vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Maja
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Maja


Broj poruka : 215
Godina : 41
Datum upisa : 10.06.2007

1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale Empty
PočaljiNaslov: 1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale   1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale Icon_minitimePet 31 Avg - 11:25

Nazad na vrh Ići dole
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale Empty
PočaljiNaslov: Re: 1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale   1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale Icon_minitimePet 31 Avg - 12:16

Srafovi krila su nekorektni, ako se ne varam.
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale Empty
PočaljiNaslov: Cviter   1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale Icon_minitimePet 31 Avg - 13:07

Moj cviter bi na kraju trebao da tako izgleda.Sve je identicno sem platnenog krova.
Nazad na vrh Ići dole
gazda
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
gazda


Broj poruka : 514
Godina : 51
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 16.06.2007

1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale Empty
PočaljiNaslov: Re: 1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale   1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale Icon_minitimePon 3 Sep - 1:52

To Tomas Volk
A kad ce,a kad ce......jedva cekam da vidim rezultate cyclops
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale Empty
PočaljiNaslov: Bice   1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale Icon_minitimePon 3 Sep - 8:19

To Gazda
Nisam jos krenuo sa radovima ali se nadam da bi od januara usao u proceduru.Kupio sam ovih dana za njega lajsne za dva mala prozora,jednu srce stop lampu,garnituru dihtunga za 25-30 KS,branike i odbojnike,nove kocione cilindre+glavni kocioni....Raspored mi je los ali bice... scratch
Nazad na vrh Ići dole
gazda
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
gazda


Broj poruka : 514
Godina : 51
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 16.06.2007

1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale Empty
PočaljiNaslov: Re: 1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale   1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale Icon_minitimePon 3 Sep - 13:47

Uopste ne sumnjam u tvoje sposobnosti Very Happy ,samo sam nestrpljiv da vidim rezultat i nadam se da ces kad pocnes onako po redu ubacivati i slicice od pocetka projekta,tako da vidimo kako napredujes cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale Empty
PočaljiNaslov: Re: 1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale   1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale Icon_minitimePon 3 Sep - 13:49

To bi bilo vrlo dobro! Idea
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale Empty
PočaljiNaslov: Kamera   1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale Icon_minitimePon 3 Sep - 17:21

Dugo (ima godinu i po) sam bio ubedjen da mi je crkla kamerica a nedavno sam saznao da je problem sa racunarom.Treba da ga odnesem do majstora pa bi onda trebalo biti slika.Izgubio sam volju a jos bi valjalo da izucim kako se i ubacuju.nekada sam na TGB jedva cekao da ubacim slike a sad me je proslo. scratch scratch scratch
Nazad na vrh Ići dole
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale Empty
PočaljiNaslov: Re: 1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale   1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale Icon_minitimePon 3 Sep - 19:31

Tomas Volk ::
Dugo (ima godinu i po) sam bio ubedjen da mi je crkla kamerica a nedavno sam saznao da je problem sa racunarom.Treba da ga odnesem do majstora pa bi onda trebalo biti slika.Izgubio sam volju a jos bi valjalo da izucim kako se i ubacuju.nekada sam na TGB jedva cekao da ubacim slike a sad me je proslo. scratch scratch scratch

Imas u obavestenju kako se postavljaju slike, ubacio sam link sa kojeg moze da se skine alat za ubacivanje slika, radi brzo i jednostavno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
Sponsored content





1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale Empty
PočaljiNaslov: Re: 1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale   1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 1958 European Beetle Sedan
» 1968 VW Beetle Convertible For Sale
» VW 1100 1953
» Original Owner 1964 Beetle For Sale
» moja buba 1953

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: BUBA :: Do 1957-
Skoči na: