vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima

PrijemPrijem  KalendarKalendar  GalerijaGalerija  FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  PristupiPristupi  

Share | 

HITNO!!!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
nidzo032
pridošlica
pridošlica

Broj poruka : 11
Godina : 29
Datum upisa : 17.11.2009

PočaljiNaslov: HITNO!!!   Sub 29 Jan - 17:16

Postovani, za neki dan krecem u potpunu restauraciju moje bube 1200j i naravno uzimam nove pragove, patos, branike,tunele, pa me interesuje gde moze osim u Astoru da se kupe isti ( novi naravno ). U velikoj sam dilemi koju boju da uzmem, znam samo da ce marka boje biti Sikens, mislim da je ona ok. Ako imate neki predlog sa slikom bilo bi mi od pomoci.... Unapred hvala
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: HITNO!!!   Sub 29 Jan - 22:32

delove imas u golasu na zrenjeninskom putu koliko se secam samo proveri da li sve to imaju na stanju ili moras da cekas da se naruci i koliko se secam imaju semu za vrlo kvalitetnu limariju firme klokerholm ili tako nesto proveri ipak.... kontakt http://www.golas.rs/
Nazad na vrh Ići dole
nidzo032
pridošlica
pridošlica

Broj poruka : 11
Godina : 29
Datum upisa : 17.11.2009

PočaljiNaslov: Re: HITNO!!!   Ned 30 Jan - 0:12

Hvala puno!!! Malo sam u nedoumici oko Golasa jel vidim da na nekim temama nemaju bas neke reci hvale... Taj danski lim je bolji od brazilskog al opet reko da nema negde neki bolji... Mada uz dobru zastitu moze da traje... jos jednom HVALA
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Dika
dr. VW
dr. VW

Broj poruka : 3636
Godina : 64
Datum upisa : 01.06.2007

PočaljiNaslov: Re: HITNO!!!   Ned 30 Jan - 9:35

nidzo032 ::
Hvala puno!!! Malo sam u nedoumici oko Golasa jel vidim da na nekim temama nemaju bas neke reci hvale... Taj danski lim je bolji od brazilskog al opet reko da nema negde neki bolji... Mada uz dobru zastitu moze da traje... jos jednom HVALA

Nemas razloga da budes u nedoumici oko Golasa! moje skorasnje iskustvo govori da su dosta ekspeditivni i cak jeftiniji!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.vw-vhs-mladenovac.com
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: HITNO!!!   Danas u 3:53

Nazad na vrh Ići dole

HITNO!!!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Hitno za bubu "66
» Yugo 55 pravilan rad motora-hitno
» Hitno mi treba pomoc! Prokuvao mi je Yugo 55.
» 206 sedan HITNO
» Postavljanje razvodnika u fazu HITNO

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: BUBA :: od 1967-
Skoči na: