vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Pauza za kafu

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Pauza za kafu  Empty
PočaljiNaslov: Pauza za kafu    Pauza za kafu  Icon_minitimeUto 6 Jul - 7:57

Evo jedno mesto gde cemo se moci okupiti i uz kafu malo prokomentarisati , podbosti ili dati nekome savet ili po guzi ili vec sta kome fali Smile
Evo da pozelim dobro jutro rano raniocima i ljubiteljima VW.

Pauza za kafu  4569c263ffbbd7t

Jutro svima i sad na posooooo , ajde nema odmora dok traje restauracija (oskudacija tatko ) Smile

e da ima li neka zenska da bi igrala jedan
Pauza za kafu  Basketbacanja posli meca menjamo dresove Laughing
Nazad na vrh Ići dole
putar1200
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
putar1200


Broj poruka : 411
Godina : 55
Lokacija : Brčko distrikt
Datum upisa : 11.04.2010

Pauza za kafu  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza za kafu    Pauza za kafu  Icon_minitimeUto 6 Jul - 17:00

Ja došao sa posla! Cool U sedam je Basketball !
cheers
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pauza za kafu  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza za kafu    Pauza za kafu  Icon_minitimeSre 7 Jul - 7:53

Dobro jutro radni narode , kava ?
ima ness i obicna na turski nacin , ko je za koju ?

Nazad na vrh Ići dole
Braca
dr. VW
dr. VW
Braca


Broj poruka : 1035
Godina : 75
Lokacija : BGD-Pašino brdo
Datum upisa : 14.08.2007

Pauza za kafu  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza za kafu    Pauza za kafu  Icon_minitimeSre 7 Jul - 9:14

A jesi li odigrao basket i promenio dresove sa tom zenskom ili pijes kafu i cekas.


Sinko ko ceka nemora i da doceka-doduse cekanje je prijatnije uz kaficu(malko joj tepam jer sve sto je malo je po mom a jos ako je i kovrdjavo onda je naj...naj)
Nazad na vrh Ići dole
http://b92.net
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

Pauza za kafu  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza za kafu    Pauza za kafu  Icon_minitimeSre 7 Jul - 9:58

evo stize kaficaaa

Pauza za kafu  Barista-Topless

pa se bacamo na basket:
Pauza za kafu  Chloe_topless_basketball-1Pauza za kafu  Chloe_topless_basketball-2Pauza za kafu  Chloe_topless_basketball-3
Pauza za kafu  Babes-82534
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
Gost
Gost




Pauza za kafu  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza za kafu    Pauza za kafu  Icon_minitimeSre 7 Jul - 13:07

ja ne volim ladnu , ova je ladna , mislim na kavu , jer ako je drzi na sisama i vruca kava a ona miruje , hmmm onda bas i nisam siguran da je od krvi i mesa , Very Happy

nego doznao sam danas od prvog coveka za atestiranje prepravljenih vozila da treba obustaviti sve daljne radove jer krajem leta izlazi dodatak zakona i bice dosta toga promenjeno i jebenije ce biti za atest.
morace se ugradjivati kupovne viljuske i bice jos dodataka , ali to kad izadje zakon , tako da sam sad u besu jer sam ovo trebao prije da se raspitam bar bi ustedio oko 250 evra kolko sam vise platio moju bubu.
taman za viljusku koju bi kupio .
No , evo ness kava i gledanje u sliku koju mogu samo da gledam i jako se bojim da ce moj kraj da bude restauracija postojece bube . JBG bato sto se nisi informiso lol! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
putar1200
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
putar1200


Broj poruka : 411
Godina : 55
Lokacija : Brčko distrikt
Datum upisa : 11.04.2010

Pauza za kafu  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza za kafu    Pauza za kafu  Icon_minitimeSre 7 Jul - 19:44

Sad sa basketa! Promjena sa parketa na beton ne godi baš nama u najboljim godinama! drunken
Restauriraj postojeću bubu! cheers
Nazad na vrh Ići dole
putar1200
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
putar1200


Broj poruka : 411
Godina : 55
Lokacija : Brčko distrikt
Datum upisa : 11.04.2010

Pauza za kafu  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza za kafu    Pauza za kafu  Icon_minitimeSre 7 Jul - 19:53

Braca ::
A jesi li odigrao basket i promenio dresove sa tom zenskom ili pijes kafu i cekas.


Sinko ko ceka nemora i da doceka-doduse cekanje je prijatnije uz kaficu(malko joj tepam jer sve sto je malo je po mom a jos ako je i kovrdjavo onda je naj...naj)

Ne mora da bude kovrdžavo! Cool Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pauza za kafu  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza za kafu    Pauza za kafu  Icon_minitimeČet 8 Jul - 8:00

Dobro jutro svima , jestel za dunju rakijicu i kaficu ? evo ima na stolu za otvaranje ociju , ima ness kafice ako netko zeli .

a za dame imam predlog , moze jedan , e da , ima li neka zenska da bi igrala jedan
Pauza za kafu  Basketbacanja posli meca menjamo dresove Laughing


a ako ne voli
Pauza za kafu  Basketbacanja
moze onda jedna relly voznjica ? Pauza za kafu  Alanfordno01 Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pauza za kafu  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza za kafu    Pauza za kafu  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pauza za kafu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Ostalo-
Skoči na: