vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Evo i nasih slika...

Ići dole 
+11
535
Braca
Milosk
Ivan luft
Perun
Boka bubilak
Bugman
djordje 1200j
bibin11
Dika
jovca
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Perun
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Perun


Broj poruka : 230
Godina : 37
Lokacija : Sao Joao do Estoril, Portugal
Datum upisa : 07.09.2009

Evo i nasih slika... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo i nasih slika...   Evo i nasih slika... - Page 2 Icon_minitimePon 8 Feb - 23:42

UUUUUUUU lep model! bounce Sa sve klocnama! jocolor
Nazad na vrh Ići dole
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Evo i nasih slika... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo i nasih slika...   Evo i nasih slika... - Page 2 Icon_minitimeUto 9 Feb - 0:02

Ivan luft ::
Lepa buba ...
A otprilike ovo ti je Dikino dvoriste (mislim na forum) ...
A svi smo ovde zbog buba,zato ...,doduse ima i po neki bus ...

Moje dvoriste je u Mladenovcu u ulici Drvarskoj br 4 a ne ovde Ivane luftu!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
Ivan luft
VW entuzijasta
VW entuzijasta
Ivan luft


Broj poruka : 105
Godina : 41
Lokacija : G.MILANOVAC
Datum upisa : 28.01.2009

Evo i nasih slika... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo i nasih slika...   Evo i nasih slika... - Page 2 Icon_minitimeUto 9 Feb - 0:07

Hvala na informaciji cika Diko.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Evo i nasih slika... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo i nasih slika...   Evo i nasih slika... - Page 2 Icon_minitimeUto 9 Feb - 0:35

Boka bubilak ::
Posto smo novi nismo shvatili Dikin komentar ni ko je Dika a po Bibinom izgleda neka krupna mecka ali mozda u svom dvoristu a volio bih da nam objasnite znacenje vasih komentara i sta je to trn u oku kod moje Bube.

Pre nego ti pojasnim moje smajlice, samo da ti kazem da nisam nikakva mecka, vec sebe smatram normalnim covekom, a kao i Ivanu luftu i tebi kazem da ovo nije moje dvoriste!
Moji smajlici znace: Prva tri da se cudim sto si bubu tako radio. Kazes da ste sami radili, to je za pohvalu, predpostavljam da niste puno znali o bubi! Pa sto nepitaste nekog? Pa ja iz Mladenovca znam bar trojicu Banjalucana koji odlicno poznaju bube i dobri su ljudi i hoce da pomognu!
Druga tri smajlica znace da je za plakanje sto ste, ne troslili vreme i novac (vasi su) vec sto ste jednu bubu upropastili bez obzira u kakvom je stanju bila!
I treca tri smajlica jednostavno znace da se tako nerade bube. Posle ovakvog rada veoma brzo ce doci vreme da se ponovo radi a ako bude kod Vas tek onda cete videti muke koje ste sami napravili. A ako je budete prodavali, pa svako ko iole poznaje bubu videce sta ste uradili necete moci da mu je prodate, a onaj ko nepoznaje bube kupice macku u dzaku, pa ce posle izvesnog vremena da bude kuku lele!
Nadam se da cete sada razumeti moje smajlice i na kraju jos jednom da Vam kazem stvarno nisam nikakva "mecka" vec obican covek koji koji sa svojih 58 godina uvek kaze ono sto misli i sto vidi, za mene je belo belo a crno crno ma koliko se to nekome svidelo ili ne. Budi uveren da ti nisam kritikovo rad zato sto te mrzim ili sto mi smeta tvoje prisustvo na forumu, jednostavno video sam kako si radio i rekao ti da se tako neradi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
Braca
dr. VW
dr. VW
Braca


Broj poruka : 1035
Godina : 74
Lokacija : BGD-Pašino brdo
Datum upisa : 14.08.2007

Evo i nasih slika... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo i nasih slika...   Evo i nasih slika... - Page 2 Icon_minitimeUto 9 Feb - 9:33

Nemogu da odolim a da se ne ukljucim u "diskusiju"
Nerazumem zasto toliko "srdjbe" zbog jedne ispravne i potpuno na mestu kritike na takav rad.Razumem ja tebe (dozvoljavam sebi da ti nepersiram sobzirom na moje godine) ulozio si strasno puno rada ali potpuno pogresnog.
Imao si osnovu dobru i to je moglo da se odradi odlicno sobzirom da vidim da znas da korjis i varis.Ali te nerazumem sto si toliko tvrdoglav da nikoga nepitas kako se radi pogotovo sto nisi imao nikakvih iskustava sa bubom.Pa vise od polovine radova si odradio potpuno pogresno.Umesto da odvojis karoseriju od sasije pa da sve odradis kako "Gospod" zapoveda ti si iskrpio a bojim se da si i zavario karoseriju za sasiju.Taj tvoj silno utrosen trud i rad otisao je u potpuno suprotnom parvcu.
Nemoj se toliko ljutiti na apsolutne poznavaoce buba.A mogao si da vidis na ovom sajtu koliko znanja i umeca ima covek koji ti je uputio kritike.
Vecina clanova ovog sajta kad nesto neznaju Diki postavljaju pitanje.
to sto kazu da je "njegova avlija" nije zbog vlasnistva vec je njegovog poznavanja buba buseva kamioneta i svega sto nosi firmu VW.
I na kritike nikad nemoj reagovati na ovaj nacin jer niko od stvarnih clanova ovog foruma nikada nece odreagovati na taj nacin. A vecina na forumu kroz salu i smajlove izrazava svoje reakcije.

I jos na kraju da dodam: Pitaj brate mili kad nesto hoces da radis i dobices bar na ovom forumu milion odgovora smernica upozorenja u ostalom zato smo i prisutni ovde.
Nazad na vrh Ići dole
http://b92.net
Boka bubilak
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Boka bubilak


Broj poruka : 184
Godina : 53
Lokacija : Banja Luka
Datum upisa : 08.01.2010

Evo i nasih slika... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo i nasih slika...   Evo i nasih slika... - Page 2 Icon_minitimeUto 9 Feb - 10:07

[quote="Dika"][quote="Boka bubilak"]Prvo za mecku nisam ja spomenuo vec vase kolege
drugo bubu sam radio vise iz ljubavi prema svome sinu 14g. i nisam imao pojma niti sam koga poznavao od te trojice sto ste naveli. za vas forum sam cuo tek na kraju svoga rada
trece takav komentar ste mogli dati odmah a ne na kraju balade. ja slike nisam stavio pred majstorski ziri niti sam radio za izlozbe.
to je bilo laicki rad totalnoga amatera.
a posto smo nabavili drugu pitacemo gospodina diku i sve ostale buboljubce za savjete
pozzzz
Nazad na vrh Ići dole
http://bojan.gavric1996@gmail.com
Perun
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Perun


Broj poruka : 230
Godina : 37
Lokacija : Sao Joao do Estoril, Portugal
Datum upisa : 07.09.2009

Evo i nasih slika... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo i nasih slika...   Evo i nasih slika... - Page 2 Icon_minitimeUto 9 Feb - 10:12

Ljudi!!! Nema potrebe za ljutnjom i ironijom koju osecam u skoro svakom postu! Samo opusteno i aj da zaboravimo ove nesporazume i da se posvetimo najvaznijoj sporednoj stvari na svetu...a za nas to nije fudbal! Very Happy Nije da pokusavam da budem sudija ili mirotvorac...samo sto sam po prirodi extremno miran i opusten,pa reko...bode oci ovo! Eto tako! cheers
Nazad na vrh Ići dole
Boka bubilak
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Boka bubilak


Broj poruka : 184
Godina : 53
Lokacija : Banja Luka
Datum upisa : 08.01.2010

Evo i nasih slika... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo i nasih slika...   Evo i nasih slika... - Page 2 Icon_minitimeUto 9 Feb - 10:17

[quote="Braca" ljutnje i srdzbe nema sve je pocelo sa pitanjem sta znace ti smaijlici
Nazad na vrh Ići dole
http://bojan.gavric1996@gmail.com
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Evo i nasih slika... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo i nasih slika...   Evo i nasih slika... - Page 2 Icon_minitimeUto 9 Feb - 18:05

Boka bubilak ::
[quote="Braca" ljutnje i srdzbe nema sve je pocelo sa pitanjem sta znace ti smaijlici

Boko bubilace nemas brige, sve cemo ti i ja lepo jedan drugom razjasniti na prvom skupu gde se budemo sreli! Ti uz pivo (ili sta vec pijes) ja uz kiselu, a ako se na stolu nadje neki cevap ili precnjak nece smetati, i bice sve ok.

P.S. Izbaci to persiranje vidis da nekima deluje ironicno Wink


Poslednji izmenio Dika dana Uto 9 Feb - 18:16, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
djordje 1200j
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
djordje 1200j


Broj poruka : 664
Godina : 41
Lokacija : gornji milanovac
Datum upisa : 25.10.2008

Evo i nasih slika... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo i nasih slika...   Evo i nasih slika... - Page 2 Icon_minitimeUto 9 Feb - 18:10

@ Dika

cika Diko, zar postoji bubista koji ne pije pivo, vino, rakiju scratch
Nazad na vrh Ići dole
Boka bubilak
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Boka bubilak


Broj poruka : 184
Godina : 53
Lokacija : Banja Luka
Datum upisa : 08.01.2010

Evo i nasih slika... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo i nasih slika...   Evo i nasih slika... - Page 2 Icon_minitimeUto 9 Feb - 18:17

Ako se sretnemo u Banjaluci nema nikakvih problema za banjalucki cevap i banjalucko pivo i bez ikakve ljutnje veliki pozdrav za tebe i sve ljubitelje bube.
Nazad na vrh Ići dole
http://bojan.gavric1996@gmail.com
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Evo i nasih slika... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo i nasih slika...   Evo i nasih slika... - Page 2 Icon_minitimeUto 9 Feb - 18:17

djordje 1200j ::
@ Dika

cika Diko, zar postoji bubista koji ne pije pivo, vino, rakiju scratch

Neverujem! ja ti vise dodjem kombista Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Evo i nasih slika... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo i nasih slika...   Evo i nasih slika... - Page 2 Icon_minitimeUto 9 Feb - 18:20

Boka bubilak ::
Ako se sretnemo u Banjaluci nema nikakvih problema za banjalucki cevap i banjalucko pivo i bez ikakve ljutnje veliki pozdrav za tebe i sve ljubitelje bube.

Nema veze na kom skupu! A cini mi se da je ove godine red da Banjalucani dodju u Mladenovac, cak mi je i Ciro obecao na folcika.ba da ce nasarat bubu i doc u Mladenovac Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
535
pridošlica
pridošlica
535


Broj poruka : 42
Godina : 49
Lokacija : Kitchener(canada),Novi Sad
Datum upisa : 20.01.2010

Evo i nasih slika... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo i nasih slika...   Evo i nasih slika... - Page 2 Icon_minitimeUto 9 Feb - 18:38

Evo Cika Diko da stanem i ja u red za savete, nepoznajemo se licno ali se iskreno nadam da se biti prilike i za to(razumese uz neko meze i picence(a necemo ni sir da odvajamo Laughing )).

Ja po struci jesam autolimar ali sam imao tu srecu(ili nesrecu) da radim samo na novijim vozilima tako da bube su i prilicna nepoznanica ali se nadam da cu do kraja godine da nabavim jednu i sredim po mom ukusu Cool .

I na kraju postujem rad postavljaca teme( svi smo mi ljudi i svi gresimo), ubedjen sm da e biti mNNNNNNOOOOOOgo bolje drugi put.

lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.fanshawec.ca/EN/
Perun
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Perun


Broj poruka : 230
Godina : 37
Lokacija : Sao Joao do Estoril, Portugal
Datum upisa : 07.09.2009

Evo i nasih slika... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo i nasih slika...   Evo i nasih slika... - Page 2 Icon_minitimeUto 9 Feb - 18:54

Citat :
P.S. Izbaci to persiranje vidis da nekima deluje ironicno

geek Wink
Nazad na vrh Ići dole
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

Evo i nasih slika... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo i nasih slika...   Evo i nasih slika... - Page 2 Icon_minitimeUto 9 Feb - 19:23

Dika ::

P.S. Izbaci to persiranje vidis da nekima deluje ironicno Wink


Koliko ste alkohola spomenuli, nebi me cudilo da vidi dva dike
What a Face


ja sad odo po "dvoguzu" a bacicu nesto u tiganj takodje
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
Ivan luft
VW entuzijasta
VW entuzijasta
Ivan luft


Broj poruka : 105
Godina : 41
Lokacija : G.MILANOVAC
Datum upisa : 28.01.2009

Evo i nasih slika... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo i nasih slika...   Evo i nasih slika... - Page 2 Icon_minitimeUto 9 Feb - 20:12

@ Braca
Bas ste pravu stvar napisali!
@ All
Mislim na moj post Dikino dvoriste.
Samim tim sto sam napisao Dikina avlija,upravo sam zeleo istaci znacenje pojedinih ljudi na ovom forumu, tj. njihov doprinos...
Nemam uvid u pravno-imovinsko stanje clanova foruma, niti me to zanima. Tako da pod pojmom ...(da ga vise ne pominjem),ni u kom slucaju nisam mislio na pravo svojine. A i sama svrha moje posete ovom forumu,nije da bih bilo koga prozivao,omalovazavao i slicno, vec kao sto sam pri samom dolasku na ovaj forum u rubrici predstavljanje clanova i istakao.
E sad jedina moja greska u tom postu oko famozne avlije , je sto nisam stavio znake navoda,te ostavih mesta pojedincima za manipulaciju znacenja mojim recima ...
No, ko vidi - vidi,...
Nazad na vrh Ići dole
aqua
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
aqua


Broj poruka : 389
Godina : 55
Lokacija : bgd
Datum upisa : 18.10.2009

Evo i nasih slika... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo i nasih slika...   Evo i nasih slika... - Page 2 Icon_minitimeUto 9 Feb - 21:32

Eto, kako lako, od komarca magarca i to u raznim pravcima! Vise mu onako dodje kao interesantan fenomen nego kao nesto ozbiljno. I ja sam kombista, ne pijem, ne pusim, ne jedem meso ...... flower
Nazad na vrh Ići dole
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

Evo i nasih slika... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo i nasih slika...   Evo i nasih slika... - Page 2 Icon_minitimeUto 9 Feb - 21:40

ja pijem, pusim i brstim meso .... zato valjda i nemam kombi Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
aqua
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
aqua


Broj poruka : 389
Godina : 55
Lokacija : bgd
Datum upisa : 18.10.2009

Evo i nasih slika... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo i nasih slika...   Evo i nasih slika... - Page 2 Icon_minitimeUto 9 Feb - 21:47

Znas kako je, kombi registrovan za 8 osoba , odgovornost!! Kad bude neki super sonicni zakon trazice nam C kategoriju tako da nema sale Very Happy mada putarinu vec placamo po drugoj kategoriji.
Nazad na vrh Ići dole
Boka bubilak
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Boka bubilak


Broj poruka : 184
Godina : 53
Lokacija : Banja Luka
Datum upisa : 08.01.2010

Evo i nasih slika... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo i nasih slika...   Evo i nasih slika... - Page 2 Icon_minitimeUto 9 Feb - 21:50

dvoguza je ok ali pun tiganj je jos bolji
Nazad na vrh Ići dole
http://bojan.gavric1996@gmail.com
Ivan luft
VW entuzijasta
VW entuzijasta
Ivan luft


Broj poruka : 105
Godina : 41
Lokacija : G.MILANOVAC
Datum upisa : 28.01.2009

Evo i nasih slika... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo i nasih slika...   Evo i nasih slika... - Page 2 Icon_minitimeUto 9 Feb - 22:13

aqua ::
Znas kako je, kombi registrovan za 8 osoba , odgovornost!! Kad bude neki super sonicni zakon trazice nam C kategoriju tako da nema sale Very Happy mada putarinu vec placamo po drugoj kategoriji.

Kad se bas zazelim ja ovaj moj provozam u mestu,nema odgovornosti, a i...drunken drunken lol! Dok jos spada u nepokretnosti lol!
Nazad na vrh Ići dole
djordje 1200j
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
djordje 1200j


Broj poruka : 664
Godina : 41
Lokacija : gornji milanovac
Datum upisa : 25.10.2008

Evo i nasih slika... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo i nasih slika...   Evo i nasih slika... - Page 2 Icon_minitimeUto 9 Feb - 22:25

Ja jesam kombista(od skoro), ali imam i bubu, doduse je ne vozim bubu pa ne odustajem od cirke i dok se nase makine lade vazduhom ja se LADIM LADNIM PIVOM I GREJEM LJUTOM RAKIJOM, a kuci idem peske.... geek drunken
Nazad na vrh Ići dole
Pepi
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
Pepi


Broj poruka : 383
Godina : 49
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 22.01.2009

Evo i nasih slika... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo i nasih slika...   Evo i nasih slika... - Page 2 Icon_minitimeUto 9 Feb - 22:44

djordje 1200j ::
Ja jesam kombista(od skoro), ali imam i bubu, doduse je ne vozim bubu pa ne odustajem od cirke i dok se nase makine lade vazduhom ja se LADIM LADNIM PIVOM I GREJEM LJUTOM RAKIJOM, a kuci idem peske.... geek drunken

Sta ti je Šumadinac...Evo i nasih slika... - Page 2 B2862e23 nista bez ljute,jel grejes ili normalno?
Evo i nasih slika... - Page 2 47b6e3e2
Nazad na vrh Ići dole
http://www.minimanija.co.yu
Ivan luft
VW entuzijasta
VW entuzijasta
Ivan luft


Broj poruka : 105
Godina : 41
Lokacija : G.MILANOVAC
Datum upisa : 28.01.2009

Evo i nasih slika... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo i nasih slika...   Evo i nasih slika... - Page 2 Icon_minitimeUto 9 Feb - 23:10

Vreo kukac,pa da prsti zaprska po sporetu ... Dok ne stigne vruca,mora se udari po koja ladna... drunken drunken drunken Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Evo i nasih slika... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo i nasih slika...   Evo i nasih slika... - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Evo i nasih slika...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Ljudi jeli ovo neko od nasih forumasa??
» Slika
» Bubuljubac cijeli zivot
» ALAT
» Astor prodavnica auto delova u Sarajevskoj

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: Galerija :: Vozila članova-
Skoči na: