vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Koliko ste puta gurali bubu?

Ići dole 
+14
renne
buRago
Jovan
toxic
Miso
dechkotzar
BUBI
shone
igorsnegi
GibaniTZa
KdF
Klemen Klemen
Tomas Volk
[F]aca
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
markoniw
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
markoniw


Broj poruka : 501
Godina : 71
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 10.07.2007

Koliko ste puta gurali bubu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko ste puta gurali bubu?   Koliko ste puta gurali bubu? - Page 2 Icon_minitimeUto 31 Jul - 12:17

Evo i mene ,za svih 30 god. voznje ,guro sam bezbroj puta.Al da izdvojim dva bisera..
Beograd-Istambul ,Tasovka,bez meraca goriva ,(preracunam se ),povuce vazduh,ispraznim akomulator,lokacija 100 km od Burgasa ...(zemljo otvori se..)

Beograd -Atina (100 km od Volosa) ,crkla kontakt brava, opet zena dete i ja i naravno ,zna se ko gura ...Zamislite samo resto odmora u GROZNO ravnoj Atini

Ponekad pomislim da je skrivena kamera,(rezirana od strane nekog nebeskog reditelja,pa mi smo valjda ono bese nebeski narod Like a Star @ heaven ...)
Nazad na vrh Ići dole
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

Koliko ste puta gurali bubu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko ste puta gurali bubu?   Koliko ste puta gurali bubu? - Page 2 Icon_minitimeUto 31 Jul - 23:53

ja brate nikada nisam gurao, zasta vam sluze suvozaci ( zena, ortak...) Pa nemoze bas stalno da se voze za dzaba! Salu na stranu desilo se xx puta.... ali najobolja prica tek sledi..

Moji drugari su navikli da s'vremena na vreme guraju moju bubu. Kada smo krenuli na faks drustvo se prosirilo. Jedan od mojih najboljih drugara izadje sa par kolega sa fakulteta. Jedan od njih dobio od tate Hondu Civic, skoro nov auto. Posle 4-5 sati visenja nadorcolskom keju sa upaljenim svetlima i glasnom muziko, rese da krenu dalje. Medjutim niko njima nije objasnio da taj akumulator bas i nije predvidjen za takvo izivljavanje.

Moj najbolji drug, kum (beogradski sindikalac)inace totalno "nepisme" za automobile, kaze, pa kada duletova buba nece da upali mi je malo poguramo i upali. Ok, cetiri vola napolje, vozac za voalnom i guraj po dorcolu ( u prvoj brzini). Posle pola sata, guranja, resi i vozac da im se pridruzi. Pa ako auto upali, uskoci ce on ( video na filmovima)...Kada su poceli da padaju, neko predlozi da bi mozda trebao da da kontakt!

On lepo da kontak, izadje napolje, krene da gura, auto upali, akcija uskakanja, naravno nije uspela ka ni vatanje za branik.... auto pravo u zid...
Nazad na vrh Ići dole
dexit
dr. VW
dr. VW
dexit


Broj poruka : 1446
Godina : 46
Lokacija : belgrad[e]
Datum upisa : 02.06.2007

Koliko ste puta gurali bubu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko ste puta gurali bubu?   Koliko ste puta gurali bubu? - Page 2 Icon_minitimeSre 1 Avg - 0:00

Koliko ste puta gurali bubu? - Page 2 GreenlolKoliko ste puta gurali bubu? - Page 2 GreenlolKoliko ste puta gurali bubu? - Page 2 Greenlol
Nazad na vrh Ići dole
http://www.diekaefermaschine.blogspot.com
dexit
dr. VW
dr. VW
dexit


Broj poruka : 1446
Godina : 46
Lokacija : belgrad[e]
Datum upisa : 02.06.2007

Koliko ste puta gurali bubu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko ste puta gurali bubu?   Koliko ste puta gurali bubu? - Page 2 Icon_minitimeSre 1 Avg - 0:07

btw, ja za sad ne mogu nesto bas da se 'pohvalim' guranjem bube, ali jubilarno - prvo, je bilo zbog toga sto sam predvideo stanje corbe kad sam kupio istu [i dan, danas pokazuje nesto vise] pa smo ja [pametan] i moj kum pomislili da cemo na gurku da upalimo. a rezervoar suv ko barut.. Rolling Eyes i nije nesto zanimljivo, je li da? scratch
Nazad na vrh Ići dole
http://www.diekaefermaschine.blogspot.com
toxic
dr. VW
dr. VW
toxic


Broj poruka : 1065
Godina : 52
Lokacija : Friedrichdorf-NG
Datum upisa : 20.06.2007

Koliko ste puta gurali bubu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko ste puta gurali bubu?   Koliko ste puta gurali bubu? - Page 2 Icon_minitimeSre 1 Avg - 8:29

renne ::
...hahahahahahaha jedno je vrijeme slijedilo parkiranje na nizbrdici, naravno sad ima novi anlaser pa pali ko velika

ahaaa, malo sutra....

Koliko ste puta gurali bubu? - Page 2 DSC09985






Koliko ste puta gurali bubu? Shocked

ja guram bubu svaki dan iz garaze u garazu. nije brojivo Laughing Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.classic99.hr
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Koliko ste puta gurali bubu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko ste puta gurali bubu?   Koliko ste puta gurali bubu? - Page 2 Icon_minitimeSre 1 Avg - 11:37

E, da, ja zaboravio da napomenem kako sam gurao Plavu 1303...

Pošto i meni merač pokazuje malo više od realnog stanja, a i pošto mi karburator prelivao, ja lepo šmeker ostanem bez goriva kada sam vozio devojku kući, i to ostanem bez gasa tačno na Košutnjaku gde se zna šta se radi, a ja nisam zbog toga bio tamo, ali ko bi mi verovao tako da sam je lepo gurao do Blagoja Parovića (ulica koja ide jedan km nizbrdo i pravo izbija na benzinsku pumpu) to je bilo guranje jedno 500m ako ne i jace...Magarac (ja) zapeo da gura, devojka sedi za volanom, a ljudi prolaze i gledaju...Pederi niko da stane da ponudi pomoć...Crko sam bio od guranja, teška bre 1303...

Od tada, kada god vidim da auto stoji pored puta sa upaljenim žmigavcima stajem i nudim pomoć...
Nazad na vrh Ići dole
Maja
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Maja


Broj poruka : 215
Godina : 41
Datum upisa : 10.06.2007

Koliko ste puta gurali bubu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko ste puta gurali bubu?   Koliko ste puta gurali bubu? - Page 2 Icon_minitimeSre 1 Avg - 11:38

zato ja uvijek imam 10 L benzine ispod haube cyclops
Nazad na vrh Ići dole
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

Koliko ste puta gurali bubu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko ste puta gurali bubu?   Koliko ste puta gurali bubu? - Page 2 Icon_minitimeSre 1 Avg - 16:10

@ toxic

imam utisak da renne ima osmeh od uveta do uveta na toj slici? Jeste li sigurni da je bilo potrebno gurati ili je devojka pozelela da se malo zabavi!? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
toxic
dr. VW
dr. VW
toxic


Broj poruka : 1065
Godina : 52
Lokacija : Friedrichdorf-NG
Datum upisa : 20.06.2007

Koliko ste puta gurali bubu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko ste puta gurali bubu?   Koliko ste puta gurali bubu? - Page 2 Icon_minitimeSre 1 Avg - 16:27

Koliko ste puta gurali bubu? - Page 2 E136
Nazad na vrh Ići dole
http://www.classic99.hr
Maja
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Maja


Broj poruka : 215
Godina : 41
Datum upisa : 10.06.2007

Koliko ste puta gurali bubu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko ste puta gurali bubu?   Koliko ste puta gurali bubu? - Page 2 Icon_minitimeSre 1 Avg - 23:11

ma to sigurno renne samo pozira za naslovnicu oldtimer kluba nova gradiška Laughing Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koliko ste puta gurali bubu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko ste puta gurali bubu?   Koliko ste puta gurali bubu? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Koliko ste puta gurali bubu?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» koliko ste brzinu max postignali sas bubu
» koliko?
» jos koliko godina vozikemo nase bube
» Ima li, gde, koliko para???
» koliko bube imate

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Ostalo-
Skoči na: