vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima

PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite

1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto???

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
yeti
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
yeti

Broj poruka : 716
Godina : 50
Datum upisa : 14.06.2007

1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto???   1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto??? - Page 3 Icon_minitimeUto 21 Okt - 21:27

GibaniTZa ::
E ima slučajeva za razne prilike... Ovaj je recimo idealan za psihijatrijsko ili adminsko zbrinjavanje...

Bato , pa mi smo ovde svi kao familija i puni međusobnog uvažavanja kada je u pitanju ljubav prema VW vazdužnjacima a tebe niko ne tera da budeš deo toga, no ako ipak želiš moraćeš dosta da poradiš na stavu i ponašanju...

king Sleep king
Nazad na vrh Ići dole
http://vwcar.weebly.com
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: 1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto???   1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto??? - Page 3 Icon_minitimeUto 21 Okt - 22:19

yeti ::
GibaniTZa ::
E ima slučajeva za razne prilike... Ovaj je recimo idealan za psihijatrijsko ili adminsko zbrinjavanje...

Bato , pa mi smo ovde svi kao familija i puni međusobnog uvažavanja kada je u pitanju ljubav prema VW vazdužnjacima a tebe niko ne tera da budeš deo toga, no ako ipak želiš moraćeš dosta da poradiš na stavu i ponašanju...

king Sleep king

...tako se to radi kod nas na slavi!!!
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk

Broj poruka : 2511
Datum upisa : 02.06.2007

PočaljiNaslov: Re: 1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto???   1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto??? - Page 3 Icon_minitimeUto 21 Okt - 23:31

Ipak je utakmica 1200,1300,1500 i 1600 VS Nemanja Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
strid
dr. VW
dr. VW
strid

Broj poruka : 1590
Godina : 68
Datum upisa : 20.06.2007

PočaljiNaslov: Re: 1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto???   1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto??? - Page 3 Icon_minitimeUto 21 Okt - 23:41

a zamisli tek kad krene 1,7 1,9 2,0 ... Suspect Suspect Suspect
Nazad na vrh Ići dole
http://www.studio3dworld.com
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: 1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto???   1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto??? - Page 3 Icon_minitimeUto 21 Okt - 23:42

...i ja mislim da je to uredu What a Face ...sve dok ne preraste u derbi bounce drunken bounce drunken
Nazad na vrh Ići dole
yeti
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
yeti

PočaljiNaslov: Re: 1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto???   1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto??? - Page 3 Icon_minitimeUto 21 Okt - 23:45

E....da nam je svaki dan slava... bounce Nego moramo nesto i da radimo No Ovaj forum nam dodje kao svakodnevno opustanje,bilo uz jutarnju kaficu ili kasno pred spavanje.Mala oaza mira,reda i spokoja i napokon radimo i razmisljamo o necemu sto nas stvarno rasterecuje/bar je takav slucaj kod mene/tako da nam ovako nesto uopste ne treba scratch Smatram da smo tu da se druzimo i razmenjujemo iskustva/iako vas samo nekolicinu licno poznajem//ali i to je dovoljno// a ne uvrede.
To je moje skromno misljenje.Veliki pozdrav svim dobronamernim clanovimaa VHS-a. cheers
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: 1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto???   1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto??? - Page 3 Icon_minitimeUto 21 Okt - 23:51

Sta i da me banujete kad imam 7 "akaunta"!
lozim vas nemojte da se primate!Nemam!
Evo cika admin me je umirio lol!

Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: 1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto???   1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto??? - Page 3 Icon_minitimeUto 21 Okt - 23:54

...pozz yeti, ma prijatelju dok...ciomi ovaj mali NEMANJA ... samo nesto kenja, lupa gluposti i vredja clanove... pogledaj mu teme i videces da nemaju veze sa mozgom , mali pise o 60 litara potrosnje na njegovoj bubi!?!?!?!? Suspect Suspect Shocked ...jbg pa malo ga pretera, a i kako je izmerio toliku potrosnju...nepije mi vodu ni jedna njegova tema!!! Mad Mad Mad
Nazad na vrh Ići dole
strid
dr. VW
dr. VW
strid

PočaljiNaslov: Re: 1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto???   1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto??? - Page 3 Icon_minitimeSre 22 Okt - 0:06

pa sa punim rezervoarom presao 75 km drunken drunken drunken
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: 1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto???   1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto??? - Page 3 Icon_minitimeSre 22 Okt - 0:18

ozbiljno kazem bio je totalno rastelovan, naravno da nisam presao 100km sa 60l
vec5km sa 3 litra! A vi koji kazete da buba moze da trosi ispod 8 nema pojma, moxe ako je vozis 55 km/h cetvrtom!
Nazad na vrh Ići dole
strid
dr. VW
dr. VW
strid

PočaljiNaslov: Re: 1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto???   1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto??? - Page 3 Icon_minitimeSre 22 Okt - 0:51

druze ajde oladi
ova poslednja recenica o potrosnji ti je glupost svoje vrste Twisted Evil
pa samo ja mogu da ti pokazem najmane 5-6 buba koje trose ispod 8 sa normalnom voznjom (za bubu)
vrhunski sredjene (a ima ih)necu ni da ti spominjem
izgleda da si tehnicki stvarno "tanak" a o cesljanju raznih foruma i posetama skupova da i ne govorim Evil or Very Mad
inache bi video mnogo toga uzivo bounce bounce
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
bubamara

Broj poruka : 668
Godina : 53
Datum upisa : 15.11.2007

PočaljiNaslov: Re: 1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto???   1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto??? - Page 3 Icon_minitimeSre 22 Okt - 0:55

Šta mislite da napravimo kladionicu, a? Idea
Da vidimo ko će da "da" koliko dana za opstanak, pa ko bude najprecizniji.....Like a Star @ heaven

...ostaću slobodan, neću se vezati, važno je samo dobro se zezati......clown
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com/
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: 1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto???   1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto??? - Page 3 Icon_minitimeSre 22 Okt - 1:04

Nemanja:
Sre Okt 22, 2008 12:18 am Tema: [Nijedan]
Dudk jel se tebi svidja bolnicka hrana?

... ovu sam poruku primio na p.m tako da molim admina da reaguje uklanjanjem Nemanje sa foruma... strid sva sreca da ne posecuje skupove... provukao bih ga kroz karburator sve do izduva celu bi mehaniku upoznao ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto??? - Page 3 Pistol03rj6
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
bubamara

PočaljiNaslov: Re: 1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto???   1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto??? - Page 3 Icon_minitimeSre 22 Okt - 1:30

Hahahahahaaaaaa.......

Ajmo ljudi, ko daje više, ko daje manje, dok je još ovde! lol!

(ja ne smem da kažem, da ne utičem na admina...)
Nazad na vrh Ići dole
lepibajloni
VW entuzijasta
VW entuzijasta
lepibajloni

Broj poruka : 93
Godina : 46
Datum upisa : 10.09.2008

PočaljiNaslov: MOTOR ZA T1 BUS TRAZIM MILAN T1 BUS   1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto??? - Page 3 Icon_minitimeSre 22 Okt - 1:32

LJUDI TRAZIM DA KUPIM MOTOR ZA T1 BUS OD 1500cc A MOZE I JACE, STO JACE TO BOLJE,MOZE I NEKI BUDZENI
Nazad na vrh Ići dole
http://www.samba.com
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: 1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto???   1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto??? - Page 3 Icon_minitimeSre 22 Okt - 1:49

...1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto??? - Page 3 Fistfullcashmdclrsy5 ..kupio sam ...1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto??? - Page 3 Pistol03xd3...pistolj od svercera na crno, na tebe cu rado potrositi zrno...1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto??? - Page 3 Jollyrodac7

...u bolnici je hrana losa,ali u zatvoru je super... nego pojedini nemaju srece da posete ni jedno ni drugo...
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 245
Godina : 67
Datum upisa : 01.06.2007

PočaljiNaslov: Re: 1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto???   1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto??? - Page 3 Icon_minitimeSre 22 Okt - 7:19

Izvinjavam se Svim clanovima foruma sto nisam uspeo da na vreme prepoznam nedolicno ponasanje sada vec bivseg clana Nemanje. Verujem da ce ovo banovanje posluziti buducim clanovima foruma u kakvu zajednicu ulaze.
Nazad na vrh Ići dole
http://vhs-mladenovac.forumotion.com
pera
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
pera

Broj poruka : 728
Godina : 60
Datum upisa : 08.02.2008

PočaljiNaslov: Re: 1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto???   1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto??? - Page 3 Icon_minitimeSre 22 Okt - 7:28

Moj je predlog da u buduce,a nadam se da da takvih vise nece biti,jednostavno ignorisemo takve postove dok Admin ne odreaguje.
Posto nam je Admin covek u godinama,kao i ja, odlazi ranije na spavanje,predlazem Bubamaru za nocnog administratora posto je covek nocna ptica i moze da prati nocna desavanja na ovoj nasoj lepoj zajednici.
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
bubamara

PočaljiNaslov: Re: 1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto???   1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto??? - Page 3 Icon_minitimeSre 22 Okt - 8:07

Ko, bre, u godinama? Ček samo da te čuje...Evil or Very Mad

Pratim ja, pratim....i otkrivam Brus Lijeve razne... afro
Nazad na vrh Ići dole
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa

Broj poruka : 1972
Godina : 35

PočaljiNaslov: Re: 1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto???   1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto??? - Page 3 Icon_minitimeSre 22 Okt - 8:10

I ja glasam za Admina u tri smene po evropskim standardima cheers Predlažem da se ubuduće ovakva bahata deca odmah banuju bez upozorenja, pravila foruma su jasna posebno što je očigledno da ne reaguju na opomene...

Inače dječarac je i meni poslao pp sa bolničkom hranom... Samo moja namera je bila da mu dođem do fiksnog telefona i adrese ( nije mi problem) i da mu objasnim neke stvari...Budalica...

Mislim, ja jesam mlađi od većine članova ovog foruma, ali majku mu poganu, ne znam šta se dešava sa ovim momcima mlađim od mene... Užasno nevaspitana omladina, da li ih stariji nisu slali po burek, cigare i ostalo ili je nešto drugo po sredi ne znam...
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
bubamara

PočaljiNaslov: Re: 1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto???   1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto??? - Page 3 Icon_minitimeSre 22 Okt - 8:15

Nije trava k'o što je nekad bila....confused
Nazad na vrh Ići dole
pera
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
pera

Broj poruka : 728
Godina : 60
Datum upisa : 08.02.2008

PočaljiNaslov: Re: 1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto???   1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto??? - Page 3 Icon_minitimeSre 22 Okt - 8:41

Puse one smesne cigarete!
Gibo,stvar je u kucnom vaspitanju,u skoli se nauci pisanje,citanje....a vaspitanje se uci u kuci i ono sto poneses iz kuce to je za ceo zivot,ocigledno nije imao ko da ga nauci lepom ponasanju i vaspitanju.
Nije tesko biti fin.
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk

Broj poruka : 2511

PočaljiNaslov: Re: 1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto???   1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto??? - Page 3 Icon_minitimeSre 22 Okt - 8:47

Admin u tri smene Question To postaje placeno zanimanje Very Happy
Ja mislio da ce utakmica da potraje pa dok sam otisao za kolu i cips ...ono gotovo What a Face
Steta a bas sam mislio ako Nemanja izbori produzetke da udjem u igru sa 25 i 30 KS motorima What a Face
Jel se godinama provlaci jedan te isti egzibicionista ili su svi ovi do sada razliciti Question Very Happy Zna li neko ?
Nazad na vrh Ići dole
yeti
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
yeti

PočaljiNaslov: Re: 1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto???   1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto??? - Page 3 Icon_minitimeSre 22 Okt - 8:50

cheers Hvala admin-u cheers
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: 1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto???   1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto??? - Page 3 Icon_minitimeSre 22 Okt - 10:15

...Ziveo Admin...ponovo smo miroljubiva zajednica fatalnih zaljubljenika u nase vw vazdusnjake... cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: 1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto???   1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto??? - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

1.6 vw Masina...Gde???...Kako???...Kada???...Posto???
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Kako zakrpiti čizme na kombinezonu
» Rijeka Bijela
» Ribolov na lososa i morsku pastrmku - Sweden
» ERVIN LATOVIĆ - Eko
» Reka Pinios- Grcka. Da li je neko pecao?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Potražnja-
Skoči na: