vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Moj buduci trike

Ići dole 
+18
Boka bubilak
dejanovski
asd.milan
xstream
TeroristaMkGromovi
KdF
takonaopako
Zoka Kokan
Bugman
milan
toxic
Croqy
strid
pavle
dr-milos
Braca
AC ACA
popesky
22 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Moj buduci trike  Empty
PočaljiNaslov: Moj buduci trike    Moj buduci trike  Icon_minitimePon 5 Jul - 8:03

Evo da vam postavim moj buduci projekat koji cu uskoro zapoceti da radim .
Kupio sam ovu bubu
Moj buduci trike  S6300359c

a kad se zavrsi trebalo bi da ovako izgleda sa minimalnim izmenama

Moj buduci trike  Vwtrikethebestof460x0w
jedino sto ce 99% biti zuta .

postavljacu slike kad pocmem da radim , treba da osposobim garazu jer su mi drva koja cekaju da se seku ispred i ne mogu da je uteram u nju.
vidimo se uskoro sa prvim slikama Very Happy bounce


Poslednji izmenio Oyeyeye dana Pon 5 Jul - 21:54, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Moj buduci trike  Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  Icon_minitimePon 5 Jul - 11:07

evo zadnjica , mozda neko vise voli s guza
mislim da gleda slike , Very Happy Laughing

Moj buduci trike  S6300364
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Moj buduci trike  Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  Icon_minitimePon 5 Jul - 17:50

Da se javim veoma ljut , razocaram totalno u ovu vlast i zajebanciju oko svega.
Danasnji kisoviti dan mi je omogucio da svrljam po internetu i naisao sam na more sranja oko realizacije projekata sto se tice VW trike .Nju je teze ili skoro nikako registrovati. Ne mozes da nadjes nigde podatke o ovim prepravkama,sta je dozvoljeno a sta ne i cega se trebas pridrzavati a cega izbegavati.
Ne kazem da pekar treba da izvari bubu i da predje atest ali zna se ako je kontrola onda je to kontrola od profesionalnog varioca koji radi na tom atestu .
i pomalo mi je zao sto je imam jer sam je pretplatio i da sad radim nesto sto nisam zeleo me malo ljuti, ne kazem da cu odustati ali nije mi bas elan na onom jucerasnjem nivou.
No kako god bilo cudno mi je da se dva instituta koja su u srbiji razlikuju po kriterijumima za pregled vozila.
ako netko zna bilo sta o uslovima ii pravilima kojih se pocetnik kao ja mora pridrzavati prilikom pravljenja trike-a neka napise ovde na forumu.
A more stvari sam tek danas saznao .Registracija na A i B kategoriju.
koje je motor a koje je automobil. jedno svetlo ili dva svetla.
Pa sve to menja izgled moga trike-a. strasno da na mom trike-u bude postavljeno dva svetla jer ce tako registracija za isti motor od 1200 ccm biti jeftinija a ako ga registrujem kao motor od 1200ccm daleko skuplja , ma to je van svake pameti.
skuplja mi je varijanta praviti sve ispocetka i nece onda izgledati onako kako zelim.
jedni imaju registrovane strasne trikere i cudio sam se kako su ih uopste i registrovali , dok neki kojima je trike predivan ne moze da ga registruje jer je VW , strasno.
Kao fora je da se VW moze prevrnuti ako na uzbrdici kreces iz mesta. jer nema dobro reseno balansiranje.
strasno .
Nazad na vrh Ići dole
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

Moj buduci trike  Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  Icon_minitimePon 5 Jul - 19:25

.


Poslednji izmenio popesky dana Pon 5 Jul - 21:50, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
Gost
Gost




Moj buduci trike  Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  Icon_minitimePon 5 Jul - 19:34

ma necu ja odustati , ja sam ti jarac ( Capricornus )
teram ja dalje , samo sto da ne bude komplikovano ako moze , jebo ih Patak da ih jebo .Ma ja cu sa njihovim zenama na kosarku , jedan baskety odradim i kasnije posli meca promenim dresove sa njom njima Basketball Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

Moj buduci trike  Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  Icon_minitimePon 5 Jul - 19:40

poslo sam ti na skype korisne informacije
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
AC ACA
VW zaluđenik
VW zaluđenik
AC ACA


Broj poruka : 264
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.09.2007

Moj buduci trike  Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  Icon_minitimePon 5 Jul - 21:47

mozes da ga registrujes kao teski tricikl, a za atest moras da vidis na masincu ili vinci ili ako imas negde blize. cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autocentaraca.com
Gost
Gost




Moj buduci trike  Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  Icon_minitimePon 5 Jul - 21:50

AC ACA ::
mozes da ga registrujes kao teski tricikl, a za atest moras da vidis na masincu ili vinci ili ako imas negde blize. cheers
fala AC ACA , probacu na masincu i kad se vratim otvoricu temu samo o tome , da vam saopstim sta sam doznao .
Nego ima li neka zenska ovde da bi odigrala basket , kasnije menjamo dresove ? Basketball lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Moj buduci trike  Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  Icon_minitimeSre 7 Jul - 16:55

Nisam mnogo saznao ali dovoljno da je gospodin sa masinskog fakulteta rekao da sacekam izmenu zakona o takvim stvarima , bice da se ubuduce mora kupiti gotova viljuska , neces je moci praviti sam , i jos neke stvari , reko je da sacekam kraj leta pa tek onda da pocmem sa daljnjim radovima, jebeno , gde da nabavim i posto ce biti sve to ?
Otici ce kreacija po qurcu . affraid

mislim da cu izgleda morati raditi kao omoljica onaj trike .
E jbg , i ja vecno kasnim bar godinu dana za nekim stvarima .
U nekima sam ispred moga vremena u nekima kasnim .
Ma bar da je nisam uzeo , gledo sam danas ima na njoj dosta da se radi ako ce se ona obnoviti .
treca varijanta je da onaj tunel ostane i onda je lakse doci do atesta i registracije .
e sad treba da se sedne i napravi nacrt sa tim tunelom , pokusacu da nadjem neki programcic za tako nesto pa da se nacrta i vidi da li ce to liciti priblizno tome . No u svakom slucaju ostaje da se ceka do kraja leta .
lol!


Poslednji izmenio Oyeyeye dana Čet 8 Jul - 23:07, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Braca
dr. VW
dr. VW
Braca


Broj poruka : 1035
Godina : 75
Lokacija : BGD-Pašino brdo
Datum upisa : 14.08.2007

Moj buduci trike  Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  Icon_minitimeČet 8 Jul - 9:02

Pa za crtanje i to 3D koristi "Katiju"


Nazad na vrh Ići dole
http://b92.net
dr-milos
VW entuzijasta
VW entuzijasta
dr-milos


Broj poruka : 75
Godina : 38
Lokacija : crna gora
Datum upisa : 03.12.2009

Moj buduci trike  Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  Icon_minitimeČet 8 Jul - 22:57

zamalo i ja da napravim jednog Smile
odlican ce da bude...samo...zar ti nije zao ovako dobru bubu da unistis??? Mad
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com
Gost
Gost




Moj buduci trike  Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  Icon_minitimeČet 8 Jul - 23:02

dr-milos ::
zamalo i ja da napravim jednog Smile
odlican ce da bude...samo...zar ti nije zao ovako dobru bubu da unistis??? Mad

ako mene pitas da li mi je zao one zelene bube da unistim pravo da ti kazem i nije . jaca je ljubav za trike .
Nazad na vrh Ići dole
dr-milos
VW entuzijasta
VW entuzijasta
dr-milos


Broj poruka : 75
Godina : 38
Lokacija : crna gora
Datum upisa : 03.12.2009

Moj buduci trike  Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  Icon_minitimeČet 8 Jul - 23:04

Smile onda sijeci ... Smile)))))) i neka je sa srecom!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com
Gost
Gost




Moj buduci trike  Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  Icon_minitimePet 9 Jul - 0:10

od prednjice pravim prikolicu za nju jer nemam gde stvari da stavim kad budem isao na Kopaonik i Vlasinu ,vlasinsko jezero ili na proputovanja koja ce uslediti kad se zavrsi.
Bice to sve lepo.
nego ako neko plati sredjenu sasiju onda je necu seci Very Happy lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Moj buduci trike  Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  Icon_minitimeSub 10 Jul - 23:59

Nabavio sam tocak od suzukija , sad trazim disk za njega jer ga nema , i ima par rucki sa cilindrom za kocenje i sajlom za 50 evra , je li to mnogo ? samo cilindar sam gledao u katalogu je 50 evra bez PDV-a , i idemo u potragu za viljuskom jer najverovatnije ce se morati kupovati fabricka tako mi je rekao lik ali to jos necu platiti samo da je postavim kao probno , cisto da vidim kako to stoji .

Moj buduci trike  S6300373
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Moj buduci trike  Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  Icon_minitimeUto 13 Jul - 13:45

Danas sam saznao daleko vise .
Projekat ce se poceti ostvarivati za nekih desetak dana kad osposobim prolaz auta do garaze i kad nadjem osobu koja je nadlezna za mere koje treba ispostovati prilikom atesta a nije vezana za Novi Sad , detaljnije kad obavim razgovor sa njim .


Ali je najvaznije da ce trike biti registrovan .
Vidimo se uskoro sa slikama po fazama rada . lol!

E da skoro da zaboravim , ima li neka zenska da bi igrala samnom basket , jedan na jedan , posli meca menjamo dresove Smile Basketball Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Moj buduci trike  Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  Icon_minitimeČet 15 Jul - 21:43

Sutra dolazi jedna starija zena sa velikim slamnatim sesirom na nekojoj besnoj masini da mi sece drva i sutra drva treba da budu u supi i onda ulazi buba u operacionu salu da joj se odstrani neki delovi koji su joj visak Smile
A nadam se da cu od ponedeljka svaki dan naci vremena i za operaciju. tako da ce se slike poceti polako stavljati i moci cete ucestvovati u projektu.
Vec sam neke sitnice poskidao cisto da vidim kolko je otisla po Q.
Nije lose , zadovoljan sam sa njom.Nece biti teska operacija Smile hahaha , tesim se Smile

Moj buduci trike  S6300399

Moj buduci trike  S6300400

Moj buduci trike  S6300402

Moj buduci trike  S6300382
Nazad na vrh Ići dole
pavle
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
pavle


Broj poruka : 701
Datum upisa : 01.07.2007

Moj buduci trike  Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  Icon_minitimeČet 15 Jul - 22:08

možda ovako nešto??

Moj buduci trike  66116168

Uploaded with ImageShack.us
Nazad na vrh Ići dole
strid
dr. VW
dr. VW
strid


Broj poruka : 1592
Godina : 72
Lokacija : Grocka
Datum upisa : 20.06.2007

Moj buduci trike  Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  Icon_minitimeČet 15 Jul - 22:08

drva su dobra !!! clown clown clown
Nazad na vrh Ići dole
http://www.studio3dworld.com
Gost
Gost




Moj buduci trike  Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  Icon_minitimeČet 15 Jul - 23:18

Zanima me da li je i ovaj matori isao kod Ruzica u Novi Sad na masinski fakultet da trazi atest da bi ga registrovo Smile)))))

a sto se tice mojih drva , ove godine sam ih uzeo jos u aprilu da bi se malo prosusila , a kisa ih je mlatila malo malo .
Ako mi bakutaner dozvoli da je slikam rado cu postaviti sliku , Zena je legenda i poznata je po tom slamnatom sesiru , bar je bio slamnati ako ga nije promenila , mada sumnjam , tradicija bi trebala da postoji. Smile))
Nazad na vrh Ići dole
Croqy
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Croqy


Broj poruka : 196
Godina : 49
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.05.2010

Moj buduci trike  Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  Icon_minitimePet 16 Jul - 23:02

strid ::
drva su dobra !!! clown clown clown
Nema ih dovoljno za avgust! clown
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.forumotion.com
Gost
Gost




Moj buduci trike  Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  Icon_minitimeSub 17 Jul - 11:49

Ma da svet staje kad dodje leto , ccc strasno , sve stoji dok glavni nedodje sa hladjenja clown lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Moj buduci trike  Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  Icon_minitimePon 9 Avg - 23:09

Buba je u garazi , radovi su danas poceli , slikala zena mene sa buducim trikeom .Smile
evo slike i postavljacu ih kako nesto uradim.

Moj buduci trike  S6300430

Moj buduci trike  S6300434c

Moj buduci trike  S6300436

Moj buduci trike  S6300441

evo nacrt za varijantu B ako bude morala da se izvede .ali gledacu da ima krov , ali sediste i viljuska se nadam da ce biti ovakva .

Moj buduci trike  S6300415

Moj buduci trike  S6300416

tolko za danas , sutra idemo dalje .
Nazad na vrh Ići dole
toxic
dr. VW
dr. VW
toxic


Broj poruka : 1065
Godina : 52
Lokacija : Friedrichdorf-NG
Datum upisa : 20.06.2007

Moj buduci trike  Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  Icon_minitimeUto 10 Avg - 0:00

opa, lijepo zamisljeno Shocked

Nazad na vrh Ići dole
http://www.classic99.hr
Gost
Gost




Moj buduci trike  Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  Icon_minitimeUto 10 Avg - 0:53

toxic ::
opa, lijepo zamisljeno Shocked


i bice ostvareno lol! nesto slicno ovome razradjujem jos dok nisam rastavio sve ,dvoumim se izmedju dve opcije,

lol!
Moj buduci trike  91102148

idem kod jednog lika da vidim da li moze ovo da mi odradi na masini ima onu masinu sto imaju Tatulovi u diskaveriju .
Moj buduci trike  Viljuska

ako ne pravim ovu varijantu , samo sam neodlucan za amortizer ili gibanj ,
Moj buduci trike  Viljuska1



Moj buduci trike  Viljuska2

lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Moj buduci trike  Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike    Moj buduci trike  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Moj buduci trike
Nazad na vrh 
Strana 1 od 6Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Old timer i buduci buggy
» vw trike
» Trike VW na prodaju...
» delovi za trike
» VW trike na prodaju

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: Galerija :: Vozila članova-
Skoči na: