vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide

Ići dole 
+2
Dika
amet
6 posters
AutorPoruka
amet
VW entuzijasta
VW entuzijasta
amet


Broj poruka : 141
Godina : 43
Lokacija : tetovo
Datum upisa : 04.08.2012

problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Empty
PočaljiNaslov: problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide    problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Icon_minitimeČet 13 Dec - 11:45

jel moze nekoj da mi pomzae juce e bio jako ladno minus 18 i moja zena je operio auto i nije znao da ne treba i sad ne ide auto nikako a imam jako dobri zimski gumi 10mm trapovi.a moj drug sa letni gumi leta ,,,, ima li ljek jer moja auto ne ide ako samo malo stanem na put i ne moze vise da pocne da ide hvala na pomoci
Nazad na vrh Ići dole
http://gusic.tripod.com/kuran_bos/
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Empty
PočaljiNaslov: Re: problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide    problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Icon_minitimeČet 13 Dec - 21:16

amet ::
jel moze nekoj da mi pomzae juce e bio jako ladno minus 18 i moja zena je operio auto i nije znao da ne treba i sad ne ide auto nikako a imam jako dobri zimski gumi 10mm trapovi.a moj drug sa letni gumi leta ,,,, ima li ljek jer moja auto ne ide ako samo malo stanem na put i ne moze vise da pocne da ide hvala na pomoci

Utoplu garazu da se otkravi!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
draganavala
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
draganavala


Broj poruka : 478
Godina : 52
Lokacija : Avala
Datum upisa : 19.09.2011

problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Empty
PočaljiNaslov: Re: problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide    problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Icon_minitimeČet 13 Dec - 23:18

operite i vasem drugu auto pa vise nece ni on do proleca da ide clown affraid
Nazad na vrh Ići dole
http://...
amet
VW entuzijasta
VW entuzijasta
amet


Broj poruka : 141
Godina : 43
Lokacija : tetovo
Datum upisa : 04.08.2012

problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Empty
PočaljiNaslov: Re: problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide    problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Icon_minitimePet 14 Dec - 8:49

draganavala ::
operite i vasem drugu auto pa vise nece ni on do proleca da ide clown affraid
epa nismo znali mozde je od gume imam sava gumi moze je los kvalitet
Nazad na vrh Ići dole
http://gusic.tripod.com/kuran_bos/
amet
VW entuzijasta
VW entuzijasta
amet


Broj poruka : 141
Godina : 43
Lokacija : tetovo
Datum upisa : 04.08.2012

problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Empty
PočaljiNaslov: Re: problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide    problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Icon_minitimePet 14 Dec - 8:50

Dika ::
amet ::
jel moze nekoj da mi pomzae juce e bio jako ladno minus 18 i moja zena je operio auto i nije znao da ne treba i sad ne ide auto nikako a imam jako dobri zimski gumi 10mm trapovi.a moj drug sa letni gumi leta ,,,, ima li ljek jer moja auto ne ide ako samo malo stanem na put i ne moze vise da pocne da ide hvala na pomoci

Utoplu garazu da se otkravi!
DIka jel to moguce od vode? ili lose gumi i ako imat jako tapovi vise od 10mm zadnive
Nazad na vrh Ići dole
http://gusic.tripod.com/kuran_bos/
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Empty
PočaljiNaslov: Re: problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide    problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Icon_minitimePet 14 Dec - 10:14

amet ::
Dika ::
amet ::
jel moze nekoj da mi pomzae juce e bio jako ladno minus 18 i moja zena je operio auto i nije znao da ne treba i sad ne ide auto nikako a imam jako dobri zimski gumi 10mm trapovi.a moj drug sa letni gumi leta ,,,, ima li ljek jer moja auto ne ide ako samo malo stanem na put i ne moze vise da pocne da ide hvala na pomoci

Utoplu garazu da se otkravi!
DIka jel to moguce od vode? ili lose gumi i ako imat jako tapovi vise od 10mm zadnive

Podigni auto i proveri dali se tockovi okrecu, lako moze da bude da se stvorio led izmedju dobosa i paknova pa zato nece da se okrecu!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
amet
VW entuzijasta
VW entuzijasta
amet


Broj poruka : 141
Godina : 43
Lokacija : tetovo
Datum upisa : 04.08.2012

problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Empty
PočaljiNaslov: Re: problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide    problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Icon_minitimePet 14 Dec - 10:23

Dika ja sam je vozio okolo 10km ... alo jako se muci kad stanem samo malo na put i ne moze da ide vise i na ravo,,,,ovi kazuji da ne mogu da je guraju od jesto jel su smrznati gumi????
Nazad na vrh Ići dole
http://gusic.tripod.com/kuran_bos/
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Empty
PočaljiNaslov: Re: problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide    problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Icon_minitimePet 14 Dec - 10:54

amet ::
Dika ja sam je vozio okolo 10km ... alo jako se muci kad stanem samo malo na put i ne moze da ide vise i na ravo,,,,ovi kazuji da ne mogu da je guraju od jesto jel su smrznati gumi????

Ma proveri ti kad podignes dali se okrecu tockovi! Jer i kad je toplo vreme preporuka je da se kocnice nekoliko puta pritiskaju u voznji kako bi se paknovi i dobosi osusili, a pogotovo zimi, lako moze da bude da su se zaledili!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
amet
VW entuzijasta
VW entuzijasta
amet


Broj poruka : 141
Godina : 43
Lokacija : tetovo
Datum upisa : 04.08.2012

problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Empty
PočaljiNaslov: Re: problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide    problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Icon_minitimePet 14 Dec - 13:13

Dika ::
amet ::
Dika ja sam je vozio okolo 10km ... alo jako se muci kad stanem samo malo na put i ne moze da ide vise i na ravo,,,,ovi kazuji da ne mogu da je guraju od jesto jel su smrznati gumi????

Ma proveri ti kad podignes dali se okrecu tockovi! Jer i kad je toplo vreme preporuka je da se kocnice nekoliko puta pritiskaju u voznji kako bi se paknovi i dobosi osusili, a pogotovo zimi, lako moze da bude da su se zaledili!
i sta onda ako ne idu???
Nazad na vrh Ići dole
http://gusic.tripod.com/kuran_bos/
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Empty
PočaljiNaslov: Re: problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide    problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Icon_minitimePet 14 Dec - 13:55

amet ::
Dika ::
amet ::
Dika ja sam je vozio okolo 10km ... alo jako se muci kad stanem samo malo na put i ne moze da ide vise i na ravo,,,,ovi kazuji da ne mogu da je guraju od jesto jel su smrznati gumi????

Ma proveri ti kad podignes dali se okrecu tockovi! Jer i kad je toplo vreme preporuka je da se kocnice nekoliko puta pritiskaju u voznji kako bi se paknovi i dobosi osusili, a pogotovo zimi, lako moze da bude da su se zaledili!
i sta onda ako ne idu???

Onda su sigurno zaledili, otopis ih i osusis!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
Iva Kitanovic
VW entuzijasta
VW entuzijasta
Iva Kitanovic


Broj poruka : 52
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 22.08.2012

problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Empty
PočaljiNaslov: Re: problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide    problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Icon_minitimePet 14 Dec - 16:59

Mozda ti je zaglavila rucna kocnica. U garazu i grej ili na pranje sa toplom vodom pa vozi a rucnu zaboravi.
Nazad na vrh Ići dole
kema
dr. VW
dr. VW
kema


Broj poruka : 974
Godina : 57
Lokacija : futog
Datum upisa : 19.11.2010

problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Empty
PočaljiNaslov: Re: problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide    problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Icon_minitimePet 14 Dec - 18:24

radi na dva ipo cilindra What a Face
Nazad na vrh Ići dole
amet
VW entuzijasta
VW entuzijasta
amet


Broj poruka : 141
Godina : 43
Lokacija : tetovo
Datum upisa : 04.08.2012

problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Empty
PočaljiNaslov: Re: problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide    problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Icon_minitimeSub 15 Dec - 8:18

kema ::
radi na dva ipo cilindra What a Face
kako mislis radi na dva i po cilindra sta ima to veze?? ako ne ide auto u sneg,,,,, u citi asfalt leta
Nazad na vrh Ići dole
http://gusic.tripod.com/kuran_bos/
momcha
VW zaluđenik
VW zaluđenik



Broj poruka : 176
Godina : 40
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 22.08.2011

problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Empty
PočaljiNaslov: Re: problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide    problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Icon_minitimeSub 15 Dec - 10:13

kema ::
radi na dva ipo cilindra What a Face

Kemo, nemoj coveka zbunjivati. geek
Amete, probaj redom sta ti ljudi kazu.
Nazad na vrh Ići dole
amet
VW entuzijasta
VW entuzijasta
amet


Broj poruka : 141
Godina : 43
Lokacija : tetovo
Datum upisa : 04.08.2012

problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Empty
PočaljiNaslov: Re: problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide    problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Icon_minitimeSub 15 Dec - 12:42

momcha ::
kema ::
radi na dva ipo cilindra What a Face

Kemo, nemoj coveka zbunjivati. geek
Amete, probaj redom sta ti ljudi kazu.
sta ti kazes???ili da cekam da padene u leto temperatura
Nazad na vrh Ići dole
http://gusic.tripod.com/kuran_bos/
kema
dr. VW
dr. VW
kema


Broj poruka : 974
Godina : 57
Lokacija : futog
Datum upisa : 19.11.2010

problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Empty
PočaljiNaslov: Re: problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide    problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Icon_minitimeSub 15 Dec - 17:38

Momcha sta ti kazes Shocked
Nazad na vrh Ići dole
momcha
VW zaluđenik
VW zaluđenik



Broj poruka : 176
Godina : 40
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 22.08.2011

problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Empty
PočaljiNaslov: Re: problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide    problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Icon_minitimeSub 15 Dec - 18:21

kema ::
Momcha sta ti kazes Shocked

Ja sam moju bubu garazirao i dok ne otopli kradem kola od brata, kao sto si i video Kemo.
I treba prvo Amete da probas sa podizanjem tocka i okretanjem, ako tesko ide znaci da je tu nesto zaledilo, ali s obzirom da ce sad malko da otopli emoj nista da radis, posto si rekao da po asfaltu buba ide kako treba. kad opet padne sneg i zahladni, onda resavaj problem. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
amet
VW entuzijasta
VW entuzijasta
amet


Broj poruka : 141
Godina : 43
Lokacija : tetovo
Datum upisa : 04.08.2012

problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Empty
PočaljiNaslov: Re: problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide    problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Icon_minitimePon 17 Dec - 11:33

momcha ::
kema ::
Momcha sta ti kazes Shocked

Ja sam moju bubu garazirao i dok ne otopli kradem kola od brata, kao sto si i video Kemo.
I treba prvo Amete da probas sa podizanjem tocka i okretanjem, ako tesko ide znaci da je tu nesto zaledilo, ali s obzirom da ce sad malko da otopli emoj nista da radis, posto si rekao da po asfaltu buba ide kako treba. kad opet padne sneg i zahladni, onda resavaj problem. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
hvala puno druze Bog se naj dobro za vas
Nazad na vrh Ići dole
http://gusic.tripod.com/kuran_bos/
momcha
VW zaluđenik
VW zaluđenik



Broj poruka : 176
Godina : 40
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 22.08.2011

problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Empty
PočaljiNaslov: Re: problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide    problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Icon_minitimePon 17 Dec - 19:35

Jel proradila buba, sta se desilo?
Nazad na vrh Ići dole
amet
VW entuzijasta
VW entuzijasta
amet


Broj poruka : 141
Godina : 43
Lokacija : tetovo
Datum upisa : 04.08.2012

problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Empty
PočaljiNaslov: Re: problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide    problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Icon_minitimeUto 18 Dec - 8:19

momcha ::
Jel proradila buba, sta se desilo?
sad ide jel nema sneg ne znam mislim da probila? a jel moze da mi se kocaju i gurtne ili nesto drugo jel mislim da ne ide bas kako treba .... ili moze sa od gumi ...i ako imam full zimski oko 2cm trapovi ali SAVA su..
Nazad na vrh Ići dole
http://gusic.tripod.com/kuran_bos/
Sponsored content





problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Empty
PočaljiNaslov: Re: problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide    problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
problem mi se kocile gumi ili dobosh sta znam auto ne ide
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» gumi najlpsi
» Strci zica - ne znam gde da je vratim???
» ulje curi a ne znam gdje
» Auto kablovi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: TEHNIKA :: Ostalo-
Skoči na: