vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 AQUA T1 = nj T1

Ići dole 
+16
nebkv
milan
Bug-ren
putar1200
brabus
Ivan V
Croqy
Admin
popesky
Bugman
Dika
zrenjaninac
goranmata
Perun
mimi westfalia
aqua
20 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
aqua
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
aqua


Broj poruka : 389
Godina : 55
Lokacija : bgd
Datum upisa : 18.10.2009

AQUA T1 = nj T1 Empty
PočaljiNaslov: AQUA T1 = nj T1   AQUA T1 = nj T1 Icon_minitimeUto 30 Nov - 14:24

Danas, iako je bio prohladan i kisovit dan, sa osmehom sam se vratio u topli dom kupivsi T1. U odnosu na kampera koji sam prodao ovo su ustvari ostaci od T1 ali vremena su se od tada ocigledno promenila pa je coveku sada i malo T1 dovoljno da bude zadovoljan. Nisam jos uvek siguran sta cu sa njim, Najradije bih ga sredjivao ako bi neko hteo da se prihvati posla, pokusao preko njega da dodjem do dobrog T2 koji odmah mogu da koristim ili bih mozda .... Nemam pojma!!! U svakom slucaju tu je , zima dolazi. Sad cete svi da pitate za slike,veceras kad dodje zena da mi pomogne ,jer je vec dokazano da sam glup za kompijutere, tako da sam zaboravio kako se to radi. POZDRAV SVIMA


Poslednji izmenio aqua dana Uto 30 Nov - 21:58, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
mimi westfalia
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
mimi westfalia


Broj poruka : 507
Godina : 55
Lokacija : obrenovac
Datum upisa : 19.06.2008

AQUA T1 = nj T1 Empty
PočaljiNaslov: Re: AQUA T1 = nj T1   AQUA T1 = nj T1 Icon_minitimeUto 30 Nov - 16:19

aqua ::
Danas, iako je bio prohladan i kisovit dan sa osmehom sam se vratio u topli dom kupivsi T1. U odnosu na kampera koji sam prodao ovo su ustvari ostaci od T1 ali vremena su se od tada ocigledno promenila pa je coveku sada i malo T1 dovoljno da bude zadovoljan. Nisam jos uvek siguran sta cu sa njim, Najradje bih ga sredjivao ako bi neko htao da se prihvati posla, pokusao preko njega da dodjem do dobrog T2 koji odmah mogu da koristim ili bih mozda .... Nemam pojma!!! U svakom slucaju tu je , zima dolazi. Sad cete svi da pitate za slike,veceras kad dodje zena da mi pomogne jer je vec dokazano da sam glup za kompijutere tako da sam zaboravio kako se to radi. POZDRAV SVIMA

Daj neku slicicu da vidimo to cudo lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.http://vw-klub.com/
aqua
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
aqua


Broj poruka : 389
Godina : 55
Lokacija : bgd
Datum upisa : 18.10.2009

AQUA T1 = nj T1 Empty
PočaljiNaslov: Re: AQUA T1 = nj T1   AQUA T1 = nj T1 Icon_minitimeUto 30 Nov - 18:42

AQUA T1 = nj T1 199g6f

AQUA T1 = nj T1 29ffdyg

AQUA T1 = nj T1 Jijiw9

AQUA T1 = nj T1 2usbbs6

AQUA T1 = nj T1 20r4n4h

AQUA T1 = nj T1 Vesvoj

AQUA T1 = nj T1 2ezo7pl

AQUA T1 = nj T1 Zy5xd
Nazad na vrh Ići dole
Perun
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Perun


Broj poruka : 230
Godina : 37
Lokacija : Sao Joao do Estoril, Portugal
Datum upisa : 07.09.2009

AQUA T1 = nj T1 Empty
PočaljiNaslov: Re: AQUA T1 = nj T1   AQUA T1 = nj T1 Icon_minitimeUto 30 Nov - 19:30

IH! Odlican!!! Very Happy Nek je sa srecom i da se zakotrlja uskoro!!!! cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
goranmata
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
goranmata


Broj poruka : 572
Godina : 53
Lokacija : Obrenovac
Datum upisa : 12.07.2010

AQUA T1 = nj T1 Empty
PočaljiNaslov: Re: AQUA T1 = nj T1   AQUA T1 = nj T1 Icon_minitimeUto 30 Nov - 19:39

Ura!!! cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=lLzWdVRBS5U
zrenjaninac
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
zrenjaninac


Broj poruka : 690
Godina : 53
Lokacija : Zrenjanin
Datum upisa : 20.04.2010

AQUA T1 = nj T1 Empty
PočaljiNaslov: Re: AQUA T1 = nj T1   AQUA T1 = nj T1 Icon_minitimeUto 30 Nov - 20:11

Neka ti je sa srecom Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/channel/UCNnGTCRm-hBpswL2qOOFdoQ
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

AQUA T1 = nj T1 Empty
PočaljiNaslov: Re: AQUA T1 = nj T1   AQUA T1 = nj T1 Icon_minitimeUto 30 Nov - 22:15

Bravo aqua! Na i u tvom kombiju sam primetio dva dela koji me interesuju!

AQUA T1 = nj T1 Guma0

AQUA T1 = nj T1 Guma1

na prvoj slici je deo prednjeg branika (ili ceo) od T2a kombija a na drugoj guma koja ide na desnu stranu istog branika, pa stoga za tebe molba, ukoliko je moguce da do tih delova dodjem bio bih ti zahvalan! Takav branik odgovara jedino za T2a model!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
aqua
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
aqua


Broj poruka : 389
Godina : 55
Lokacija : bgd
Datum upisa : 18.10.2009

AQUA T1 = nj T1 Empty
PočaljiNaslov: Re: AQUA T1 = nj T1   AQUA T1 = nj T1 Icon_minitimeUto 30 Nov - 22:40

Kakvo ostro oko!!!!! Very Happy . Kada odem po kombi uradicu sve sto mogu a mislim da mogu!!
Nazad na vrh Ići dole
zrenjaninac
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
zrenjaninac


Broj poruka : 690
Godina : 53
Lokacija : Zrenjanin
Datum upisa : 20.04.2010

AQUA T1 = nj T1 Empty
PočaljiNaslov: Re: AQUA T1 = nj T1   AQUA T1 = nj T1 Icon_minitimeUto 30 Nov - 22:52

Taj ko trazi taj i nadje Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/channel/UCNnGTCRm-hBpswL2qOOFdoQ
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

AQUA T1 = nj T1 Empty
PočaljiNaslov: Re: AQUA T1 = nj T1   AQUA T1 = nj T1 Icon_minitimeUto 30 Nov - 22:55

aqua ::
Kakvo ostro oko!!!!! Very Happy . Kada odem po kombi uradicu sve sto mogu a mislim da mogu!!

Ma koliko vidim u tom dvoristu ima dosta delova, pogledaj malo levo desno kad odes tamo mozda nadjes i delove koji nedostaju na tvom! Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
aqua
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
aqua


Broj poruka : 389
Godina : 55
Lokacija : bgd
Datum upisa : 18.10.2009

AQUA T1 = nj T1 Empty
PočaljiNaslov: Re: AQUA T1 = nj T1   AQUA T1 = nj T1 Icon_minitimeUto 30 Nov - 22:56

zrenjaninac ::
Taj ko trazi taj i nadje Wink

VELIKA ZIVOTNA ISTINA
Nazad na vrh Ići dole
aqua
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
aqua


Broj poruka : 389
Godina : 55
Lokacija : bgd
Datum upisa : 18.10.2009

AQUA T1 = nj T1 Empty
PočaljiNaslov: Re: AQUA T1 = nj T1   AQUA T1 = nj T1 Icon_minitimeUto 30 Nov - 22:58

Dika ::
aqua ::
Kakvo ostro oko!!!!! Very Happy . Kada odem po kombi uradicu sve sto mogu a mislim da mogu!!

Ma koliko vidim u tom dvoristu ima dosta delova, pogledaj malo levo desno kad odes tamo mozda nadjes i delove koji nedostaju na tvom! Wink


NORMALNO Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
aqua
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
aqua


Broj poruka : 389
Godina : 55
Lokacija : bgd
Datum upisa : 18.10.2009

AQUA T1 = nj T1 Empty
PočaljiNaslov: Re: AQUA T1 = nj T1   AQUA T1 = nj T1 Icon_minitimeSre 1 Dec - 12:25

I danas je bio prohladan i kisovit dan. I danas sam kupio T1.Jos malo pa ce mi to postati omiljeni vremenski uslovi Very Happy Panel, po recima vlasnika 59 to, pomigavcima bi to moglo biti tako, nema papire, u losem stanju. Ali kao sto rekoh i malo T1 je dovoljno da covek bude zadovoljan.Slike veceras,cekamo zenu. Ima i slag I TRECEM SAM NA TRAGU!!!!
Nazad na vrh Ići dole
aqua
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
aqua


Broj poruka : 389
Godina : 55
Lokacija : bgd
Datum upisa : 18.10.2009

AQUA T1 = nj T1 Empty
PočaljiNaslov: Re: AQUA T1 = nj T1   AQUA T1 = nj T1 Icon_minitimeSre 1 Dec - 14:27

NOVOSTI!!!!! MOZDA I IMA PAPIRE

AQUA T1 = nj T1 2hces6f

AQUA T1 = nj T1 2v3pydt

AQUA T1 = nj T1 30kasea

AQUA T1 = nj T1 Vfhw0y

AQUA T1 = nj T1 2chdop

AQUA T1 = nj T1 Npgoyd
Nazad na vrh Ići dole
Bugman
dr. VW
dr. VW
Bugman


Broj poruka : 899
Godina : 32
Lokacija : Gornji Milanovac
Datum upisa : 03.03.2008

AQUA T1 = nj T1 Empty
PočaljiNaslov: Re: AQUA T1 = nj T1   AQUA T1 = nj T1 Icon_minitimeSre 1 Dec - 19:19

Sta li pise na vratima?
Nazad na vrh Ići dole
http://detroitsrbija.21.forumer.com
aqua
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
aqua


Broj poruka : 389
Godina : 55
Lokacija : bgd
Datum upisa : 18.10.2009

AQUA T1 = nj T1 Empty
PočaljiNaslov: Re: AQUA T1 = nj T1   AQUA T1 = nj T1 Icon_minitimeSre 1 Dec - 19:35

Bugman ::
Sta li pise na vratima?

na kojim vratima kad jedna nema a druga... Very Happy Salim se , videcu kad ga izvucem , verovatno neki autoprevoznik, mozda pise pozadi!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




AQUA T1 = nj T1 Empty
PočaljiNaslov: Re: AQUA T1 = nj T1   AQUA T1 = nj T1 Icon_minitimeSre 1 Dec - 21:55

Hajde sad lepo ti nama Bobane tj Aqua priznaj da ima i cetvrti i peti ali o tome nemoj pred sirokim auditorijumom he,he,he svi ce se grdno iznenaditi ako i to uradis a poznavajuci te vec long time spreman si i na takvu ludost zar ne???SRECAN TI PUT KA SKRIVENOM BLAGU!!!I Znas kako kaze Bebek u pesmi selma "i molim te ne naginji se kroz prozor" Cekam izvestaj od sutra!!!
Nazad na vrh Ići dole
aqua
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
aqua


Broj poruka : 389
Godina : 55
Lokacija : bgd
Datum upisa : 18.10.2009

AQUA T1 = nj T1 Empty
PočaljiNaslov: Re: AQUA T1 = nj T1   AQUA T1 = nj T1 Icon_minitimeSre 1 Dec - 21:59

[quote="paul"]Hajde sad lepo ti nama Bobane tj Aqua priznaj da ima i cetvrti i peti ali o tome nemoj pred sirokim auditorijumom he,he,he svi ce se grdno iznenaditi ako i to uradis a poznavajuci te vec long time spreman si i na takvu ludost zar ne???SRECAN TI PUT KA SKRIVENOM BLAGU!!!I Znas kako kaze Bebek u pesmi selma "i molim te ne naginji se kroz prozor" Cekam izvestaj od sutra!!![/quot


Nadam se da ce biti kisan i prohladan dan!!!!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
aqua
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
aqua


Broj poruka : 389
Godina : 55
Lokacija : bgd
Datum upisa : 18.10.2009

AQUA T1 = nj T1 Empty
PočaljiNaslov: Re: AQUA T1 = nj T1   AQUA T1 = nj T1 Icon_minitimeSre 8 Dec - 19:00

Danas sam uzeo papire. kombi je iz 1965 godine, kupljen svojevremeno sa carine, vlasnik ziv i zdrav. Kombi je u prvoj boji sto nesto ne znaci puno ali je dobro da se limari nisu ucili na njemu za sve ove godine.
Nazad na vrh Ići dole
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

AQUA T1 = nj T1 Empty
PočaljiNaslov: Re: AQUA T1 = nj T1   AQUA T1 = nj T1 Icon_minitimeSre 8 Dec - 19:25

aqua ::
Danas sam uzeo papire. kombi je iz 1965 godine, kupljen svojevremeno sa carine, vlasnik ziv i zdrav. Kombi je u prvoj boji sto nesto ne znaci puno ali je dobro da se limari nisu ucili na njemu za sve ove godine.


ooo puno znaci sto je u prvoj boji - u prevodu ne farbaj ga ...
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
aqua
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
aqua


Broj poruka : 389
Godina : 55
Lokacija : bgd
Datum upisa : 18.10.2009

AQUA T1 = nj T1 Empty
PočaljiNaslov: Re: AQUA T1 = nj T1   AQUA T1 = nj T1 Icon_minitimeSre 8 Dec - 19:34


SVIDELA MI SE OVA SLIKA PA SAM MISLIO........ A I SLAZU SE BOJE


AQUA T1 = nj T1 125qaeb
Nazad na vrh Ići dole
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

AQUA T1 = nj T1 Empty
PočaljiNaslov: Re: AQUA T1 = nj T1   AQUA T1 = nj T1 Icon_minitimeSre 8 Dec - 19:56

ma salim se ... tvoj bus ... radi sta hoces sa njim ... uzivaj, bice zanimljivo ppratiti radove
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
aqua
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
aqua


Broj poruka : 389
Godina : 55
Lokacija : bgd
Datum upisa : 18.10.2009

AQUA T1 = nj T1 Empty
PočaljiNaslov: Re: AQUA T1 = nj T1   AQUA T1 = nj T1 Icon_minitimeSre 8 Dec - 20:05

popesky ::
ma salim se ... tvoj bus ... radi sta hoces sa njim ... uzivaj, bice zanimljivo ppratiti radove

Posalji neku slicicu ili opis kako bi ga ti sredio ideje nisu na odmet
Nazad na vrh Ići dole
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

AQUA T1 = nj T1 Empty
PočaljiNaslov: Re: AQUA T1 = nj T1   AQUA T1 = nj T1 Icon_minitimeSre 8 Dec - 20:13

aqua ::
popesky ::
ma salim se ... tvoj bus ... radi sta hoces sa njim ... uzivaj, bice zanimljivo ppratiti radove

Posalji neku slicicu ili opis kako bi ga ti sredio ideje nisu na odmet

aqua sacekaj malo najavljuju sneg, ako si ona dva nasao po kisi stali ces tek naci po snegu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
aqua
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
aqua


Broj poruka : 389
Godina : 55
Lokacija : bgd
Datum upisa : 18.10.2009

AQUA T1 = nj T1 Empty
PočaljiNaslov: Re: AQUA T1 = nj T1   AQUA T1 = nj T1 Icon_minitimeSre 8 Dec - 20:26

Dika ::
aqua ::
popesky ::
ma salim se ... tvoj bus ... radi sta hoces sa njim ... uzivaj, bice zanimljivo ppratiti radove

Posalji neku slicicu ili opis kako bi ga ti sredio ideje nisu na odmet

aqua sacekaj malo najavljuju sneg, ako si ona dva nasao po kisi stali ces tek naci po snegu Very Happy

Za tebe su dobri i suncani dani, sklonio saam ti onu gumu za branik a branik ceo nisam mogao mozda ako nabasam na krajeve.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





AQUA T1 = nj T1 Empty
PočaljiNaslov: Re: AQUA T1 = nj T1   AQUA T1 = nj T1 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
AQUA T1 = nj T1
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» AQUA VOZILA
» AQUA T2 kamionce
» t1 1960godiste AQUA
» AQUA ZELEMBACI
» Pozdrav svim novim i starim clanovima

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: BUS :: Do 1967-
Skoči na: