vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima

PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite

1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale

Ići dole 
AutorPoruka
Maja
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Maja

Broj poruka : 215
Godina : 37
Datum upisa : 10.06.2007

1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale Empty
PočaljiNaslov: 1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale   1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale Icon_minitimePet 31 Avg - 11:25

Nazad na vrh Ići dole
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
KdF

Broj poruka : 3810
Godina : 47
Datum upisa : 03.06.2007

PočaljiNaslov: Re: 1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale   1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale Icon_minitimePet 31 Avg - 12:16

Srafovi krila su nekorektni, ako se ne varam.
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk

Broj poruka : 2511
Datum upisa : 02.06.2007

PočaljiNaslov: Cviter   1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale Icon_minitimePet 31 Avg - 13:07

Moj cviter bi na kraju trebao da tako izgleda.Sve je identicno sem platnenog krova.
Nazad na vrh Ići dole
gazda
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
gazda

Broj poruka : 514
Datum upisa : 16.06.2007

PočaljiNaslov: Re: 1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale   1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale Icon_minitimePon 3 Sep - 1:52

To Tomas Volk
A kad ce,a kad ce......jedva cekam da vidim rezultate cyclops
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk

PočaljiNaslov: Bice   1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale Icon_minitimePon 3 Sep - 8:19

To Gazda
Nisam jos krenuo sa radovima ali se nadam da bi od januara usao u proceduru.Kupio sam ovih dana za njega lajsne za dva mala prozora,jednu srce stop lampu,garnituru dihtunga za 25-30 KS,branike i odbojnike,nove kocione cilindre+glavni kocioni....Raspored mi je los ali bice... scratch
Nazad na vrh Ići dole
gazda
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
gazda

Broj poruka : 514
Datum upisa : 16.06.2007

PočaljiNaslov: Re: 1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale   1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale Icon_minitimePon 3 Sep - 13:47

Uopste ne sumnjam u tvoje sposobnosti Very Happy ,samo sam nestrpljiv da vidim rezultat i nadam se da ces kad pocnes onako po redu ubacivati i slicice od pocetka projekta,tako da vidimo kako napredujes cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
KdF
KdF

Broj poruka : 3810
Datum upisa : 03.06.2007

PočaljiNaslov: Re: 1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale   1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale Icon_minitimePon 3 Sep - 13:49

To bi bilo vrlo dobro! Idea
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk

PočaljiNaslov: Kamera   1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale Icon_minitimePon 3 Sep - 17:21

Dugo (ima godinu i po) sam bio ubedjen da mi je crkla kamerica a nedavno sam saznao da je problem sa racunarom.Treba da ga odnesem do majstora pa bi onda trebalo biti slika.Izgubio sam volju a jos bi valjalo da izucim kako se i ubacuju.nekada sam na TGB jedva cekao da ubacim slike a sad me je proslo. scratch scratch scratch
Nazad na vrh Ići dole
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika

Broj poruka : 3847
Godina : 67
Datum upisa : 01.06.2007

PočaljiNaslov: Re: 1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale   1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale Icon_minitimePon 3 Sep - 19:31

Tomas Volk ::
Dugo (ima godinu i po) sam bio ubedjen da mi je crkla kamerica a nedavno sam saznao da je problem sa racunarom.Treba da ga odnesem do majstora pa bi onda trebalo biti slika.Izgubio sam volju a jos bi valjalo da izucim kako se i ubacuju.nekada sam na TGB jedva cekao da ubacim slike a sad me je proslo. scratch scratch scratch

Imas u obavestenju kako se postavljaju slike, ubacio sam link sa kojeg moze da se skine alat za ubacivanje slika, radi brzo i jednostavno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: 1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale   1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

1953 Deluxe Beetle Sedan For Sale
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» PAUNOVIĆ ALEKSANDAR - Sale guitar
» Bistrica (Bijelo Polje)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: BUBA :: Do 1957-
Skoči na: