vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 ...Nemogu da spaVWam :drunken: :drunken:

Ići dole 
+10
Aca
jovca
dexit
pera
popesky
igorsnegi
Tomas Volk
pavle
milan
Klemen Klemen
14 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Empty
PočaljiNaslov: ...Nemogu da spaVWam :drunken: :drunken:   ...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Icon_minitimeSub 20 Sep - 0:05

...ljudi moji na korak sam do kupovine VW Bube 1300 iz 1966 za Americko trziste, nasao sam je ovde u BG-u kod stranackog kolege ozbiljnog coveka takodje zaljubljenika... slike cu da pustim ovih dana jer imam tehnickih preoblema trenutno ...


...ozbiljno imam problem u pola noci ustajem iz kreveta,oblacim se da bih isao da je vidim!!! ( nije sala) ...jos ne mogu da dodjem sebi i da poverujem u to da ce mi se ta zelja ostvariti!!!

Pomagajte pale pale drunken drunken pale pale
Nazad na vrh Ići dole
Klemen Klemen
dr. VW
dr. VW
Klemen Klemen


Broj poruka : 1012
Lokacija : Ljubljana, Slovenija
Datum upisa : 04.06.2007

...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Nemogu da spaVWam :drunken: :drunken:   ...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Icon_minitimeSub 20 Sep - 7:40

Nema tu pomoči. A kad je dobiš tek tad češ biti drunken drunken drunken Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hroscklub.com
milan
dr. VW
dr. VW
milan


Broj poruka : 1572
Godina : 41
Lokacija : pozarevac
Datum upisa : 28.02.2008

...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Nemogu da spaVWam :drunken: :drunken:   ...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Icon_minitimeSub 20 Sep - 8:23

jedini lek za tebe je da kupis bubu sto pre. srecno
Nazad na vrh Ići dole
pavle
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
pavle


Broj poruka : 701
Datum upisa : 01.07.2007

...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Nemogu da spaVWam :drunken: :drunken:   ...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Icon_minitimeSub 20 Sep - 8:42

E moj druže, ti si tek na početku.... Ja u mojoj svaki dan pijem kafu... pa vidi dokle je to došlo I love you
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Nemogu da spaVWam :drunken: :drunken:   ...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Icon_minitimeSub 20 Sep - 8:48

Za pocetak je kupi a kasnije .... Twisted Evil Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
igorsnegi
dr. VW
dr. VW
igorsnegi


Broj poruka : 1246
Godina : 50
Lokacija : Beograd-Visnjicka Banja,Obrenovac,Koceljeva
Datum upisa : 05.06.2007

...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Nemogu da spaVWam :drunken: :drunken:   ...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Icon_minitimeSub 20 Sep - 8:53

Tomas Volk ::
Za pocetak je kupi a kasnije .... Twisted Evil Very Happy

Nemoj samo da se preselis u nju!!! cheers cheers cheers Basketball Shala!
Samo je kupi pa onda napred,jedno po jedno...Vrhunac dolazi na kraju kada sednes i kada osetis zvuk...See and feal...


Poslednji izmenio igorsnegi dana Sub 20 Sep - 9:47, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/profile.forum
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Nemogu da spaVWam :drunken: :drunken:   ...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Icon_minitimeSub 20 Sep - 9:04

pavle ::
E moj druže, ti si tek na početku.... Ja u mojoj svaki dan pijem kafu... pa vidi dokle je to došlo I love you

ja upravo pijem kafu, doruckujem i pisem ovo iz bube ...

kupi je covece pa da nemoras da ustajes nocu .... spavaces u njoj What a Face
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
pera
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
pera


Broj poruka : 728
Godina : 65
Lokacija : Sopot
Datum upisa : 08.02.2008

...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Nemogu da spaVWam :drunken: :drunken:   ...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Icon_minitimeSub 20 Sep - 9:16

Kupuj odmah,nema tu mnogo razmisljanja.Samo pazi na stav stranke po tom pitanju!Salim se,kupuj je.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Nemogu da spaVWam :drunken: :drunken:   ...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Icon_minitimeSub 20 Sep - 9:57

...drugari ja je kupujem sto posto covek i nije planirao da je proda!!!...buba ima svoj 1300 motor koji je original i radi,karoserija je solidna,pod je radjen, definitvno je potrebno farbanje unutra je skroz original samo joj fali kasetofon ali nije bitno ja planiram kompletnu restauraciju...nema sta nadam se da cu postici bar deo onog sto su postigli cika Dika i Tomas Volk , kada je u pitanju restauracija old timer VW-na... uzgred hvala vam na podrshci, racunam na iskustvo i znanje svih sa foruma cheers cheers cheers


dirnula me emocija ! Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
dexit
dr. VW
dr. VW
dexit


Broj poruka : 1446
Godina : 46
Lokacija : belgrad[e]
Datum upisa : 02.06.2007

...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Nemogu da spaVWam :drunken: :drunken:   ...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Icon_minitimeSub 20 Sep - 11:46

pavle ::
E moj druže, ti si tek na početku.... Ja u mojoj svaki dan pijem kafu... pa vidi dokle je to došlo I love you

popesky ::
ja upravo pijem kafu, doruckujem i pisem ovo iz bube ...

kupi je covece pa da nemoras da ustajes nocu .... spavaces u njoj What a Face

a ja cu u moju skroz da se preselim - sa obzirom na danasnje cene m²...

srecno duduk!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.diekaefermaschine.blogspot.com
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Nemogu da spaVWam :drunken: :drunken:   ...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Icon_minitimeSub 20 Sep - 11:54

dexit ::
pavle ::
E moj druže, ti si tek na početku.... Ja u mojoj svaki dan pijem kafu... pa vidi dokle je to došlo I love you

popesky ::
ja upravo pijem kafu, doruckujem i pisem ovo iz bube ...

kupi je covece pa da nemoras da ustajes nocu .... spavaces u njoj What a Face

a ja cu u moju skroz da se preselim - sa obzirom na danasnje cene m²...

srecno duduk!


hmmm ... a sobzirom na cenu kvadrata bube, bolje bi bilo da zivim u bubama nego u stanu What a Face
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
Gost
Gost




...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Nemogu da spaVWam :drunken: :drunken:   ...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Icon_minitimeSub 20 Sep - 13:21

...au pa zadnja su vremena!!! pa kupite Bus T1,T2.... da bude konfornije!!! Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
jovca
dr. VW
dr. VW
jovca


Broj poruka : 805
Godina : 40
Lokacija : Svilajnac
Datum upisa : 24.10.2007

...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Nemogu da spaVWam :drunken: :drunken:   ...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Icon_minitimeSub 20 Sep - 19:39

kupuj je to je extra ako je origunal sve.

ja sam svoj bus sanjao dok ga nisam kupio lol! ali ozbiljno cyclops
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cardomain.com/ride/2546904
Aca
VW entuzijasta
VW entuzijasta
Aca


Broj poruka : 92
Godina : 37
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2008

...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Nemogu da spaVWam :drunken: :drunken:   ...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Icon_minitimeSub 20 Sep - 21:06

Ja sam za nijansu ludji, moja spava pokrivena belim carsavom u garazi i svako jutro je ljubnem za dobro jutro a uvece za laku noc, ima i ime Lepotica..Ostavice me devojka zbog bube, ali nije vazno doci ce druga a buba je buba odnosno Lepotica..... I love you I love you I love you I love you
Nazad na vrh Ići dole
http://vw-vhs-mladenovic.com
strid
dr. VW
dr. VW
strid


Broj poruka : 1592
Godina : 72
Lokacija : Grocka
Datum upisa : 20.06.2007

...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Nemogu da spaVWam :drunken: :drunken:   ...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Icon_minitimeSub 20 Sep - 22:32

a da vidis tek koliko je prostora u t2 Shocked Shocked
pozadi francuski lezaj drunken drunken
Nazad na vrh Ići dole
http://www.studio3dworld.com
Gost
Gost




...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Nemogu da spaVWam :drunken: :drunken:   ...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Icon_minitimeSub 20 Sep - 23:30

...ljudi surtra idem da je obidjem u toku dana pa cu da je slikam, samo trebace mi pomoc da ubacim slike...jako mi lose radi SBB "kablovski" izgleda da je modem pred crkavanje veoma mi je slab protok,male su razlike od dial up-a... - Mad Mad Mad


...treba ce mi pomoc oko ubacivanja slika!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
igorsnegi
dr. VW
dr. VW
igorsnegi


Broj poruka : 1246
Godina : 50
Lokacija : Beograd-Visnjicka Banja,Obrenovac,Koceljeva
Datum upisa : 05.06.2007

...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Nemogu da spaVWam :drunken: :drunken:   ...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Icon_minitimePon 22 Sep - 19:40

Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/profile.forum
bubuleja
dr. VW
dr. VW
bubuleja


Broj poruka : 1021
Godina : 46
Lokacija : rijeka
Datum upisa : 03.10.2007

...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Nemogu da spaVWam :drunken: :drunken:   ...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Icon_minitimeUto 23 Sep - 7:15

duduk to su ti normalni simptomi ne brini.....kupi bubu i uživaj,a nakon nekog vremena kad se izguštaš doći će i bus na red cheers
pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Braca
dr. VW
dr. VW
Braca


Broj poruka : 1035
Godina : 75
Lokacija : BGD-Pašino brdo
Datum upisa : 14.08.2007

...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Nemogu da spaVWam :drunken: :drunken:   ...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Icon_minitimeČet 25 Sep - 21:33

A sta ce tebi "francuski lezaj" daj ga sinu on ce to znati da iskoristi.A ti mozes i u fotelji da spavas. Razz Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://b92.net
strid
dr. VW
dr. VW
strid


Broj poruka : 1592
Godina : 72
Lokacija : Grocka
Datum upisa : 20.06.2007

...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Nemogu da spaVWam :drunken: :drunken:   ...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Icon_minitimePet 26 Sep - 0:57

c,c,c, Evil or Very Mad Evil or Very Mad
nesmem negativno da utichem na podmladak rendeer rendeer
nek on prvo odvezba fotelju pig
Nazad na vrh Ići dole
http://www.studio3dworld.com
Gost
Gost




...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Nemogu da spaVWam :drunken: :drunken:   ...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Icon_minitimeSub 11 Okt - 18:34

...evo me posle duzeg vremena otsustva,ebi ga imao sam saobracajku...zveknula me riba kolima dok sam bio na motoru... a evo ovom prilikom nekih slicica sta se vozi i sta se vozilo.......Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Mebikerkr1.th...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Thpix..kawa Z750...i nista bez Dukse.......Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Ducati999avgust2008rg0.th...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Thpix
Nazad na vrh Ići dole
pavle
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
pavle


Broj poruka : 701
Datum upisa : 01.07.2007

...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Nemogu da spaVWam :drunken: :drunken:   ...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Icon_minitimeSub 11 Okt - 18:47

Šta bi sa bubom??
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Nemogu da spaVWam :drunken: :drunken:   ...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Icon_minitimeSub 11 Okt - 18:53

...polomnjen palac na desnoj nozi,iscaseno koleno... i odrano malo koze.... evo slike nasta jakna lici.......Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Picture017ma8.th...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Thpix...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Picture018oi5.th... a evo kako izgleda auspuh...koji je samo ocesan... jos ne smem da odem da preuzmem motor streefice me infarkt......Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Picture021sa8.th...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Thpix...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Picture022au4.th...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Thpix


Poslednji put izmenio DuDuk dana Sub 11 Okt - 19:14, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
igorsnegi
dr. VW
dr. VW
igorsnegi


Broj poruka : 1246
Godina : 50
Lokacija : Beograd-Visnjicka Banja,Obrenovac,Koceljeva
Datum upisa : 05.06.2007

...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Nemogu da spaVWam :drunken: :drunken:   ...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Icon_minitimeSub 11 Okt - 18:57

Hmmmmm,ipak je na 4 tocka stabilnije nego na dva!Nego,kao sto Pavle rece,sta je bilo sa Bubom?
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/profile.forum
Gost
Gost




...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Nemogu da spaVWam :drunken: :drunken:   ...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Icon_minitimeSub 11 Okt - 19:09

...buba me ceka,nemam dovoljno novaca a i treba da odem ovih dana da je slikam pa da pustim slikice... cica neda bubu dok nedobije zadnje pare!!! Sad Sad Sad...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Curioso6it0
By [URL=http://profile.imageshack.us/user/SerbDuD


Poslednji izmenio DuDuk dana Sub 11 Okt - 23:40, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Empty
PočaljiNaslov: Re: ...Nemogu da spaVWam :drunken: :drunken:   ...Nemogu da spaVWam :drunken:  :drunken: Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
...Nemogu da spaVWam :drunken: :drunken:
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: BUBA :: od 1957 do 1967-
Skoči na: