vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Single cab with enlarged wood bed 1960

Ići dole 
+4
Klemen Klemen
march
milan
nebkv
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Single cab with enlarged wood bed 1960 Empty
PočaljiNaslov: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 Icon_minitimeČet 1 Mar - 19:01

Ili po naski kamionce sa prosirenim drvenim sandukom
Dosta redak model kada je T1 u pitanju,a posebno kada su u pitanju ocuvani primerci koji su zadrzali specificnu Westfalia nadogradnju
http://www.dropgates.com/
http://www.dropgates.com/specialmods/adair.jpg
Ja sam ovaj moj pronasao sasvim slucajno i neobicno pre nekoliko godina
Sve je pocelo u Lozoviku.Trazeci neke druge aute u jednom momentu smo bili u prilici pogledati par saobracajnih dozvola za stare VW.Jedna je bila zanimljiva jer je po podacima vlasnik bio iz okoline Kraljeva,a pretpostavili smo da je vozilo kamionce T1.Prepisem ja podatke i svratim u selo naznaceno u dozvoli.Vrlo lako nadjem coveka koji mi potvrdi da je kamionce jos uvek u komadu na obliznjem otpadu.Objasnio mi je da je imao neki kvar,i da je T1 doslepao sa covekom iz okoline V.Plane kod koga mu je tom prilikom ostala saobracajna.Pokazao mi je neke delove motora,kao i nesto od elemenata drvenog sanduka na tavanu
Odem ja na taj otpad i zaista nadjem kamionce
Single cab with enlarged wood bed 1960 Kamionet
Menjac je bio tu,ali skinut i delimicno rastavljen.Kako su mi rekli neko ga je hteo uzeti za mladji kombi ali je odustao
Ovde je vec stigao kod mene
Single cab with enlarged wood bed 1960 07800014
Single cab with enlarged wood bed 1960 Mplate-10262
Nazad na vrh Ići dole
milan
dr. VW
dr. VW
milan


Broj poruka : 1572
Godina : 41
Lokacija : pozarevac
Datum upisa : 28.02.2008

Single cab with enlarged wood bed 1960 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 Icon_minitimeČet 1 Mar - 19:39

isto kao moje Very Happy i moje kamijonce ima prosireni drveni sanduk mislim pripada mu.
Nazad na vrh Ići dole
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Single cab with enlarged wood bed 1960 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 Icon_minitimeČet 1 Mar - 20:51

Evo i plocica gde se vidi da je kod u stvari i sam naziv modela 26-201
Single cab with enlarged wood bed 1960 IMG_1998
Da,bas sam nesto gledajuci fotografije tvog detaljisao kod mene.Ja imam utisak da na mom pozadi nikada nije bio klasicni tovarni metalni pod kao kod tebe.S obzirom da je moj stariji dosao sam do zakljucka da su verovatno kasnije u Westfaliu slali kamionce koje je bilo kao i ostali,sa normalnim tovarnim delom,samo bez stranica-kanata a da je kod mene bilo nesto drugo
Single cab with enlarged wood bed 1960 IMG_1995
Single cab with enlarged wood bed 1960 IMG_1994
Vidi se da je nesto bilo zapunktovano po gredicama,neki razmak od 10cm i da je skinuto ali sta god da je nije preklapalo ivicne gredice u krug jer na njema nema tragova punkt tacki
Vidi se i po ivici sa strane
Single cab with enlarged wood bed 1960 IMG_1996
Na normalnim kamioncicima ili duplim kabinama ivice tovarnog limenog poda idu do kraja,povijaju se preko ovih slojeva na slici i punktuju odozdo.Znaci skroz u krug obuhvataju ovu ivicu.To ovde nije bio slucaj
Ove poslednje slike su od danas,kao i ova
Single cab with enlarged wood bed 1960 IMG_1997
Kamionce je neko radio,ali uzasno lose,sa nekim profilima debljine 2mm,pa oblagano limom i punjeno pur penom,pa je sve to i tako lose odradjeno propalo
Ja sam ga delimicno pocistio i spremio za rad jos pre neku godinu ali tu se i stalo zbog problema sa papirima
Naime posto sam otisao na otpad i kupio kamionce,a zatim i papire u Lozoviku opet sam otisao kod vlasnika ali je on otisao za Rusiju.Sve ove godine,kad god sam isao da ga trazim,bar 2-3 puta godisnje nisam ga uspeo zateci tako da je onaj prvi put bilo cudo
Mozda je i dolazio u medjuvremenu,ali zena nije htela da prihvati obavezu da cuva moj broj kako bi mi se javio kad dodje,a nikada nije znala da mi kaze kada bi se to moglo desiti,neki su cudni odnosi medju njima
Nazad na vrh Ići dole
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Single cab with enlarged wood bed 1960 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 Icon_minitimeČet 1 Mar - 22:47

Razmisljam,moguce je da tovarni prostor nije uopste u krajevima punktovan,vec samo falcovan.Ako je tako,onda sam mozda i imao tovarni lim kao kod Milana
Inace kod nas je bilo jedno kamionce u Backoj Palanci sa prosirenim sandukom.Bilo je price o njemu na forumu.Najverovatnije preko Gorana iz Panceva otislo u Nemacku.Neko rece da ga je Klemen video tada na oglasima(da mozda nemas fotku Klemen?)
Ima jos jedno blizu mene,ali je neki "home made" drveni sanduk i nema kod 201
Kamionce pokojnog Tonija je takodje kako mi je svojevremeno rekao klasicno sa naknadno ugradjenim sandukom,mislim da je od T2 sanduk
Kad smo vec kod T2 bilo je jedno zanimljivo na prodaju jedne godine na skupu u Lazarevcu
Nazad na vrh Ići dole
march
pridošlica
pridošlica
march


Broj poruka : 19
Godina : 44
Lokacija : Slovenija
Datum upisa : 16.09.2011

Single cab with enlarged wood bed 1960 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 Icon_minitimeUto 20 Mar - 18:52

Pozdrav nebkv!

Ako trebaš pomoč,imam takav kombi ali je malo mladiji..1967..mogu ti što slikat ako ti pomogne?

March
Nazad na vrh Ići dole
http://marjanlmarch@gmail.com
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Single cab with enlarged wood bed 1960 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 Icon_minitimeUto 20 Mar - 19:18

Svakako Very Happy
Mozes da kacis ovde,ili ako zelis otvori posebnu tem
Mene zaista zanima svaki detalj,posebno kada je u pitanju nadogradnja jer imam u planu da se latim ovog kamionceta ako se papirologija uspesno okonca
Ja sam prevrnuo ceo net ali su slike kako iz onog vremena,tako i sadasnje prava retkost
Pre neki dan nadjem tipa na Sambi sa ovakvim kamioncetom,iz USA.Tek malo boljim zagledanjem fotki skapiram da je to u stvari ovaj za koga se na www.dropgates.com kaze da je jedini poznati u USA
Nazad na vrh Ići dole
march
pridošlica
pridošlica
march


Broj poruka : 19
Godina : 44
Lokacija : Slovenija
Datum upisa : 16.09.2011

Single cab with enlarged wood bed 1960 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 Icon_minitimeUto 20 Mar - 19:55

nema problema..poslikat ču,daj mi samo reči šta točno te zanima.Nisam sasvim razumio vaše prijašnje poste šta te zanima..
Inače znam za jednog u Americi,u Njemačkoj se je prodavao jedan ljep,konzerviran,za 10 000..mislim da bi morao imatit slike negdje..i ova dva.
Evo jedna slika mog kad smo ga počeli uređivat,motor smo upalili,uredio sam papire,sada uređujemo bremze..malo je stalo sve skupa zbog uređivanja mansarde ..ali imam u planu do prolječa na cestu sa njim.

Single cab with enlarged wood bed 1960 T11t

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/577/t11t.jpg/
Nazad na vrh Ići dole
http://marjanlmarch@gmail.com
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Single cab with enlarged wood bed 1960 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 Icon_minitimeUto 20 Mar - 20:41

Pa najbitnije su mi slike zadnjeg dela,Westfalia nadogradnje-sanduka
Bilo bi super ako nadjes slike tog iz Nemacke,mozda je to taj i B.Palanke o kom smo ovde pisali
Sta mu je to natovareno pozadi?
Nazad na vrh Ići dole
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Single cab with enlarged wood bed 1960 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 Icon_minitimeUto 20 Mar - 20:50

Amerikanac u akciji
Single cab with enlarged wood bed 1960 Westy
Nazad na vrh Ići dole
march
pridošlica
pridošlica
march


Broj poruka : 19
Godina : 44
Lokacija : Slovenija
Datum upisa : 16.09.2011

Single cab with enlarged wood bed 1960 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 Icon_minitimeUto 20 Mar - 21:05

nebkv ::
Pa najbitnije su mi slike zadnjeg dela,Westfalia nadogradnje-sanduka
Bilo bi super ako nadjes slike tog iz Nemacke,mozda je to taj i B.Palanke o kom smo ovde pisali
Sta mu je to natovareno pozadi?

O.k. poslikat ču it westfalia sanduk i njegovu pločicu..neznam da li znaš..na sandoku je Westfalia pločica,baš samo za sanduk..interesantna stvar.
On iz njemačke se prodavao na mobile.de..morat ču pogledat daleko nazad kroz stare mejlove..ali sječam se da je bio veoma dobar,ljep(u originalu,samo konzerviran) i voznom stanju...nije bio dugo na mobile.de..dosta brzo prodan..a cijena 10 000 e?!?!

Ovaj Amerikanac je prekrasan-isto"big rear window"..dali znaš možda,da li mu je ovaj prekrasna boja original?

Na mom pozadi je bmw isetta..

Al vidio sam jedan put na njemačkom ebayu..sve to što trebaš..kompletan sanduk..bilo je to prošle godine..pogledat ču dali imam još gdje oglas,kontakt..cjena je bila 50 e
Nazad na vrh Ići dole
http://marjanlmarch@gmail.com
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Single cab with enlarged wood bed 1960 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 Icon_minitimeUto 20 Mar - 21:22

Pretpostavljao sam da ima plocicu ali naravno nisam imao prilike da vidim ni jednu,kao ni poziciju gde se nalazi.Moze da se desi da medju ovim elementima sanduka koje bivsi vlasnik ima bude bas deo sa plocicom Smile
Verovatno jeste orginal boja L 31 Dove blue,ista je i kod mene
Sta tebi pise na plocici u kabini,ako je siv mozda je L345
Nazad na vrh Ići dole
march
pridošlica
pridošlica
march


Broj poruka : 19
Godina : 44
Lokacija : Slovenija
Datum upisa : 16.09.2011

Single cab with enlarged wood bed 1960 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 Icon_minitimeSre 21 Mar - 10:08

nebkv ::
Pretpostavljao sam da ima plocicu ali naravno nisam imao prilike da vidim ni jednu,kao ni poziciju gde se nalazi.Moze da se desi da medju ovim elementima sanduka koje bivsi vlasnik ima bude bas deo sa plocicom Smile
Verovatno jeste orginal boja L 31 Dove blue,ista je i kod mene
Sta tebi pise na plocici u kabini,ako je siv mozda je L345

To bi bilo super da nađeš njegovu pločicu.Na njej je neki broj,valjda zaporedna cifra kasona ili nešto slično,a pozicija ti je na desnom "gate-gejtu"u spodnjem čošku.Ako ima još stranice i iverke gore,onda je dosta velika mogučnost da je pločica još gore.Nanetovana je na iverku.
Poslikat ču ti samo da dođem do kombija,je kod mog majstora,koji mi radi kočnice.

Moja je siv,to što vidiš iznad V linije je još original boja.

Za Amerikanca sam malo skeptičan da mu je to baš originalna prva boja..odtenak je pravi ali prva mu je veoma težko,ako je onda svaka čast.

Inače sam ovde skupijo nešto malo zanimljivog materiajala o kasonarju "Westfalia wide wooden bed"..iz Sambe i njihovog arhiva,tamo se može nači svašta..pod arhivom brošura,ali je traba sve prečekirat
.Kako si rekao,o ovom modelu se malo zna.Zanimljivo je pogledati cijenik i kamo je rangirao,kao zanimljivost,bio je skuplji od običnog singel caba za 470 marki,ili za 200 skupljiji od panela..kao zanimljivost.

http://www.hroscklub.com/documents/26.html pod temom tafrišn VW novinec-Marjan ( March)
Prenavljali su hrošč sajt i vidim da ti ne mogu kopirat direktan link..upiši u iskanje tafrišn VW novinec-Marjan ( March)

http://starodobnik.net/garaza/podrobno/2214
A ovo je prva debata iz Starodobnika,koji je nažalost crko..upropastili su ga Tomos seljaci..inače je bio super forum..al nažalost umire na kamate
Nazad na vrh Ići dole
http://marjanlmarch@gmail.com
Klemen Klemen
dr. VW
dr. VW
Klemen Klemen


Broj poruka : 1012
Lokacija : Ljubljana, Slovenija
Datum upisa : 04.06.2007

Single cab with enlarged wood bed 1960 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 Icon_minitimeSre 21 Mar - 12:19

Hrošč forum radi, samo bi ti kao neki majstor mogao znat kako kopirat link Very Happy

Evo ti:
http://www.hroscklub.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=3012&hilit=march
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hroscklub.com
march
pridošlica
pridošlica
march


Broj poruka : 19
Godina : 44
Lokacija : Slovenija
Datum upisa : 16.09.2011

Single cab with enlarged wood bed 1960 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 Icon_minitimeSre 21 Mar - 12:37

Klemen Klemen ::
Hrošč forum radi, samo bi ti kao neki majstor mogao znat kako kopirat link Very Happy

Evo ti:
http://www.hroscklub.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=3012&hilit=march
Very Happy Ooo hvala ti Klemen,nisam ti ja baš neki majstor...dobro da imamo vas majstore! farao
.
Nazad na vrh Ići dole
http://marjanlmarch@gmail.com
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Single cab with enlarged wood bed 1960 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 Icon_minitimeSre 21 Mar - 19:03

Sjajno,hvala Very Happy
Pa male su sanse da je bas prva fabricka,ali nijansa je najverovatnije ok
Zanimljivo je videti tvoj 1967,zadnja serija T1.Sada vec mogu reci da su T1 imali kvake za bravljenje stranica na nesto nizoj poziciji.Svaki T2 sa ovim prosirenim sandukom ima te brave skroz u vrhu i uglu stranice
T2
Single cab with enlarged wood bed 1960 F1030022
T1
Single cab with enlarged wood bed 1960 4049025
Inace ovaj T1 je drugi koji se pojavio u USA,dovezen iz Evrope,prodaje se za 6000
Plocica na sanduku mu sadrzi sledece cifre
0014417
Nazad na vrh Ići dole
bubuleja
dr. VW
dr. VW
bubuleja


Broj poruka : 1021
Godina : 46
Lokacija : rijeka
Datum upisa : 03.10.2007

Single cab with enlarged wood bed 1960 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 Icon_minitimeSre 21 Mar - 19:23

takav t1 stajao je u benkovcu u hr dugo godina preko puta pumpe ko zna gdje je sad??
Nazad na vrh Ići dole
march
pridošlica
pridošlica
march


Broj poruka : 19
Godina : 44
Lokacija : Slovenija
Datum upisa : 16.09.2011

Single cab with enlarged wood bed 1960 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 Icon_minitimeSre 21 Mar - 19:46

nebkv ::
Sjajno,hvala Very Happy
Pa male su sanse da je bas prva fabricka,ali nijansa je najverovatnije ok
Zanimljivo je videti tvoj 1967,zadnja serija T1.Sada vec mogu reci da su T1 imali kvake za bravljenje stranica na nesto nizoj poziciji.Svaki T2 sa ovim prosirenim sandukom ima te brave skroz u vrhu i uglu stranice
T2
Single cab with enlarged wood bed 1960 F1030022
T1
Single cab with enlarged wood bed 1960 4049025
Inace ovaj T1 je drugi koji se pojavio u USA,dovezen iz Evrope,prodaje se za 6000
Plocica na sanduku mu sadrzi sledece cifre
0014417
Dobra ti je ova usporedba!nisam ni ja znao tacno kako je sa razlikama izmedzu T1 i T2 u ovom slucaju sanduka.Ali inace osim kvake mi izgleda T2 sanduk dosta slicno...tako da ako ga nadzes..uzmi ga.Imao ga je forumski kolega Simon iz Slovenije...mozda ga ima jos..pa bi ga mogli kontaktirat.Inace sam vidio da ga ima vas koisnik Brabus,ako se ne varam...
Nijansa na Amerikancu je sigurno prava i malo preljepa da bi bila original...
Ovaj drugi Evropski Amerikanac...je sada 5 za kog znamo..da postoji.
Nazad na vrh Ići dole
http://marjanlmarch@gmail.com
simon vw411
VW entuzijasta
VW entuzijasta



Broj poruka : 71
Datum upisa : 11.06.2007

Single cab with enlarged wood bed 1960 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 Icon_minitimeSre 21 Mar - 20:17

nema Simon tog kombija više otišo u djelove.....

http://www.hroscklub.com/forum/viewtopic.php?f=30&t=3056
Nazad na vrh Ići dole
march
pridošlica
pridošlica
march


Broj poruka : 19
Godina : 44
Lokacija : Slovenija
Datum upisa : 16.09.2011

Single cab with enlarged wood bed 1960 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 Icon_minitimeSre 21 Mar - 21:05

simon vw411 ::
nema Simon tog kombija više otišo u djelove.....

http://www.hroscklub.com/forum/viewtopic.php?f=30&t=3056

Very Happy Evo..i Simon ovde..pa mogli bi sad več imat piknik ovde... cheers

Šteta za taj kombit Simon...,znam da je več dugo što smo pričali ali sam još zainteresiran za onaj dio koji mi fali..ako ga još imaš?
Nazad na vrh Ići dole
http://marjanlmarch@gmail.com
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Single cab with enlarged wood bed 1960 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 Icon_minitimeČet 22 Mar - 0:12

Link ka oglasu drugog Amerikanca
http://www.thesamba.com/vw/classifieds/detail.php?id=1213333
Inace nabasah na netu na ovu sliku
Single cab with enlarged wood bed 1960 207500
Da li je moguce da je to ovaj samo oronuo Crying or Very sad
Single cab with enlarged wood bed 1960 Adair
Dosta lice,a kako se sa prethodne strane vidi sluzi za prevoz samo tako
Nazad na vrh Ići dole
march
pridošlica
pridošlica
march


Broj poruka : 19
Godina : 44
Lokacija : Slovenija
Datum upisa : 16.09.2011

Single cab with enlarged wood bed 1960 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 Icon_minitimeČet 22 Mar - 7:11

Ove zadnje dvije slike bi mogle biti slike istog kombija..detalj-->donji pant na sofer vratim.
Inace bi ovo mogao biti jos originalna farba,samo dobro ispolirana ili najverovatnije,na priski prelakirana!

Vec dugo se pitam kakav je bio sanduk fabricki farban?.i mislim da bi sada mogli zakljuciti da je u originalu bila ova zuto smedza boja nanesena gore.Ista je kod mog gore,i u tri druga primjera..i kod T2 kojeg si okacio...


Nazad na vrh Ići dole
http://marjanlmarch@gmail.com
bubuleja
dr. VW
dr. VW
bubuleja


Broj poruka : 1021
Godina : 46
Lokacija : rijeka
Datum upisa : 03.10.2007

Single cab with enlarged wood bed 1960 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 Icon_minitimeČet 22 Mar - 7:33

to je isti kombi...naljepnice na šoferšajbi su iste samo ih je manje na donjoj naravno...
Nazad na vrh Ići dole
bili
VW zaluđenik
VW zaluđenik
bili


Broj poruka : 239
Godina : 47
Lokacija : Neusatz
Datum upisa : 15.11.2008

Single cab with enlarged wood bed 1960 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 Icon_minitimeČet 22 Mar - 11:10

...i oštećenje na krovu iznad vozačkog stakla je isto...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.021.rs
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Single cab with enlarged wood bed 1960 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 Icon_minitimeČet 22 Mar - 21:12

I ja mislim da je ta boja.Ova jedina siva sa natpisom "Westfalia karossserie" je verovatno nesto nakanadno radjeno.Inace imam utisak gledajuci ove dve slike da se ova siva gotovo komplet sljustila sa sanduka Shocked
Taj u Benkovcu nije bas mogao netragom nestati,mada nesto nisam primetio na kombi forumu da se spominje
Zanimljivo je da sam tokom godina nailazio na jos dve da kazem vrste kamioncica.Na one sa kodom 201 za sanduk ali bez njega vec sa normalnim metalnim stranicama,kao i na kamioncice sa sandukom pozadi ali bez tog koda sto znaci da su bili orginalno klasicni pa im je naknadno pravljen ili stavljen sanduk od T2
Verovatno je u svetu jos uvek dosta izvornih 201 ali su davno ostali bez drvenog sanduka a dobili metalne stranice.Jedan od takvih je i Milanov
Nazad na vrh Ići dole
march
pridošlica
pridošlica
march


Broj poruka : 19
Godina : 44
Lokacija : Slovenija
Datum upisa : 16.09.2011

Single cab with enlarged wood bed 1960 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 Icon_minitimeSre 4 Apr - 19:01

Nazad na vrh Ići dole
http://marjanlmarch@gmail.com
Sponsored content





Single cab with enlarged wood bed 1960 Empty
PočaljiNaslov: Re: Single cab with enlarged wood bed 1960   Single cab with enlarged wood bed 1960 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Single cab with enlarged wood bed 1960
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» T2b Single Cab
» T1 single cab
» T1 SINGLE CAB
» T2 single cab 1967
» VW Buba 1960

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: BUS :: Do 1967-
Skoči na: