vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 patos i tuneli

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
zedochok
pridošlica
pridošlica
zedochok


Broj poruka : 34
Godina : 42
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 07.03.2010

patos i tuneli Empty
PočaljiNaslov: patos i tuneli   patos i tuneli Icon_minitimeSre 24 Mar - 11:15

Nekoliko pitanja: u Astoru trenutno imaju samo levi patos za bubu '71, kosta 5100 (pre par nedelja sam zvao i rekli su mi 3600 !?, mozda sam pogresno upisao, nije mi jasno) a za desnu stranu ima noviji tip samo (sa nosacem za sediste)- on kosta 7300.
Moze li se upotrebiti taj noviji, uz prepravke ili da cekam da vidim hoce li stici i desni?

I sto se tice tunela, ima li neko sliku kad je kupovao - interesuje me sta se dobija tacno. Tunel je 7400

scratch

skuplja pita nego tepsija, ali to sam i ocekivao Rolling Eyes

P.S. Zvao sam Micu iz buba kluba BG, 0641225249 ali je nedostupan. Ima li neko drugi broj ili kako da ih kontaktiram?
Nazad na vrh Ići dole
http://sites.google.com/site/daytimerunninglampsserbia/kontakt
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

patos i tuneli Empty
PočaljiNaslov: Re: patos i tuneli   patos i tuneli Icon_minitimeSre 24 Mar - 11:56

Tunel je relativno složen, unutra ide i ona cev za grejanje pa ajde i da razumem tu cenu. Ali pod, praktično parče lima, ipak je preskup. Ne znam što je to tako skupo, a lim je inače tanak. Može se iskoristiti bilo koji pod jer je razlika samo u nosaču sedišta, ali što prepravljati ako već može da se kupi original (naročito ako je originalni jeftiniji). Sve je to na neki način ucena - proizvodna cena tih delova je smešno mala.
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
 
patos i tuneli
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Patos i tuneli.
» PATOS
» Patos
» TUNELI za Bubu 1958
» novi tuneli za bubu 1200 , 1300

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: BUBA :: od 1967-
Skoči na: