vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Moj buduci trike

Ići dole 
+18
Boka bubilak
dejanovski
asd.milan
xstream
TeroristaMkGromovi
KdF
takonaopako
Zoka Kokan
Bugman
milan
toxic
Croqy
strid
pavle
dr-milos
Braca
AC ACA
popesky
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorPoruka
Gost
Gost




Moj buduci trike  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  - Page 6 Icon_minitimeSre 6 Okt - 18:35

Svugde su prevaranti ne samo ovde , nego poenta ovde kod mene je ta da ja ne zelim trokolicu kakvu svi voze , da zelim takvu ja bi je imao za mesec dana , meni je sad problem viljuska koju zelim da postavim i to je ta zackoljica koja koci i koja je jako skupa , sa time se povlace mase problema na koje se nailazi , jer po atestu treba imati original i to znaci kupis stavis i preso si atest i vozi , ali tako nesto nema kod mene mesta .Bice to reseno , radim na tome .mada ima jos koja solucija kako da se odrade neke druge viljuske koje ce se uklopiti u koncept
Nazad na vrh Ići dole
xstream
dr. VW
dr. VW
xstream


Broj poruka : 860
Godina : 51
Lokacija : pula
Datum upisa : 07.04.2010

Moj buduci trike  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  - Page 6 Icon_minitimeSre 6 Okt - 18:48

Sve ručni rad trokolice su unikatne... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Moj buduci trike  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  - Page 6 Icon_minitimePet 8 Okt - 16:43

Tacno , samo ima lepih i ruznih , zajednicko im je to da je ulozeno mnogo truda i rada ,
alat za savijanje cevi se poceo raditi, kod strugara je materijal.
Nazad na vrh Ići dole
xstream
dr. VW
dr. VW
xstream


Broj poruka : 860
Godina : 51
Lokacija : pula
Datum upisa : 07.04.2010

Moj buduci trike  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  - Page 6 Icon_minitimeSub 9 Okt - 8:13

Oyeyeye ::
Tacno , samo ima lepih i ruznih , zajednicko im je to da je ulozeno mnogo truda i rada ,
alat za savijanje cevi se poceo raditi, kod strugara je materijal.

a kakva će biti tvoja? lijepa ili ružna??? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Moj buduci trike  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  - Page 6 Icon_minitimeUto 19 Okt - 20:40

Strugari ko strugari , majstori ko majstori , nebi bili oni majstori da ne lazu pomalo , ovo je druga nedelja da nije gotovo, imao je posla , pa i ovo moje je posao nije zadovoljstvo , placam nije za dzaba , no dobro evo danas sam malo crtao cisto da vidim odprilike kako bi to izgledalo.

Moj buduci trike  - Page 6 S6300896
E sad imam jedno pitanje za vas , napravio sam nacrt za vazu ali ne znam da li ce proci na atestu , mislim da nece ali jbg Very Happy, trebam da nadjem nekoga ko radi ateste i da ga pitam ali mi se jako dopada izvedba. evo skica
Moj buduci trike  - Page 6 S6300885u
Bio bih stavio amortizer iza i video sam da ima kod mene da se kupi sipka sa 6 uglova i sad debelo razmisljam kako sve to useci da to lici na nesto .Zanima me vase misljenje za onu sipku ona je 22 mm .(nemora biti 6 uglova ) U ovom slucaju bi mogle ostati originalne viljuske na njemu i onda bi se imalo dva tipa viljuski.i visina bi mi bila taman kolko meni treba za izgled a i onda bi mi prednji deo bio nagnut napred i nebi bilo problema za podizanje zadnjeg dela gde i osobe koje vrse atest i najvise prave problem jer to im je jedini uslov da se moze registrirati ( preci atest )
Normalno posle atesta ide original dole i stavlja se ona moja koja ce se praviti kao sto je i zamisljeno. ( a izmene uvek postoje dok se ne dovede projekat do kraja - kreacija Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
xstream
dr. VW
dr. VW
xstream


Broj poruka : 860
Godina : 51
Lokacija : pula
Datum upisa : 07.04.2010

Moj buduci trike  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  - Page 6 Icon_minitimeSre 20 Okt - 7:58

super si to izveo.
Nazad na vrh Ići dole
gzecster
pridošlica
pridošlica
gzecster


Broj poruka : 2
Godina : 40
Lokacija : Backa Palanka
Datum upisa : 20.10.2010

Moj buduci trike  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  - Page 6 Icon_minitimeSre 20 Okt - 14:39

Poz. Oyeyeye!
Drago mi je sto sam naisao na ovakvu temu i jos izgradjnja u toku.
Sad vidim da nisam jedini "ludak" koji pokusava da napravi i registruje trike u srbiji.
Trenutno nemogu dalje raditi jer sam polomio levu ruku u laktu i operisao, pa sad raditm istrazivanje po netu.
Odlicno si zamislio trike!
Nazad na vrh Ići dole
http://gzecster@gmail.com
Admin
Admin
Admin



Broj poruka : 247
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Moj buduci trike  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  - Page 6 Icon_minitimeSre 20 Okt - 17:21

gzecster ::
Poz. Oyeyeye!
Drago mi je sto sam naisao na ovakvu temu i jos izgradjnja u toku.
Sad vidim da nisam jedini "ludak" koji pokusava da napravi i registruje trike u srbiji.
Trenutno nemogu dalje raditi jer sam polomio levu ruku u laktu i operisao, pa sad raditm istrazivanje po netu.
Odlicno si zamislio trike!

Zdravo "gzecster"
kazes rekvalescent si! Znaci imas vremena koliko hoces! Kad vec imas vremena ti onda procitaj pravila foruma pa kreni redom sa pisanjem postova!
Prvo pa u rubriku "Predstavljanje clanova" a onda dalje!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://vhs-mladenovac.forumotion.com
Gost
Gost




Moj buduci trike  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  - Page 6 Icon_minitimeČet 21 Okt - 17:56

Rekonvalescent - Onaj koji se upravo oporavio od neke bolesti ili ozljede.

"citat od admina "
Zdravo "gzecster"
kazes rekvalescent si! Znaci imas vremena koliko hoces! Kad vec imas vremena ti onda procitaj pravila foruma pa kreni redom sa pisanjem postova!
Prvo pa u rubriku "Predstavljanje clanova" a onda dalje!!!

Kaze se rekonvalescent umesto rekvalescent i molio bih admina da obrise zadnja dva posta ovde ,
ne treba da stoje na ovome mestu jer nemaju veze sa temom a i postoji privatne poruke za objasnjavanje gde treba da ide nov clan .S obzirom da je nov clan obrisao svoj post.Hvala adminu na razumevanju.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin



Broj poruka : 247
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Moj buduci trike  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  - Page 6 Icon_minitimeČet 21 Okt - 18:10

Oyeyeye ::
Rekonvalescent - Onaj koji se upravo oporavio od neke bolesti ili ozljede.

"citat od admina "
Zdravo "gzecster"
kazes rekvalescent si! Znaci imas vremena koliko hoces! Kad vec imas vremena ti onda procitaj pravila foruma pa kreni redom sa pisanjem postova!
Prvo pa u rubriku "Predstavljanje clanova" a onda dalje!!!

Kaze se rekonvalescent umesto rekvalescent i molio bih admina da obrise zadnja dva posta ovde ,
ne treba da stoje na ovome mestu jer nemaju veze sa temom a i postoji privatne poruke za objasnjavanje gde treba da ide nov clan .S obzirom da je nov clan obrisao svoj post.Hvala adminu na razumevanju.

Mozda se ne razumem u medicinske izraze, ali vidim da si ti decko malo pregrejo pa hajde oladi jedno 15 dana !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://vhs-mladenovac.forumotion.com
Gost
Gost




Moj buduci trike  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  - Page 6 Icon_minitimeSub 6 Nov - 0:28

Jesu li tebe admine urnisali u zabavistu pa sad lecis komplekse ?
sa cime sam to zasluzio ban od 15 dana i posle 15 dana ne mogu poruke da saljem ?
Koji si ti neverovatan lik .I ja nisam decko , imas moje godine zapisane na mom profilu. A izgleda tebe ne vredi lepo zamoliti za uslugu jer oma delis ban . sad me mozes i trajno banovati ako ce ti to uciniti dan veselijim . Ima i drugih foruma sem ovoga tvoga , a ako si ovakav domacin kao sto si ovde ne bih volio ni u ulicu da ti dodjem. laka ti noc

Nazad na vrh Ići dole
lepicane007
pridošlica
pridošlica
lepicane007


Broj poruka : 1
Godina : 43
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Moj buduci trike  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  - Page 6 Icon_minitimeSub 6 Nov - 1:03

Jel si sta video u vezi atesta?
Nazad na vrh Ići dole
http://neobee.net
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

Moj buduci trike  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  - Page 6 Icon_minitimeSub 6 Nov - 10:38

Gost ::

sa cime sam to zasluzio ban od 15 dana i posle 15 dana ne mogu poruke da saljem ?

verovatno zato sto si isekao bubu What a Face
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
Capri
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 6
Godina : 43
Lokacija : tamo gde ima zajebancije
Datum upisa : 06.11.2010

Moj buduci trike  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  - Page 6 Icon_minitimeSub 6 Nov - 11:01

Koji to ludak moze biti da isece onako lepu bubu , ccc
Steta sto ga vise necemo videti ovde vidim da je banovan trajno , bas me zanima kraj , dopada mi se ideja koju je osmislio .
Pa jednog dana se mozda i sretnemo na nekom skupu VW .
Sve najbolje u daljnjem radu Oyeyeye zeli ti Capri .
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/
Sponsored content





Moj buduci trike  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  - Page 6 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Moj buduci trike
Nazad na vrh 
Strana 6 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Old timer i buduci buggy
» vw trike
» Trike VW na prodaju...
» delovi za trike
» VW trike na prodaju

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: Galerija :: Vozila članova-
Skoči na: