vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 providna razvodna kapa

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
slow Bo
VW entuzijasta
VW entuzijasta
slow Bo


Broj poruka : 115
Datum upisa : 05.06.2007

providna razvodna kapa Empty
PočaljiNaslov: providna razvodna kapa   providna razvodna kapa Icon_minitimeUto 16 Jun - 11:29

vidio sam da ima da se kupi u BG.ima li iko da dolazi u Banjaluku ili negdje blizu,pa da mi ponese jednu?bio bih zahvalan puno.i platio bih naravno Smile
Nazad na vrh Ići dole
Doktor
dr. VW
dr. VW
Doktor


Broj poruka : 801
Godina : 45
Lokacija : Poreč
Datum upisa : 20.09.2007

providna razvodna kapa Empty
PočaljiNaslov: Re: providna razvodna kapa   providna razvodna kapa Icon_minitimePet 17 Jul - 11:58

Te providne razvodne kape su jako loše kvalitete (made in China). bolje kupi Bosch original i pofarbaj sa bojom za plastiku u boju koja ti se sviđa ako želiš nešto malo drugačije... Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vwbuba.hr
Slavko St
dr. VW
dr. VW



Broj poruka : 1200
Godina : 67
Lokacija : Sr. Kamenica
Datum upisa : 07.10.2007

providna razvodna kapa Empty
PočaljiNaslov: Re: providna razvodna kapa   providna razvodna kapa Icon_minitimeNed 19 Jul - 12:16

Kod mene je providna kapa skoro, ako i ne i vise od godinu dana i nikakvih problema nisam imao.

POZDRAV...
Nazad na vrh Ići dole
Doktor
dr. VW
dr. VW
Doktor


Broj poruka : 801
Godina : 45
Lokacija : Poreč
Datum upisa : 20.09.2007

providna razvodna kapa Empty
PočaljiNaslov: Re: providna razvodna kapa   providna razvodna kapa Icon_minitimeNed 19 Jul - 14:15

Slavko St ::
Kod mene je providna kapa skoro, ako i ne i vise od godinu dana i nikakvih problema nisam imao.

POZDRAV...

Što ne znači da nećeš imati. Providne razvodne kape jako rado pucaju na mjestima gdje idu kablovi svjećica, smao je pitanje vremena... Wink -> made in Taiwan junk !
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vwbuba.hr
bodeja
VW entuzijasta
VW entuzijasta
bodeja


Broj poruka : 76
Godina : 53
Lokacija : Nis
Datum upisa : 08.09.2007

providna razvodna kapa Empty
PočaljiNaslov: Re: providna razvodna kapa   providna razvodna kapa Icon_minitimeSub 8 Avg - 23:49

Ja imam jednu plavu providnu i koristio sam je za dijagnostiku kada me je razvodnik paljenja zezao. Lepo moze da se vidi varnica da li baca i kako baca. Luda stvar :-) Nocu je najbolje. Moze se imati uvek u rezervi za takve stvari. ja je cuvam, inace BOSCH preferiram.... sunny
Nazad na vrh Ići dole
http://www.gmail.com
Sponsored content





providna razvodna kapa Empty
PočaljiNaslov: Re: providna razvodna kapa   providna razvodna kapa Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
providna razvodna kapa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kapa razvodnika/distributora paljenja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: TEHNIKA :: Ostalo-
Skoči na: