vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 pozdrav

Ići dole 
+9
putar1200
alexa
aqua
milan
boban944
Dika
goranmata
nj
wv atom
13 posters
AutorPoruka
wv atom
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 1
Godina : 37
Lokacija : Cacak
Datum upisa : 23.01.2013

pozdrav Empty
PočaljiNaslov: pozdrav   pozdrav Icon_minitimeSub 26 Jan - 22:18

Zdravo svim clanovima, resih da se pridruzim, lakse je kad smo skupa Smile , bubu sam zavoleo davno vracajuci se sa treninga peske davne 97 povezao me komsija,koji je vozio bubu, taj miris i taj zvuk ne mogu zaboraviti nikad, i tako je vreme prolazio ja sam tragao za bubom, i naidjem na jednu koja je cekala samo mene pune 2 godine ispod sljive. kada sam je otvorio osetio sam onaj isti miris cheers bounce , morala je biti moja. sam sam je sredjivao imao sam pomalo uvida u mehaniku i limariju, provodio dane i noci oko i ispod nje. buba je bila 70 god 1300, kupio sam je od prvog vlasnika koji je nju kupio u Nemackoj. od 2005 do marta 2012 sit sam se navozao bez ikakvog ozbiljnog kvara i problema, jer je odrzavana u full, inace njen vlasnik je bio profesor na nekom fakultetu u Bg, imao je i vikendicu u ulcinju pa je svake godine isla na more 2 puta. jedva sam se rastao od nje, ali morao sam, da bih kupio drugu 66, stajala je 7 godina u garazi, imala kuku, zapustena i rabljena kao kamaz, jos uvek je nisam dovrsio, mada se vozi svaki dan. eto opsirno, ali da se zna da sam radim sve i da cu vrlo rado da slusam savete starijih i iskusnijih zaljubljenika u vw . Pozdrav
gledajuci slike i videvsi sve ove silne kombije ili ti buseve probudi mi se zelja da imam i ja jednog, ako ne t1 bar t2
Nazad na vrh Ići dole
nj
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
nj


Broj poruka : 373
Godina : 52
Lokacija : N. Beograd
Datum upisa : 04.01.2012

pozdrav Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav   pozdrav Icon_minitimeSub 26 Jan - 22:32

Dobro nam dosao !!!
Nazad na vrh Ići dole
goranmata
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
goranmata


Broj poruka : 572
Godina : 53
Lokacija : Obrenovac
Datum upisa : 12.07.2010

pozdrav Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav   pozdrav Icon_minitimeSub 26 Jan - 22:58

PozdraVW cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=lLzWdVRBS5U
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

pozdrav Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav   pozdrav Icon_minitimeNed 27 Jan - 7:03

PozdraVW cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
boban944
VW entuzijasta
VW entuzijasta
boban944


Broj poruka : 139
Godina : 56
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 10.01.2011

pozdrav Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav   pozdrav Icon_minitimeNed 27 Jan - 8:10

king Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.gmail.com
milan
dr. VW
dr. VW
milan


Broj poruka : 1572
Godina : 41
Lokacija : pozarevac
Datum upisa : 28.02.2008

pozdrav Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav   pozdrav Icon_minitimeNed 27 Jan - 8:25

cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
aqua
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
aqua


Broj poruka : 389
Godina : 55
Lokacija : bgd
Datum upisa : 18.10.2009

pozdrav Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav   pozdrav Icon_minitimeNed 27 Jan - 12:46

wv atom ::
Zdravo svim clanovima, resih da se pridruzim, lakse je kad smo skupa Smile , bubu sam zavoleo davno vracajuci se sa treninga peske davne 97 povezao me komsija,koji je vozio bubu, taj miris i taj zvuk ne mogu zaboraviti nikad, i tako je vreme prolazio ja sam tragao za bubom, i naidjem na jednu koja je cekala samo mene pune 2 godine ispod sljive. kada sam je otvorio osetio sam onaj isti miris cheers bounce , morala je biti moja. sam sam je sredjivao imao sam pomalo uvida u mehaniku i limariju, provodio dane i noci oko i ispod nje. buba je bila 70 god 1300, kupio sam je od prvog vlasnika koji je nju kupio u Nemackoj. od 2005 do marta 2012 sit sam se navozao bez ikakvog ozbiljnog kvara i problema, jer je odrzavana u full, inace njen vlasnik je bio profesor na nekom fakultetu u Bg, imao je i vikendicu u ulcinju pa je svake godine isla na more 2 puta. jedva sam se rastao od nje, ali morao sam, da bih kupio drugu 66, stajala je 7 godina u garazi, imala kuku, zapustena i rabljena kao kamaz, jos uvek je nisam dovrsio, mada se vozi svaki dan. eto opsirno, ali da se zna da sam radim sve i da cu vrlo rado da slusam savete starijih i iskusnijih zaljubljenika u vw . Pozdrav
gledajuci slike i videvsi sve ove silne kombije ili ti buseve probudi mi se zelja da imam i ja jednog, ako ne t1 bar t2

Dobrodosao!!! Samo ti nadji T1 ispod sljive i nista ne brini!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
alexa
VW zaluđenik
VW zaluđenik
alexa


Broj poruka : 154
Godina : 51
Lokacija : Šabac
Datum upisa : 12.08.2011

pozdrav Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav   pozdrav Icon_minitimePon 28 Jan - 7:31

VWelcome

cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
putar1200
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
putar1200


Broj poruka : 411
Godina : 55
Lokacija : Brčko distrikt
Datum upisa : 11.04.2010

pozdrav Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav   pozdrav Icon_minitimePon 28 Jan - 8:26

Dobro nam došao! cheers
Nazad na vrh Ići dole
amet
VW entuzijasta
VW entuzijasta
amet


Broj poruka : 141
Godina : 43
Lokacija : tetovo
Datum upisa : 04.08.2012

pozdrav Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav   pozdrav Icon_minitimePon 28 Jan - 8:33

cheers cheers cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://gusic.tripod.com/kuran_bos/
xstream
dr. VW
dr. VW
xstream


Broj poruka : 860
Godina : 51
Lokacija : pula
Datum upisa : 07.04.2010

pozdrav Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav   pozdrav Icon_minitimePon 28 Jan - 22:49

cheers
Nazad na vrh Ići dole
pigeon
VW zaluđenik
VW zaluđenik
pigeon


Broj poruka : 177
Godina : 52
Lokacija : Indjija
Datum upisa : 18.11.2009

pozdrav Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav   pozdrav Icon_minitimeSre 30 Jan - 9:20

aqua ::
wv atom ::
Zdravo svim clanovima, resih da se pridruzim, lakse je kad smo skupa Smile , bubu sam zavoleo davno vracajuci se sa treninga peske davne 97 povezao me komsija,koji je vozio bubu, taj miris i taj zvuk ne mogu zaboraviti nikad, i tako je vreme prolazio ja sam tragao za bubom, i naidjem na jednu koja je cekala samo mene pune 2 godine ispod sljive. kada sam je otvorio osetio sam onaj isti miris cheers bounce , morala je biti moja. sam sam je sredjivao imao sam pomalo uvida u mehaniku i limariju, provodio dane i noci oko i ispod nje. buba je bila 70 god 1300, kupio sam je od prvog vlasnika koji je nju kupio u Nemackoj. od 2005 do marta 2012 sit sam se navozao bez ikakvog ozbiljnog kvara i problema, jer je odrzavana u full, inace njen vlasnik je bio profesor na nekom fakultetu u Bg, imao je i vikendicu u ulcinju pa je svake godine isla na more 2 puta. jedva sam se rastao od nje, ali morao sam, da bih kupio drugu 66, stajala je 7 godina u garazi, imala kuku, zapustena i rabljena kao kamaz, jos uvek je nisam dovrsio, mada se vozi svaki dan. eto opsirno, ali da se zna da sam radim sve i da cu vrlo rado da slusam savete starijih i iskusnijih zaljubljenika u vw . Pozdrav
gledajuci slike i videvsi sve ove silne kombije ili ti buseve probudi mi se zelja da imam i ja jednog, ako ne t1 bar t2

Dobrodosao!!! Samo ti nadji T1 ispod sljive i nista ne brini!!! Very Happy


Prvo dobro nam dosao, a drugo ma gde su te silne sljive pod kojima ima buba, buseva...daj i ja nesto da pronadjem lol! scratch
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
vwdeko
pridošlica
pridošlica
vwdeko


Broj poruka : 6
Godina : 43
Lokacija : makedonija ,kumanovo
Datum upisa : 26.01.2013

pozdrav Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav   pozdrav Icon_minitimeSre 30 Jan - 20:21

pozdrav Shocked
Nazad na vrh Ići dole
http://www.chess.com
Sponsored content





pozdrav Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav   pozdrav Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
pozdrav
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» pozdrav
» Pozdrav
» pozdrav...
» Ajd' i ja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Predstavljanje članova-
Skoči na: