vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 SLIKE IZ STARIH VREMENA

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
aqua
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
aqua


Broj poruka : 389
Godina : 55
Lokacija : bgd
Datum upisa : 18.10.2009

SLIKE IZ STARIH VREMENA Empty
PočaljiNaslov: SLIKE IZ STARIH VREMENA   SLIKE IZ STARIH VREMENA Icon_minitimeSre 16 Maj - 23:12

SLIKE IZ STARIH VREMENA 10pwsom EVO MALO SLICICA ZA MLADJE GENERACIJE ALI
I STARIJI CE SE MALO PRISETITI DOBRIH VREMENA.
SLIKE IZ STARIH VREMENA Vinwgk KOMBIC JE BIO JEDINI KOMBI CLAN VESPA KLUBA.
DOBRO ZEZANJE, VESPASI BLESAVI KOLIKO I VW LJUBITELJI.
OVA SLIKA U PRIRODI ,MOJA SUPRUGA I JA NA GOLIJI 2001.
SLIKE IZ STARIH VREMENA 2ext1c9 KOMBICE I LJUBIMCE NIKAKO CUVATI U GARAZI VEC PUT POD NOGE,
ODNOSNO TOCKOVE, BEZ OBZIRA STO FALE LAJSNE flower

SLIKE IZ STARIH VREMENA Jfw3td

SLIKE IZ STARIH VREMENA Wib5s

SLIKE IZ STARIH VREMENA 168tuoo
Nazad na vrh Ići dole
mimi westfalia
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
mimi westfalia


Broj poruka : 507
Godina : 55
Lokacija : obrenovac
Datum upisa : 19.06.2008

SLIKE IZ STARIH VREMENA Empty
PočaljiNaslov: Re: SLIKE IZ STARIH VREMENA   SLIKE IZ STARIH VREMENA Icon_minitimeČet 17 Maj - 8:15

Pozz, evo koja rec o tom famoznom kamperu. Moj drugar ga je uzeo 90-tih od bracnog para koji je ziveo u Francuskoj i povreveno se vozio busom kad dodje ovde, presao je dosta km, ali posto ga je uzeo ortacki, nije imao para da isplati ortaka, pa su ga prodali, tada je verovatno zavrsio kod aque ili pre aque kod nekog drugog. Sta se posle desilo nemam pojma, ali danas on izgleda ovako

SLIKE IZ STARIH VREMENA 2
Nazad na vrh Ići dole
http://www.http://vw-klub.com/
bakir
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
bakir


Broj poruka : 324
Godina : 44
Lokacija : Bosna i Hervegovina Sarajevo
Datum upisa : 30.11.2009

SLIKE IZ STARIH VREMENA Empty
PočaljiNaslov: Re: SLIKE IZ STARIH VREMENA   SLIKE IZ STARIH VREMENA Icon_minitimeČet 17 Maj - 11:46

Vespe nekako idu uz ove nase mezimce,
Nazad na vrh Ići dole
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

SLIKE IZ STARIH VREMENA Empty
PočaljiNaslov: Re: SLIKE IZ STARIH VREMENA   SLIKE IZ STARIH VREMENA Icon_minitimeČet 17 Maj - 13:57

Secam se plocice (na zalost nisam je fotografisao) iz mislim motorskog prostora gde su se nalazili neki podaci na francuskom jeziku
Ne znam za M kod plocicu kakvo je bilo stanje
Secas li se ti Milane o kakvom je kamperu tacno bilo rec?Westfalia?
Nazad na vrh Ići dole
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

SLIKE IZ STARIH VREMENA Empty
PočaljiNaslov: Re: SLIKE IZ STARIH VREMENA   SLIKE IZ STARIH VREMENA Icon_minitimeČet 17 Maj - 14:19

Ako je Westy lici mi na delimicno nekompletan SO 42.U svakom slucaju sada je pretvoren u jednu obicnu SF glupost Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
mimi westfalia
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
mimi westfalia


Broj poruka : 507
Godina : 55
Lokacija : obrenovac
Datum upisa : 19.06.2008

SLIKE IZ STARIH VREMENA Empty
PočaljiNaslov: Re: SLIKE IZ STARIH VREMENA   SLIKE IZ STARIH VREMENA Icon_minitimeČet 17 Maj - 16:46

To je bilo oko 91, 92 ili 93, niti se secam niti me je tada to toliko zanimalo, drugar koji je kupio taj bus od prvih vlasnika, pre toga je ima T2a high roof, sada radi stampu reklama, vizit karti i ostalih materijala, skoro je bio kod mene i pricao je o kamperu. Isao je sa njim oko petnestak puta u Ukrajnu i ko zna jos gde, i nikada nije stao Very Happy

A vrlo moguce, da je u pitanju SO 42
evo jos jedne slike

SLIKE IZ STARIH VREMENA Scaled.php?server=254&filename=56815300gm5

A najinteresantnije od svega je sto je sadasnji valsnik kupio ovaj bus, unutra je bio prazan, pa je napravio sve ovo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.http://vw-klub.com/
aqua
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
aqua


Broj poruka : 389
Godina : 55
Lokacija : bgd
Datum upisa : 18.10.2009

SLIKE IZ STARIH VREMENA Empty
PočaljiNaslov: Re: SLIKE IZ STARIH VREMENA   SLIKE IZ STARIH VREMENA Icon_minitimeČet 17 Maj - 17:11

Malo i ja da kazem sta znam. Kombic je kupljen u Zarkovu verovatno od coveka koji se pominje jer mi je on rekao da je kupljen od nekih ljudi koji su ziveli u Francuskoj a u Srbiju dolazili samo na letovanje i tada ga koristili. Kada sam ga uzeo nije imao nista od kamperskog enterijera i covek mi je rekao da mu je to smetalo ali je bilo uredno spakovano nege u vikendici na Umci. Tako je i bilo pa sam sve vratio na svoje mesto.Inace mi je rakao da je nesto sa njim prevozio ali nije pominjao te dugacke puteve a i kombi je izgledao zaista neverovatno dobro ocuvan,prva boja, nikada radjen, potpuno zdrav od poda do krova. Kada je sadasnji vlasnik kupio kombi, dakle, bio je kompletan sem neke sudopere koja mu nije ni pripadala. Pomenuti, novi vlasnik je mislim kod izvesnog majstora, kojega sam kasnije igrom slucaja upoznao radio celokupno sredjivanje ( tom prilikom sam saznao u kom pravcu to ide) i da je postojeci enterijer u potpunosti izbacen. Godinu dana kasnije ,moj poznanik Sofronije kupi VW T3 poviseni sa namerom da ga pretvori u kampera.Jednog dana se pojavi kod mene da mi pokaze kako je sredio kombi iznutra , kad ono celokupan enterijer iz kampera a ja u soku.Sve je dobio za 100e. Posto je Sofronije tada ziveo u u Holandiji kombi je sa sve enterijerom otputovao tamo. Kasnije je njegov kombi bio zaplenjen zbog nekog poreza i tako se trag enterijeru gubi. E, sad ako neko zna vise.... Smile
Nazad na vrh Ići dole
mimi westfalia
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
mimi westfalia


Broj poruka : 507
Godina : 55
Lokacija : obrenovac
Datum upisa : 19.06.2008

SLIKE IZ STARIH VREMENA Empty
PočaljiNaslov: Re: SLIKE IZ STARIH VREMENA   SLIKE IZ STARIH VREMENA Icon_minitimeČet 17 Maj - 17:16

aqua ::
Malo i ja da kazem sta znam. Kombic je kupljen u Zarkovu verovatno od coveka koji se pominje jer mi je on rekao da je kupljen od nekih ljudi koji su ziveli u Francuskoj a u Srbiju dolazili samo na letovanje i tada ga koristili. Kada sam ga uzeo nije imao nista od kamperskog enterijera i covek mi je rekao da mu je to smetalo ali je bilo uredno spakovano nege u vikendici na Umci. Tako je i bilo pa sam sve vratio na svoje mesto.Inace mi je rakao da je nesto sa njim prevozio ali nije pominjao te dugacke puteve a i kombi je izgledao zaista neverovatno dobro ocuvan,prva boja, nikada radjen, potpuno zdrav od poda do krova. Kada je sadasnji vlasnik kupio kombi, dakle, bio je kompletan sem neke sudopere koja mu nije ni pripadala. Pomenuti, novi vlasnik je mislim kod izvesnog majstora, kojega sam kasnije igrom slucaja upoznao radio celokupno sredjivanje ( tom prilikom sam saznao u kom pravcu to ide) i da je postojeci enterijer u potpunosti izbacen. Godinu dana kasnije ,moj poznanik Sofronije kupi VW T3 poviseni sa namerom da ga pretvori u kampera.Jednog dana se pojavi kod mene da mi pokaze kako je sredio kombi iznutra , kad ono celokupan enterijer iz kampera a ja u soku.Sve je dobio za 100e. Posto je Sofronije tada ziveo u u Holandiji kombi je sa sve enterijerom otputovao tamo. Kasnije je njegov kombi bio zaplenjen zbog nekog poreza i tako se trag enterijeru gubi. E, sad ako neko zna vise.... Smile

Kombi jeste stajao na Umci, pa se preselio u Baric, toliko ja znam, prvi vlasnik je bio rodom sa Umke, a oprema je kao sto si rekao prodata za 100 e, kod Mikice na Karaburmi
Nazad na vrh Ići dole
http://www.http://vw-klub.com/
aqua
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
aqua


Broj poruka : 389
Godina : 55
Lokacija : bgd
Datum upisa : 18.10.2009

SLIKE IZ STARIH VREMENA Empty
PočaljiNaslov: Re: SLIKE IZ STARIH VREMENA   SLIKE IZ STARIH VREMENA Icon_minitimeČet 17 Maj - 17:24

SVE SE SLAZE, NIKO NE LAZE !!!! flower
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





SLIKE IZ STARIH VREMENA Empty
PočaljiNaslov: Re: SLIKE IZ STARIH VREMENA   SLIKE IZ STARIH VREMENA Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
SLIKE IZ STARIH VREMENA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Trke starih motocikala
» T1 furgon!
» Kupujem knjige i znackice od starih .......
» T1 panel 1964
» 4 oktobarski

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: BUS :: Do 1967-
Skoči na: