vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Buba 68 projekat

Ići dole 
AutorPoruka
Bugman
dr. VW
dr. VW
Bugman


Broj poruka : 899
Godina : 32
Lokacija : Gornji Milanovac
Datum upisa : 03.03.2008

Buba 68 projekat Empty
PočaljiNaslov: Buba 68 projekat   Buba 68 projekat Icon_minitimeNed 7 Nov - 17:45

Nigde udarena, ima standardno da se radi, tuneli, podovi, jedan cosak ispod zadnjeg sedista. Dobra krila i njena su originalna. Uz bubu idu disk kocnice napred, hromirana oldschool korpa, crveni tapacirunzi za vrata i pozadi skoro novi, 2 seta sedista, NOVI podovi, NOVO dno vrata i amortizeri, polica ispod table, ima zimske gume, motor je 1300 jednostruki, fabricki je imala 1500, ima papire, stvarno odlican projekat u koji ne treba mnogo uloziti da se dobije lepa buba, ima jos nekih delova uz nju ne mogu sad da se setim skupljao sam svasta hteo sam da je radim...

Buba je trenutno rastavljena jer je trebalo da se radi, moze da se slepuje, kocnice rade...
Cena sa svim novim i starim delovima je 600 evra
Sve slike ovde:
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/vozila-elanova-f21/68-volkswagen-t2109.htm

Moze od nje i rat look da se napravi ili restauracija, nije radjena nikad ozbiljnije (2 manje zakrpe), svi srafovi su netaknuti, nije spojena skoljka sa sasijom...za svoje godine dosta dobro stanje limarije, motor nisam palio, ali okrecem ga povremeno...
Zao mi je sto je prodajem, ali sta se moze, vec godinu i nesto nemam para da je radim, uleteo mi je jos jedan star auto u koji treba ulagati i eto, mora se necega odreci...
Kod prethodnog vlasnika je bila pokrivena, kao sto se vidi na slici i to ju je dosta zastitilo tokom godina, kod mene je bila pokrivena ciradom

E da zaboravio sam jednu zanimljivost, po mojim saznanjima buba je radjena za italijansko trziste!


063/617-714


500 e
Nazad na vrh Ići dole
http://detroitsrbija.21.forumer.com
 
Buba 68 projekat
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Split i oval
» Projekat '62
» BUBA 1303 CABRIO
» sledeci projekat

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Ponuda-
Skoči na: