vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima

PrijemPrijem  KalendarKalendar  GalerijaGalerija  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  PristupiPristupi  

Delite | 

Blatobrani i Hauba sa 66. na 70.??? kakva je procedura?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
irish_bastard
pridošlica
pridošlica

Broj poruka : 4
Godina : 31
Datum upisa : 18.12.2011

PočaljiNaslov: Blatobrani i Hauba sa 66. na 70.??? kakva je procedura?   Ned 18 Dec - 7:30

Oi! moja buba iz 70. želi blatobrane,prednju i zadnju haubu iz 66.g., a ja joj ne mogu reć ne,pa vas pitam, kakva je procedura sa veznim limom i svim ostalim sra**** koja će me zadesit ?? fala !
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
irish_bastard
pridošlica
pridošlica

PočaljiNaslov: Re: Blatobrani i Hauba sa 66. na 70.??? kakva je procedura?   Sre 21 Dec - 15:08

PUNO HVALA NA SOLIDARNOJ POMOĆI I TAKO VAM MNOGO HVALA ZA SUSRETLJIVOST!! NAJBOLJI STE Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 238
Godina : 65
Datum upisa : 01.06.2007

PočaljiNaslov: Re: Blatobrani i Hauba sa 66. na 70.??? kakva je procedura?   Sre 21 Dec - 17:47

[quote="irish_bastard"]PUNO HVALA NA SOLIDARNOJ POMOĆI I TAKO VAM MNOGO HVALA ZA SUSRETLJIVOST!! NAJBOLJI STE Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Nemas razloga da se ljutis!
I na ovom forumu je obicaj kao i na ostalim da se prvo predstavis u rubrici Predstavljanje clanova!
Nagomilao si niz pitanja a odgovor ces tesko dobiti jer takvu kombinaciju koju ti planiras da radis bar ovde nisam video!
Pokusaj malo detaljnije da opises sta zelis da radis mozda se i nadje odgovor!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://vhs-mladenovac.forumotion.com
irish_bastard
pridošlica
pridošlica

PočaljiNaslov: Re: Blatobrani i Hauba sa 66. na 70.??? kakva je procedura?   Čet 22 Dec - 11:32

[quote="Admin"]
irish_bastard ::
PUNO HVALA NA SOLIDARNOJ POMOĆI I TAKO VAM MNOGO HVALA ZA SUSRETLJIVOST!! NAJBOLJI STE Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Nemas razloga da se ljutis!
I na ovom forumu je obicaj kao i na ostalim da se prvo predstavis u rubrici Predstavljanje clanova!
Nagomilao si niz pitanja a odgovor ces tesko dobiti jer takvu kombinaciju koju ti planiras da radis bar ovde nisam video!
Pokusaj malo detaljnije da opises sta zelis da radis mozda se i nadje odgovor!

vidis,zaboravio sam na predstavljanje,moja isprika Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
SnoopyMK
VW zaluđenik
VW zaluđenik

Broj poruka : 209
Godina : 30
Datum upisa : 25.10.2011

PočaljiNaslov: Re: Blatobrani i Hauba sa 66. na 70.??? kakva je procedura?   Čet 22 Dec - 11:42

moze da se to uradi al moras uz prednju i zadnju haubu da montiras i prednji i zadnji vezni lim koj je za to godiste predvidjen.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.facebook.com/aleksjungle
djcorto
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak

Broj poruka : 505
Godina : 56
Datum upisa : 14.02.2010

PočaljiNaslov: Re: Blatobrani i Hauba sa 66. na 70.??? kakva je procedura?   Čet 22 Dec - 13:34

A što lepo ne prepakuješ celu školjku? ispod noviji auto, a spolja izgleda staro, što pretpostavljam i hoćeš, jer zašto bi inače prepakivao krila i haube?
Nazad na vrh Ići dole
irish_bastard
pridošlica
pridošlica

PočaljiNaslov: Re: Blatobrani i Hauba sa 66. na 70.??? kakva je procedura?   Čet 22 Dec - 13:50

[quote="djcorto"]A što lepo ne prepakuješ celu školjku? ispod noviji auto, a spolja izgleda staro, što pretpostavljam i hoćeš, jer zašto bi inače prepakivao krila i haube?[/quote

Zato što mi sve ostalo odgovara,samo želim kosa prednja svijetla i mala zadnja,sa dubljim krilima i haubama,a ne mogu cijelu školjku mjenjat jer sam rezao krov na staroj,tako da je sada cabrio,stavit cu slike,nikako da uhvatim vremena bounce
Nazad na vrh Ići dole
djcorto
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak

Broj poruka : 505
Godina : 56
Datum upisa : 14.02.2010

PočaljiNaslov: Re: Blatobrani i Hauba sa 66. na 70.??? kakva je procedura?   Pet 23 Dec - 7:23

Uhvati vremena da se predstavis, sa fotkama.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Blatobrani i Hauba sa 66. na 70.??? kakva je procedura?   

Nazad na vrh Ići dole

Blatobrani i Hauba sa 66. na 70.??? kakva je procedura?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» MNOGO LEP AVATAR (Popesky)
» Zadnja hauba
» zadnja hauba
» Delovi za pezo 205 i tuning :)
» (205) 205 GTI Fore16ver

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: TEHNIKA :: Limarija-
Skoči na: