Ne znam da li ovaj oglas moze da prodje na ovom forumu,ako sam nesto z***bo,izvinjavam se,sory admin!!!

[img][/img] [img][/img]

[img][/img][img][/img]
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/profile.forum
vlajko05
dr. VW
dr. VW

Broj poruka : 1438
Godina : 33
Datum upisa : 02.06.2007

PočaljiNaslov: Re: Mala kamp prikolica Adria 310 2+1 VW Buba je lako vuche!!!   Ned 23 Sep - 19:46

Shocked Very Happy e uvek sam kao klinac mastao da idem na more sa kamp prikolicom, ali moje to nikada nije privlacilo, da imam para nebi ovaj ogals jos dugo stajao ovde Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.buba-beograd.com
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW

Broj poruka : 1972
Godina : 32

PočaljiNaslov: Re: Mala kamp prikolica Adria 310 2+1 VW Buba je lako vuche!!!   Ned 23 Sep - 19:50

Mislim da će ti oprostiti admin ovaj put...

Interesantan je oglas...Eh, da imam tijeh novaca...Daješ li na odloženo, karticu, čekove, kredit?
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
vlajko05
dr. VW
dr. VW

Broj poruka : 1438
Godina : 33

PočaljiNaslov: Re: Mala kamp prikolica Adria 310 2+1 VW Buba je lako vuche!!!   Ned 23 Sep - 19:51

to Gibo, zamisli plavu sa T-4 kako bi przio putevima do mora Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.buba-beograd.com
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW

Broj poruka : 1972
Godina : 32

PočaljiNaslov: Re: Mala kamp prikolica Adria 310 2+1 VW Buba je lako vuche!!!   Ned 23 Sep - 20:01

Prestani Sad Sad Sad Sad Bedačiš me

A što se tiče T4 motora, dođe mi da jedan sredim pa neka stoji...Ali me finansije zezaju...Pošto to zadovoljstvo?

Nešto nisam siguran koliko je zdravo 1200 motor terati da vuče toliki teret kroz neke crnogorske gudure...
Nazad na vrh Ići dole
Milosk
VW zaluđenik
VW zaluđenik

Broj poruka : 186
Godina : 30
Datum upisa : 02.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Mala kamp prikolica Adria 310 2+1 VW Buba je lako vuche!!!   Ned 23 Sep - 20:33

ja imam kampera 97' original westfalia 2.5 td pa mi stoji neregistrovan. Budala
Nazad na vrh Ići dole
igorsnegi
dr. VW
dr. VW

PočaljiNaslov: Re: Mala kamp prikolica Adria 310 2+1 VW Buba je lako vuche!!!   Ned 23 Sep - 21:31

vlajko05 ::
Shocked Very Happy e uvek sam kao klinac mastao da idem na more sa kamp prikolicom, ali moje to nikada nije privlacilo, da imam para nebi ovaj ogals jos dugo stajao ovde Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Mogu ti reci da je ugodjaj fenomenalan.Stanes gde ti se svidi(jezero,priroda,planina)tako da je nas put do mora trajao i po nekoliko dana.Unutra sve radi na 12 v cak ima i rezervoar za vodu od 30 litara.Napunis i jos jedan rezervoar za tusiranje(to ne ide uz prikolicu jer se posebno kupuje i kosta 600 din)i spreman si za avanturu!!!Zar nije izazov?
Nazad na vrh Ići dole
igorsnegi
dr. VW
dr. VW

PočaljiNaslov: Re: Mala kamp prikolica Adria 310 2+1 VW Buba je lako vuche!!!   Ned 23 Sep - 21:32

GibaniTZa ::
Mislim da će ti oprostiti admin ovaj put...

Interesantan je oglas...Eh, da imam tijeh novaca...Daješ li na odloženo, karticu, čekove, kredit?

Javi se na pm pa cemo se dogovoriti.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Mala kamp prikolica Adria 310 2+1 VW Buba je lako vuche!!!   Danas u 19:23

Nazad na vrh Ići dole

Mala kamp prikolica Adria 310 2+1 VW Buba je lako vuche!!!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Mala kamp prikolica Adria 310 2+1 VW Buba je lako vuche!!!
» kamp prikolica
» buba 66
» jos jedan clan VW porodice (buba dobila brata)
» KORPA-KVAČILO

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Ponuda-
Skoči na: