vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Rust is not a crime! :D

Ići dole 
+7
Croqy
dexit
wecomakina
toxic
mix1200
wendol
Perun
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Perun
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Perun


Broj poruka : 230
Godina : 37
Lokacija : Sao Joao do Estoril, Portugal
Datum upisa : 07.09.2009

Rust is not a crime! :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rust is not a crime! :D   Rust is not a crime! :D - Page 2 Icon_minitimeNed 24 Okt - 13:12

xstream ::
kada ti je auto več toliko veseo i šaren, trebaš nastaviti u tom stilu..... Very Happy
Pa zar nisam? Rust is not a crime je saljiv slogan,a samim tim i veseo...jer gde je sala,tu je i veselje! geek jocolor
Nazad na vrh Ići dole
xstream
dr. VW
dr. VW
xstream


Broj poruka : 860
Godina : 51
Lokacija : pula
Datum upisa : 07.04.2010

Rust is not a crime! :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rust is not a crime! :D   Rust is not a crime! :D - Page 2 Icon_minitimeNed 24 Okt - 20:48

kada je tako, sjetio sam se onih retro prozirnih samoljepljivih traka za prednju šajbu (sjenila) sa natpisima zastava, golf, rally, sport....koje još viđam na nekim fićekima ili starim zastavama 101.
evo ti onda još jedan prijedlog za šalu i veselje..... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Perun
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Perun


Broj poruka : 230
Godina : 37
Lokacija : Sao Joao do Estoril, Portugal
Datum upisa : 07.09.2009

Rust is not a crime! :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rust is not a crime! :D   Rust is not a crime! :D - Page 2 Icon_minitimeNed 24 Okt - 23:46

Pa ne vozim ni golf,ni zastavu,ni ficu,ni rely car,a i definitivno nam ukusi nisu ni slicni...suvise je to kic za moj ukus(mada kic u odredjenim granicama je cool). A i smisao za humor nam je definitivno razlicit...ja preferiram malo sofisticiraniji! Smile
Nazad na vrh Ići dole
putar1200
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
putar1200


Broj poruka : 411
Godina : 55
Lokacija : Brčko distrikt
Datum upisa : 11.04.2010

Rust is not a crime! :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rust is not a crime! :D   Rust is not a crime! :D - Page 2 Icon_minitimePon 25 Okt - 0:05

Croqy ::
xstream ::
kada ti je auto več toliko veseo i šaren, trebaš nastaviti u tom stilu..... Very Happy

Uz naknadno pojasnjenje, i ja se slazem!
Neka sledeci projakat za nalepnicu bude "gay is ok". clown


Veselja i šarenila bi bilo kao u priči! clown clown
Nazad na vrh Ići dole
xstream
dr. VW
dr. VW
xstream


Broj poruka : 860
Godina : 51
Lokacija : pula
Datum upisa : 07.04.2010

Rust is not a crime! :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rust is not a crime! :D   Rust is not a crime! :D - Page 2 Icon_minitimePon 25 Okt - 8:16

Perun ::
Pa ne vozim ni golf,ni zastavu,ni ficu,ni rely car,a i definitivno nam ukusi nisu ni slicni...suvise je to kic za moj ukus(mada kic u odredjenim granicama je cool). A i smisao za humor nam je definitivno razlicit...ja preferiram malo sofisticiraniji! Smile

krivo si shvatio....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rust is not a crime! :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rust is not a crime! :D   Rust is not a crime! :D - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Rust is not a crime! :D
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Ostalo-
Skoči na: