vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Novi (stari) clan .. (čiča Marko)

Ići dole 
+14
Mico
Maja
gazda
dexit
pavle
becavw
vlajko05
GibaniTZa
Dika
Tomas Volk
buRago
dechkotzar
KdF
markoniw
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
markoniw
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
markoniw


Broj poruka : 501
Godina : 71
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 10.07.2007

Novi (stari) clan .. (čiča Marko) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi (stari) clan .. (čiča Marko)   Novi (stari) clan .. (čiča Marko) - Page 2 Icon_minitimeSre 18 Jul - 19:34

Hvala MISO na pozdravu, i da se nadovezem Kdf, nazalost si po mom misljenju u pravu da nas u skoroj buducnosti ne cekaju bolja vremena sto se tice standarda a da smo od institucije " EVRI DEJ OLTAJMERA " jos dalje.
Da pojasnim, ako jos neko prati ovu konverzaciju a moxda nezna, Da u "bogatim" zemljama neki zaljubljenici, kao sto smo mi, stvarno svakodnevno voze svoje oldtajmere (mezimce) bez obzira sto u garazama imaju po vise novih automobila,i to bez obzira na vremenske uslove i ekonomsku opravdanost takve eksploatacije.Ako pratite oldtajmerske casopise ,uocicete da takvi vlasnici uzivaju posebnu paznju i divljenje (O P R A V D A N O...)
A da nepricamo o samom vrhuncu uzivanja u takvim automobilima kada se trkaju (brzinci ili reliji) i onako "surovo" (abaju i krse) sve same bisere, Boze...
Nazad na vrh Ići dole
igorsnegi
dr. VW
dr. VW
igorsnegi


Broj poruka : 1246
Godina : 50
Lokacija : Beograd-Visnjicka Banja,Obrenovac,Koceljeva
Datum upisa : 05.06.2007

Novi (stari) clan .. (čiča Marko) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi (stari) clan .. (čiča Marko)   Novi (stari) clan .. (čiča Marko) - Page 2 Icon_minitimeUto 24 Jul - 15:01

Veliki pozdrav cika Marko!!!
Vas licno ne poznajem ali znam Vas automobil.Dobro dosli i hvala na svim informacijama koje nam koliko vidim dajete iz prve ruke!Nadam se da cemo se videti uskoro na nekom od skupova.Jos jednom,pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/profile.forum
BUBI
VW zaluđenik
VW zaluđenik
BUBI


Broj poruka : 274
Lokacija : PA
Datum upisa : 18.06.2007

Novi (stari) clan .. (čiča Marko) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi (stari) clan .. (čiča Marko)   Novi (stari) clan .. (čiča Marko) - Page 2 Icon_minitimeSub 4 Avg - 11:20

Markoooooo! king
Sad sam te videla na TV,Golubac!!
I ti i tvoj lepotan ste bas otmeni!!!
Eto,svet je sve manji.Pisem po forumu i vidim reportazu!
Hi,hi,hi!! flower
Nazad na vrh Ići dole
markoniw
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
markoniw


Broj poruka : 501
Godina : 71
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 10.07.2007

Novi (stari) clan .. (čiča Marko) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi (stari) clan .. (čiča Marko)   Novi (stari) clan .. (čiča Marko) - Page 2 Icon_minitimeSub 4 Avg - 15:20

Lepo ,nije da mi neprija ,i ja sam ziv covek pa me drmnula trema dok su snimali.Valjda nisam ispo smesan?,secam se da su me pitali nesto kao kolko to kosta itd..Pojma nemam sta sam pricao (udje voda u usi..)
Al smo se mnogo lepo proveli Very Happy
Mislim da i mi napravimo (mislim buba klub u osnivanju) nesto slicno ,i ozvanicimo celu pricu.Trebacete nam svi vi..(bez BUBI i ostalih nasih dama nemrdamo nigde)...
Nazad na vrh Ići dole
BUBI
VW zaluđenik
VW zaluđenik
BUBI


Broj poruka : 274
Lokacija : PA
Datum upisa : 18.06.2007

Novi (stari) clan .. (čiča Marko) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi (stari) clan .. (čiča Marko)   Novi (stari) clan .. (čiča Marko) - Page 2 Icon_minitimeSub 4 Avg - 16:39

Bice.
Reko si da ne smes da objavis familiji,da te ne proteraju sa sve ljubimcem.
king
Nazad na vrh Ići dole
markoniw
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
markoniw


Broj poruka : 501
Godina : 71
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 10.07.2007

Novi (stari) clan .. (čiča Marko) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi (stari) clan .. (čiča Marko)   Novi (stari) clan .. (čiča Marko) - Page 2 Icon_minitimeNed 5 Avg - 22:42

BUBI queen ,evo i ja slucajno nabasao na reportazu sa Golubca ( mogo sam i pametnije stvari da izreknem ).Meni se dopalo,sve u svemu, a tebi hvala na komplimentima mada auto u prirodi neizgleda tako dobro kao na filmu Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Novi (stari) clan .. (čiča Marko) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi (stari) clan .. (čiča Marko)   Novi (stari) clan .. (čiča Marko) - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Novi (stari) clan .. (čiča Marko)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» novi stari clan...
» Novi clan
» Novi clan sa zakasnjenjem
» novi clan Rijeka , NL
» Novi clan,Batoni

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Predstavljanje članova-
Skoči na: