vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Dax

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Dax
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 9
Godina : 44
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 04.06.2007

Dax Empty
PočaljiNaslov: Dax   Dax Icon_minitimePon 4 Jun - 22:28

Dragi drugari, evo i mene, jedva vas nadjoh(osim ako niste hteli da mi uteknete i da mi ne kazete kuda cete Very Happy ). Naime, kad mi je stiglo par istih poruka sa razlicitih telefona, sve mi je bilo jasno. Mnogo mi je drago sto je ekipa ponovo na okupu.

Da se vratim na sebe i avte.

Ja sam Davor, iz Panceva sam i ponosni sam vlasnik Fice....,

ovaj Bube, pardon. Ne teba da napomenem da sam vlasnik zwo komaden, jel.
u sto mi ovo sad blesavo, ali opet lep novi pocetak.

Prva je 1300L 71 godiste iz koje nece nista moci da me izvuce, a druga je 1200 econo buba iz 1967(ne teba da se kaze da je jedna od poslednjih sa 6V(prebaceno skoro na 12) velikim farovima, tockovima na 5 srafova sa 10 rupa itd itd.

Skoro sam video moj negenetski razlog zasto sam postao bubas(pored cinjenice da su brat moje bake, kao i moj otac bili bubasi)... Kao klinac sam u bioskopu gledao film Foot Loose, u kom Kevin Bacon(glavni glumac vozi pogodite sta? Pa naravno 1300 iz 71/72) E od tad i ja ocu bubu... A sad sam pre par dana na kablovskoj uhvatio spot za istoimenu pesmu i naravno da su mi se krenule otvarati razne fioke secanja....

Kao i kolegi Klemenu, jedan od mojih hobija je kolekcionarstvo, kako velikih(pravih) tako i malih primeraka VW sa raznih strana sveta svih razmera. Da budem iskren, nekako mi je najprakticniji 1:1, moze svuda da te odvede, zar ne?

Kao i svakog drugog dana u zivotu, put VW-om je avantura za sebe, a ne samo puko stizanje iz tacke A u tacku B... Putesestvija od posla kama kuci mi je danas pricinila posebnu radost u srcu. Na pola puta od Beograda do Panceva me je uhvatila oluja sa kisom, gradom i poplavom na celom putu. Kad sam presao most preko tamisa ugledao sam puno kola parkiranih pored puta, i dok sam uspeo da se zapitam sto ljudi stoje pored sve te kise, grada itd... uleteo sam u jezero koje je zahvatalo oba smera puta(4 trake odvojene ostrvom) u dubini od jace od pola metra, sreca pa je bilo samo 20-ak metara dugacko... Naravno, malo smo pustili gas, promeniil iz 4 u 2 brzinu i nesmetano nastavili put sa vodenom zavesom za nama(uz zabezeknute face ljudi koji su cekali da sva ta voda nekud ode sa puta....!) Za trenutak sam pomislio da probamo kaskadersku scenu za novi nastavak Herbija...

Nisam sa konekcijom bas zadovoljan veceras pa cu slike poceti da saljem kad mi otvore ADSL nalog, ovaj Dial Up je jako spor(i skup, okacen sam na neki 042 trenutno....)

Dax Pred_k11

Vidimo se Mladenovcu, a do tad pa, pisemo se, naravno

Topli VW pozdrav svima koje znam i koje cu tek upoznati(forum je nov


Poslednji put izmenio dana Pet 8 Jun - 21:53, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Dax Empty
PočaljiNaslov: Poz   Dax Icon_minitimePon 4 Jun - 22:52

Pozdrav do mene!
Nazad na vrh Ići dole
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

Dax Empty
PočaljiNaslov: Re: Dax   Dax Icon_minitimeUto 5 Jun - 6:43

Posle prolaska kroz takve barustine imao sam problema sa mokrim kocnicama, koje dugo nisu htele da se osuse. Verujem da to zavisi od kvaliteta kocionih obloga affraid
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
dexit
dr. VW
dr. VW
dexit


Broj poruka : 1446
Godina : 46
Lokacija : belgrad[e]
Datum upisa : 02.06.2007

Dax Empty
PočaljiNaslov: Re: Dax   Dax Icon_minitimeUto 5 Jun - 6:53

dobro dosao dax, kuco [non-animal] stara!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.diekaefermaschine.blogspot.com
Dax
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 9
Godina : 44
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 04.06.2007

Dax Empty
PočaljiNaslov: Re: Dax   Dax Icon_minitimeUto 5 Jun - 23:09

@ Volk Hvala

@KdF Kako utrefis svaki put, to mi nije jasno, ali to je iskustvo... Kocnice su malo pokazale neposlusnost... Ali su se vrlo brzo vratile na kako treba. Imam cudan feeling da rade malo bolje, verovatno se sprala sva brusna prasina od azbesta iz dobosa.

@ Dexit: Dekiiii! Nadam se da ces na vreme da vidis ovu poruku, imam nameru da svratim do tebe na posao sutra popodne.
Nazad na vrh Ići dole
KiCaSd
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 27
Godina : 37
Lokacija : Smederevo
Datum upisa : 05.06.2007

Dax Empty
PočaljiNaslov: Re: Dax   Dax Icon_minitimeUto 5 Jun - 23:25

...pozdrav i vidimo se u Mladenovcu
Nazad na vrh Ići dole
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

Dax Empty
PočaljiNaslov: Re: Dax   Dax Icon_minitimeUto 5 Jun - 23:31

To sa kocnicama mi se prvi put desilo sa Golfom. Disk kocnice su otvorene, lako se pokvase ali se zato lako i osuse - naravno, teorisjki sam to znao ali sam jako dobro zapamtio na semaforu posle bare - jedva sam stao!

Kod Bube je prica drugacija - dobosi su zatvoreni, i teze se pokvase obloge, ali zato kad se dobro napiju tesko se i suse.
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
dexit
dr. VW
dr. VW
dexit


Broj poruka : 1446
Godina : 46
Lokacija : belgrad[e]
Datum upisa : 02.06.2007

Dax Empty
PočaljiNaslov: Re: Dax   Dax Icon_minitimeSre 6 Jun - 3:22

nema problema dax, ja sam od 15h pa nadalje @ work - nadam se da nece opet neki prolom oblaka kao ovih dana..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.diekaefermaschine.blogspot.com
Sponsored content





Dax Empty
PočaljiNaslov: Re: Dax   Dax Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Dax
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Predstavljanje članova-
Skoči na: