vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima

PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite

motor za busa 1.6

Ići dole 
AutorPoruka
stajic bn
pridošlica
pridošlica
stajic bn

Broj poruka : 43
Godina : 38
Datum upisa : 22.12.2010

motor za busa 1.6 Empty
PočaljiNaslov: motor za busa 1.6   motor za busa 1.6 Icon_minitimePon 31 Okt - 18:49

pozdrav svima . ponovo radim busa ovog puta iz 78g pa imam problem sa motorom u losem je stanju motor je 1.6 a u papirima se vodi 2.0 tako da bi stavio i 2.0 ako se negdje moze naci ili da uradim ovaj motor . ovom motoru su dobro poderane stubline i ima malo lufta na velikoj remenici. dali zna neko koliko kosta motor 1.6 ili 2.0 i koliko bi me kostalo da uradim ovaj motor. unapred hvala
Nazad na vrh Ići dole
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika

Broj poruka : 3847
Godina : 67
Datum upisa : 01.06.2007

motor za busa 1.6 Empty
PočaljiNaslov: Re: motor za busa 1.6   motor za busa 1.6 Icon_minitimePon 31 Okt - 19:31

stajic bn ::
pozdrav svima . ponovo radim busa ovog puta iz 78g pa imam problem sa motorom u losem je stanju motor je 1.6 a u papirima se vodi 2.0 tako da bi stavio i 2.0 ako se negdje moze naci ili da uradim ovaj motor . ovom motoru su dobro poderane stubline i ima malo lufta na velikoj remenici. dali zna neko koliko kosta motor 1.6 ili 2.0 i koliko bi me kostalo da uradim ovaj motor. unapred hvala

Samo delovi + obrada radilice, bloka i glava motora kostala bi te oko 600-650 eura plus ruke za motor od 1600ccm, delovi za motor od 2000ccm su daleko skuplji!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com

motor za busa 1.6
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: BUS :: od 1967-
Skoči na: