vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ajde ko mi moze pomoci?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
TeroristaMkGromovi
VW entuzijasta
VW entuzijasta
TeroristaMkGromovi


Broj poruka : 87
Godina : 42
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.09.2009

Ajde ko mi moze pomoci? Empty
PočaljiNaslov: Ajde ko mi moze pomoci?   Ajde ko mi moze pomoci? Icon_minitimeSub 4 Sep - 21:01

Ustvari meni vise ni u Lazi Lazarevicu a ni u Kovinu nemogu da pomognu, ali mi treba savet u vezi nekih stvarcica vezanih sa filterom vazduha od bube ................

Evo o cemu se radi!

Tj dali je ovo dobro namesteno crevce sto de od br.1 do br.2?

I sta se kaci na ovu pipicu pod br.3 ?

Ajde ko mi moze pomoci? 11169834






Poslednji izmenio TeroristaMkGromovi dana Sub 4 Sep - 21:55, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Smanjih sliku :o))
Nazad na vrh Ići dole
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Ajde ko mi moze pomoci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde ko mi moze pomoci?   Ajde ko mi moze pomoci? Icon_minitimeSub 4 Sep - 21:13

Smanji sliku pa cu da ti kazem!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

Ajde ko mi moze pomoci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde ko mi moze pomoci?   Ajde ko mi moze pomoci? Icon_minitimeSub 4 Sep - 22:45

Ajde ko mi moze pomoci? 11169834

Depresioni korektor paljenja (1) treba da se poveže na metalnu cevčicu (4), a (2) treba da se poveže na (3) ako se ne varam.

Sem toga, ovaj karburator ne pripada modelu sa plastičnim filterom za vazduh.
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
TeroristaMkGromovi
VW entuzijasta
VW entuzijasta
TeroristaMkGromovi


Broj poruka : 87
Godina : 42
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.09.2009

Ajde ko mi moze pomoci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde ko mi moze pomoci?   Ajde ko mi moze pomoci? Icon_minitimeSub 4 Sep - 23:48

To plasticno crevce sto si naveo pod broj 4 izlazi iz karburatora, ja sam mislio da je to u slucaju ako pocne da preliva benzin iz karburatora.

Taj filter za vazduh je bio na na masini kad sam je pazario, inace na karburatoru pise : SOLEX pict 30/1 (koliko se ja secam), mada provericu sutra pa cu javiti
Nazad na vrh Ići dole
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Ajde ko mi moze pomoci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde ko mi moze pomoci?   Ajde ko mi moze pomoci? Icon_minitimeNed 5 Sep - 7:25

Kdf bio brzi!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
TeroristaMkGromovi
VW entuzijasta
VW entuzijasta
TeroristaMkGromovi


Broj poruka : 87
Godina : 42
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.09.2009

Ajde ko mi moze pomoci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde ko mi moze pomoci?   Ajde ko mi moze pomoci? Icon_minitimeNed 5 Sep - 11:58

TeroristaMkGromovi ::
To plasticno crevce sto si naveo pod broj 4 izlazi iz karburatora, ja sam mislio da je to u slucaju ako pocne da preliva benzin iz karburatora.

Taj filter za vazduh je bio na na masini kad sam je pazario, inace na karburatoru pise : SOLEX pict 30/1 (koliko se ja secam), mada provericu sutra pa cu javiti

Bio sam upravu sto se tice karburatora: Solex 30 PICT 1, koji model filtera ide za ovaj karburator?
Nazad na vrh Ići dole
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

Ajde ko mi moze pomoci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde ko mi moze pomoci?   Ajde ko mi moze pomoci? Icon_minitimeNed 5 Sep - 20:28

Cevčica 4 nema veze sa prelivanjem, to je priklučak za depresioni korektor paljenja.

Tu ide onaj metalni uljni filter, ali usisna grana ide uz taj plastični filter. To znači da je neko promenio karburator, a ne filter, ili i filter i usisnu granu. U svakom slučaju metalni uljni filter možeš da ugradiš umesto ovog plastičnog - on je jeftiniji za održavanje jer nema papirni uložak već se u njemu samo povremeno menja ulje. U tom slučaju bi morao da zapušiš cevčicu 2 na usisnoj grani, da ne vuče falš-vazduh.
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
TeroristaMkGromovi
VW entuzijasta
VW entuzijasta
TeroristaMkGromovi


Broj poruka : 87
Godina : 42
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.09.2009

Ajde ko mi moze pomoci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde ko mi moze pomoci?   Ajde ko mi moze pomoci? Icon_minitimeNed 5 Sep - 22:37

Sutra onda trka na eki otpad davidim da nema mozda filter i neki karburator (za svaki slucaj)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ajde ko mi moze pomoci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde ko mi moze pomoci?   Ajde ko mi moze pomoci? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ajde ko mi moze pomoci?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» malo pomoci ako moze
» BUBA KLUB BEOGRAD FORUM
» 1200J,ali ajde da je predstavim
» HHO gorivo...Videste li vi ovo?Ajde neki komentar...
» Plin u Bubi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: TEHNIKA :: Motori-
Skoči na: