vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima

PrijemPrijem  KalendarKalendar  GalerijaGalerija  FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  PristupiPristupi  

Share | 

Tonijeva pogibija

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
the Mitar
pridošlica
pridošlica

Broj poruka : 24
Godina : 44
Datum upisa : 17.10.2008

PočaljiNaslov: Tonijeva pogibija   Pet 28 Avg - 0:14

Pridružujem se saučešću, zaista strašno. Nisam ga poznavao, ali čovek koji voli klasiku, ne može biti loš, a pogotovo je taj utisak jači, kada pročitam koliko je forumaša spojio i upoznao sa neprolaznim vrednostima vazdušnjaka, i na pozitivan način im promenio život. Sve je manje ljudi koji apostolski šire dobru reč, i ljubav. Siguran sam da je i on takav bio.
Neka mi Bog oprosti, a i forumaši, na možda neprimerenoj eksploataciji tužnog doagadjaja, ali jedna od prvih stvari koja mi je obuzela misli je bila genijalna odluka naših "dobrotvora" da su stara vozila opasnost na putevima, te da ih treba dva puta godišnje tehnički pregledati. Zaista će tako sve probleme rešiti, dok nas po putevima kose preradjeni tetrapaci i plastična ambalaža na točkovima. Setimo se dragi moji, i ne tako davnog dogadjaja na auto putu, kada je zaspali kamiondžija, bukvalno od pozadi pregazio "Bubu" kojom je upravljala žena.
Eseji se na tu temu mogu pisati, ali osim nas, nikoga to ne zanima. Drumska klanica i dalje radi non-stop, a za nju su najveći "krivci" upravo naša vozila, koja često ni na brzinomeru nemaju predvidjenu krajnju brzinu kojima se uglavnom
kreću "new age" vozila, kada izazovu nesreću.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://milan.vranovina@gmail.com

Tonijeva pogibija
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Ostalo-
Skoči na: