vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 evo i mene

Ići dole 
+11
pera
bubamara
igorsnegi
gazda
nebkv
mimi westfalia
Dika
Slavko St
Mico
zemaludin
djono99
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
milan
dr. VW
dr. VW
milan


Broj poruka : 1572
Godina : 41
Lokacija : pozarevac
Datum upisa : 28.02.2008

evo i mene - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: evo i mene   evo i mene - Page 2 Icon_minitimeSre 6 Maj - 22:15

ja sam u nedelju u beogradu kad se iskljucis sa auto puta za hrvacku prema novom sadu na drugom semaforu sa desne strane stoji t2a kamper u dosta dobrom stanju covek ima i trajk i sad radi neku bubu kaze da je radio u vw u nemackoj a sad ima tu vw servis kaze da se kombi prodaje a cenu nisam pitao pa sad ako sam dobro objasnio idi potrazi nije ti daleko a i to ti je orginal kamper Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
djono99
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
djono99


Broj poruka : 470
Godina : 64
Lokacija : ugrinovci, zemun
Datum upisa : 26.04.2009

evo i mene - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: evo i mene   evo i mene - Page 2 Icon_minitimeČet 7 Maj - 0:10

zdravo vw narode

ja sam vidjao i pre ovakve kombije
cak sam u bosni imao jednog slicnog

bio je 1982 g., vazdusara, povisen (iznad vozaca i suvozaca, iznad zadnjih vrata, iza vozacevog sedista - sve u policama i pregradama), bocni prozor kao u kamp kucice a prozor na kliznim vratima se klizno otvarao, na sredini krova vozila otvor za ventilaciju (nesto kao poklopac na kamperu samo dosta manji) klupa na rasklapanje, izolacija staklenom vunom u vratima u bocnom stranicama, instalacija za vodu i struju, uvezen iz njemacke gde je sluzio kao pokretna foto radnja, ali bez ikakve opreme jer je lik, od koga sam ga kupio, prevozio laminat i sve je izbacio osim klupe,bio je registrovan kao kombinovano vozilo a koliko se secam tip 251 nisam siguran

mozda je i bila neka serija sa ovakvim staklima, sto mi ne smeta za prepravku, a ni poklopac nije neophodan jer sam dosta nizak ha, ha, ha, haaa......
samo da nesto kupim i pocnem prepravku

to milan
hvala za informaciju
sutra idem ponovo gledati i slikati onog prvog kampera pa cu svratiti i pogledati i "tvog" jer su blizu, cesto tamo prolatim ali nisam ga primetio
Nazad na vrh Ići dole
djono99
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
djono99


Broj poruka : 470
Godina : 64
Lokacija : ugrinovci, zemun
Datum upisa : 26.04.2009

evo i mene - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: evo i mene   evo i mene - Page 2 Icon_minitimeČet 7 Maj - 22:25

milan ::
ja sam u nedelju u beogradu kad se iskljucis sa auto puta za hrvacku prema novom sadu na drugom semaforu sa desne strane stoji t2a kamper u dosta dobrom stanju covek ima i trajk i sad radi neku bubu kaze da je radio u vw u nemackoj a sad ima tu vw servis kaze da se kombi prodaje a cenu nisam pitao pa sad ako sam dobro objasnio idi potrazi nije ti daleko a i to ti je orginal kamper Very Happy

cao milane
bio sam tamo ali lik kaze da nije ni bio na prodaju???

da li je to beli kamper, a radnjica na blagoj uzbrdici raskrsnice koja izlazi na novosadski autoput (tzv. okretnica petnaestice)
vlasnik visok, mrsav, sa duzom kosiom i brkovima
a prodaje BMV i neko manje auto
ili tu negde ima i neki drugi

pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
milan
dr. VW
dr. VW
milan


Broj poruka : 1572
Godina : 41
Lokacija : pozarevac
Datum upisa : 28.02.2008

evo i mene - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: evo i mene   evo i mene - Page 2 Icon_minitimeNed 10 Maj - 22:50

jeste to je taj ima trajk u garazi i radi neku bubu unutra Very Happy
danas sam prolazio i nema kombija da nisi uzeo ili si ipak uzeo bmw Very Happy Question
Nazad na vrh Ići dole
djono99
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
djono99


Broj poruka : 470
Godina : 64
Lokacija : ugrinovci, zemun
Datum upisa : 26.04.2009

evo i mene - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: evo i mene   evo i mene - Page 2 Icon_minitimeNed 10 Maj - 23:00

milan ::
jeste to je taj ima trajk u garazi i radi neku bubu unutra Very Happy
danas sam prolazio i nema kombija da nisi uzeo ili si ipak uzeo bmw Very Happy Question

ma nisam
kombi uopste nije na prodaju
Nazad na vrh Ići dole
milan
dr. VW
dr. VW
milan


Broj poruka : 1572
Godina : 41
Lokacija : pozarevac
Datum upisa : 28.02.2008

evo i mene - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: evo i mene   evo i mene - Page 2 Icon_minitimeNed 10 Maj - 23:14

meni je rekao da jeste Very Happy

ssto nisi slikao kombi????

juce na srebrnom jezeru naletim na lika iz jagodine ima t2 bolnicki sa 2000 motorom prodaje ga za 1900e sa plinom bez plina 1500evra Very Happy
a imas i moj bivsi t2 ja mislim da ga prodaju malo su ga sredili i sad ga prodaju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
djono99
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
djono99


Broj poruka : 470
Godina : 64
Lokacija : ugrinovci, zemun
Datum upisa : 26.04.2009

evo i mene - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: evo i mene   evo i mene - Page 2 Icon_minitimePon 25 Maj - 8:09

milan ::
meni je rekao da jeste Very Happy

ssto nisi slikao kombi????

juce na srebrnom jezeru naletim na lika iz jagodine ima t2 bolnicki sa 2000 motorom prodaje ga za 1900e sa plinom bez plina 1500evra Very Happy
a imas i moj bivsi t2 ja mislim da ga prodaju malo su ga sredili i sad ga prodaju Very Happy

koji je to "tvoj" bivsi kombi?
ko ga prodaje, kome da se javim i ima li kakva slika?
Nazad na vrh Ići dole
yeti
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
yeti


Broj poruka : 716
Godina : 54
Lokacija : Jagodina/Hamburg
Datum upisa : 14.06.2007

evo i mene - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: evo i mene   evo i mene - Page 2 Icon_minitimeČet 28 Maj - 21:59

milan ::
meni je rekao da jeste Very Happy

ssto nisi slikao kombi????

juce na srebrnom jezeru naletim na lika iz jagodine ima t2 bolnicki sa 2000 motorom prodaje ga za 1900e sa plinom bez plina 1500evra Very Happy
a imas i moj bivsi t2 ja mislim da ga prodaju malo su ga sredili i sad ga prodaju Very Happy

Ovde ga nudi za 1500 full.A i plin nema atest.Inace nije los kombi.Lik se zove Mikan.
Nazad na vrh Ići dole
http://vwcar.weebly.com
Sponsored content





evo i mene - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: evo i mene   evo i mene - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
evo i mene
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Evo i mene...
» Evo i mene kod vas!!!
» evo i mene
» evo i mene
» Evo i mene...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Predstavljanje članova-
Skoči na: