vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima

PrijemPrijem  KalendarKalendar  GalerijaGalerija  FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  PristupiPristupi  

Share | 

P:bubine knjizice

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
malimilan
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva

Broj poruka : 308
Godina : 38
Datum upisa : 23.02.2009

PočaljiNaslov: P:bubine knjizice   Uto 28 Jun - 0:39

Prodajem kao sto naziv kaze Dieter Korp-a ,prevedenog na srpski(starije izdanje) i nemacko novije,takodje i owner manual ,mislim da je avgust 1965-te ,mozda sam mesec omasio,al godinu nisam.Sve informacije na 064/140-7122
Ponavljam sve informacije na 064/140-7122 Aleksandar ,ne stizem da odgovaram na pp ,zato napominjem
Korp-oveknjizice sam placao po 650 din,toliko ih i ja sad prodajem,a originalni owners manual za 1500din,korice su malo losije,al unutra je jako dobar.
Sve knjizice imaju sve strane,u korpovima su podvlaceni neki tekstovi,ali koliko sam video obicnom olovkom,ne hemijskom.

slike i nisu neke,slikano u polumraku,pa se izvinjavam.
Iz beograda sam,odnosno okoline,mogucnost slanja,aks-om ili drugom kurirskom sluzbom
Mogucnost zamene za Caster shim-ove za bubu ,ovo je takodje i prednost pazara,iskljucivo kupovne aluminijumske,nikako pravljene u domacoj radinosti
Takodje mogucnost svakog vida dogovora,ne dolaze u obzir zamene osim para ili kugli sa vecim uglom rada za prednji trap za bubu.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.yahoo.com

P:bubine knjizice
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Ponuda-
Skoči na: