vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Single cab with enlarged wood bed 1960

Ići dole 
+4
Klemen Klemen
march
milan
nebkv
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
march
pridošlica
pridošlica
march


Broj poruka : 19
Godina : 44
Lokacija : Slovenija
Datum upisa : 16.09.2011

Single cab with enlarged wood bed 1960 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 - Page 2 Icon_minitimeČet 3 Maj - 17:10

nebkv ::
Pretpostavljao sam da ima plocicu ali naravno nisam imao prilike da vidim ni jednu,kao ni poziciju gde se nalazi.Moze da se desi da medju ovim elementima sanduka koje bivsi vlasnik ima bude bas deo sa plocicom Smile
Verovatno jeste orginal boja L 31 Dove blue,ista je i kod mene
Sta tebi pise na plocici u kabini,ako je siv mozda je L345

Evo nebkv..malo je trajalo ali ovde su slike westfalia pločice i njezino mesto..Single cab with enlarged wood bed 1960 - Page 2 Westfalia1
http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img225/1782/westfalia1.jpg

Single cab with enlarged wood bed 1960 - Page 2 Westfalia2
http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img7/4581/westfalia2.jpg

Slobodno pitaj šta te još zanima..pa ti slikam..bez problema..
Nazad na vrh Ići dole
http://marjanlmarch@gmail.com
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Single cab with enlarged wood bed 1960 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 - Page 2 Icon_minitimeČet 10 Maj - 22:17

Mozda bi se ispod te plocice mogla naci prava nijansa u kojoj je sanduk bio
Inace ovaj sa oglasa sa Sambe ima broj sanduka 14417
Pitanje je da li je taj broj redni samo za prosirene drvene sanduke.Ako jeste znaci da ih je napravljeno negde oko 16000(s obzirom da je tvoj koliko vidim 15721 a 1967 je)
Nazad na vrh Ići dole
march
pridošlica
pridošlica
march


Broj poruka : 19
Godina : 44
Lokacija : Slovenija
Datum upisa : 16.09.2011

Single cab with enlarged wood bed 1960 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 - Page 2 Icon_minitimePet 11 Maj - 12:59

nebkv ::
Mozda bi se ispod te plocice mogla naci prava nijansa u kojoj je sanduk bio
Pogledat čemo,kad če se obnavljati sanduk...oču sve poslikat.Mislim da je originalna boja ova smeđa boja,koja se pojavljuje u najviše primjera..

nebkv ::
Inace ovaj sa oglasa sa Sambe ima broj sanduka 14417
Pitanje je da li je taj broj redni samo za prosirene drvene sanduke.Ako jeste znaci da ih je napravljeno negde oko 16000(s obzirom da je tvoj koliko vidim 15721 a 1967 je)

da..moj je zadnja godina t1 sc wide wooden bed..tako da imaš pravo..oko 16 000 bi jih moglo biti izrađeno...jel to veliko ili malo? Very Happy..ako upoštevamo da sada znamo za 5,6 primjeraka...? study
JOš dva podpitanja mi došla na pamet...jel kovinski sanduk takođe rađen u westfaliji?..ako jeste..dali su kovinski u istoj skupini sa drvenim..što se cifra ploščice tiče..ili ne?

jel kakva nova informacija nebkv,glede tvog originalnom sanduka?

Nazad na vrh Ići dole
http://marjanlmarch@gmail.com
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Single cab with enlarged wood bed 1960 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 - Page 2 Icon_minitimePet 11 Maj - 14:16

Koliko znam i metalni je made in Westfalia Smile
I ja sam pisajuci prethodni post pomislio na to pitanje,ali zaista ne znam da li u tu cifru ulaze i metalni,samo drveni ili mozda jos nesto drugo
Trebalo bi uporediti ostaline Westfalia proizvode na bazi T1(drveni,metalni,kamperi...)i videti imaju li oni plocice i ako imaju,kakve brojeve
U svakom slucaju je cifra zanemarljiva ako se zna da je proizvedeno 1 833 054 T1
Isao sam pre par dana kod bivseg vlasnika ali ovaj put nije nikoga bilo kuci Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
march
pridošlica
pridošlica
march


Broj poruka : 19
Godina : 44
Lokacija : Slovenija
Datum upisa : 16.09.2011

Single cab with enlarged wood bed 1960 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 - Page 2 Icon_minitimePet 11 Maj - 16:13

nebkv ::
Koliko znam i metalni je made in Westfalia Smile
I ja sam pisajuci prethodni post pomislio na to pitanje,ali zaista ne znam da li u tu cifru ulaze i metalni,samo drveni ili mozda jos nesto drugo
Trebalo bi uporediti ostaline Westfalia proizvode na bazi T1(drveni,metalni,kamperi...)i videti imaju li oni plocice i ako imaju,kakve brojeve
U svakom slucaju je cifra zanemarljiva ako se zna da je proizvedeno 1 833 054 T1
Isao sam pre par dana kod bivseg vlasnika ali ovaj put nije nikoga bilo kuci Crying or Very sad
probaj to rjesit..ako je još gdje...sretan bi bio i kombajn... Very Happy Jel ti bivši vlasnik rekao da ako ima još sanduk?
Ovo sa Westfalia plocicama možemo samo ugibat...kad tko ugleda T1 Westfalia wohnmobile u živo...(jeli koji u yu?)neka pregleda ili pita vlasnika..al po mom mišljenju wohnmobile nije u toj skupini..16000..mozda gresim..bolje za nas onda king

Zanimljivo bi bilo vidjeti i t2 wooden bad plocicu...i t3 ako je bio?..metalni sam vidio..drveni još ne...
Nazad na vrh Ići dole
http://marjanlmarch@gmail.com
brabus
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
brabus


Broj poruka : 571
Godina : 44
Lokacija : pirot
Datum upisa : 03.03.2010

Single cab with enlarged wood bed 1960 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 - Page 2 Icon_minitimePet 11 Maj - 23:26

Single cab with enlarged wood bed 1960 - Page 2 Sdc10744t

ovo je moj t2a ali sam ja sanduk skinuo.
Nazad na vrh Ići dole
http://gorannacko@gmail.com
march
pridošlica
pridošlica
march


Broj poruka : 19
Godina : 44
Lokacija : Slovenija
Datum upisa : 16.09.2011

Single cab with enlarged wood bed 1960 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 - Page 2 Icon_minitimePet 25 Maj - 17:52

brabus ::
Single cab with enlarged wood bed 1960 - Page 2 Sdc10744t

ovo je moj t2a ali sam ja sanduk skinuo.
daj slikaj T2 westfalia pločicu..ako imaš još mogučnost..
Nazad na vrh Ići dole
http://marjanlmarch@gmail.com
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Single cab with enlarged wood bed 1960 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 - Page 2 Icon_minitimeČet 28 Feb - 0:43

Zanimljivi su poozaji vinkera kod kamioncica u raznoraznim periodima upotrebe.U pocetku su bili u visini bocnih stakala,a kasnije u visini kanate
Pomislio sam kako li su to tek resavali kod prosirenog a jos sa ceradom What a Face
Na ovoj fotki sa Sambe kao da su vinkeri instalirani u donjoj zoni ali nekako izbaceni Question Exclamation
http://www.thesamba.com/vw/archives/pressphotos/59singlecab_widebed.jpg
Nazad na vrh Ići dole
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Single cab with enlarged wood bed 1960 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 - Page 2 Icon_minitimeSub 2 Mar - 22:54

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Single cab with enlarged wood bed 1960 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Single cab with enlarged wood bed 1960
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» T1 SINGLE CAB
» T2b Single Cab
» T1 single cab
» T2 single cab 1967
» buba 1960

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: BUS :: Do 1967-
Skoči na: