vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Koje je godiste ova buba

Ići dole 
+3
nebkv
VWMacedonia
Milosk
7 posters
AutorPoruka
Milosk
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Milosk


Broj poruka : 186
Godina : 37
Lokacija : Bačka Palanka
Datum upisa : 02.07.2007

Koje je godiste ova buba Empty
PočaljiNaslov: Koje je godiste ova buba   Koje je godiste ova buba Icon_minitimePon 2 Jul - 2:26

Stoji parkirana u NS vec dve godine, Malo je oronula. Verovatno bi je prodao vlasnik
Koje je godiste ova buba Image361oh7.th
Nazad na vrh Ići dole
VWMacedonia
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
VWMacedonia


Broj poruka : 333
Godina : 38
Lokacija : Bitolj,Makedonija
Datum upisa : 01.07.2007

Koje je godiste ova buba Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje je godiste ova buba   Koje je godiste ova buba Icon_minitimePon 2 Jul - 3:28

1962-1965 tih godina...

Zadni poklopac (hauba) je iz ponov model (primer 1967) pa sa tih pretpostavka mslim da je iz tih godina, kako i zadni branik...kao i polozba stopova i golemina zadni i stranichnih prozora...

Ali mislim da zadni vezni lim i hauba so promenjeni...

Evo kako treba izgledati...i onih shipke iznad branika ...to su bili prvo planirani samo za americhko trzhishte ali ima ih kod nama...

Koje je godiste ova buba 356375
Nazad na vrh Ići dole
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Koje je godiste ova buba Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje je godiste ova buba   Koje je godiste ova buba Icon_minitimePon 2 Jul - 10:26

Koliko vidim sa fotografije,a ne vidim sve detalje,posebno neke iz unutrasnjosti rekao bih da je u pitanju model "1300" iz 1966 ili 1967.Mislim da Dika ima istu takvu.Inace mislim da ova plava buba ne bi trebala imati ovakvo svetlo za tablicu-nos,mozda cak i celu haubu.Ovaj nos je koriscen u periodu 1957-1963,dok auto ima velike bocne prozore,sto je uvedeno 1964.S obzirom da ima siroke ukrasne lajsne i visoke bocne prozore ovaj plavi je 1964-1965.Mada dok se auto ne vidi uzivo sve je ovo nagadjanje,jer ko zna sta su vlasnici sve mogli tokom zadnjih 40tak godina izmeniti,dodati i oduzeti sa auta.
Nazad na vrh Ići dole
VWMacedonia
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
VWMacedonia


Broj poruka : 333
Godina : 38
Lokacija : Bitolj,Makedonija
Datum upisa : 01.07.2007

Koje je godiste ova buba Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje je godiste ova buba   Koje je godiste ova buba Icon_minitimePon 2 Jul - 10:49

Mislio sam na poklopac motora...

Nego to je sasvim tacno...svi prepravaju bube po svojim ukusom...i najcesce taj "ukus" je katastrofalan... Smile
Nazad na vrh Ići dole
pavle
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
pavle


Broj poruka : 701
Datum upisa : 01.07.2007

Koje je godiste ova buba Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje je godiste ova buba   Koje je godiste ova buba Icon_minitimeČet 5 Jul - 9:14

Ako je to buba koja stoji kod Ben Akibe, a mislim da jeste, onda je ti 1966. 1300. Inače, koliko ja znam kupljena je na najlonu pre 15tak godina, bila je siva i bila je kao nova. Prodavao je momak koji je nasledio od dede, bila je samo prelakirana i večito garažirana. To je ustvari bilo 1993. kada je bilo teško sa parama i njena cena je bila, koliko se sećam 2000-2500 maraka, što je tada bilo jako puno para, ali je vredela. Od tada je počelo njeno propadanje, jer je stalno napolju. Mislim d jedan moj drugar poznaje vlasnika, ne znam da li se prodaje ili ne. Na limanu 4 stoji već dugo jedna zelena buba koja je pre 60. mada je dosta loša.
U Novom Sadu bube definitivno nestaju i odumiru, sve manje se voze a sve ih je više na parkinzima, napuštenih.. Znam par fanova iz NSa, i to je sve...Sećam se da sam 2004. pre Šabačke čivijade stavljao poruke na bube da bi se vlasnici javili i da bi išli organizovano do Šapca...javio se jedan od njih bar 35. Na kraju ni taj nije išao....
Pozdravljam Tonija, Ljubeta i Nikolu. Toni ima prelepu 1300 export iz 65. koja se sada sprema za farbanje, Ljube standard iz 72., Nikolica more delova i glavu punu snova o bubama, nadam se da će ih jednom ostvariti.. Mislim da ćemo se svi videti u Šapcu. Pozdravljam i sve vas, pa i one sa sa Super Bubama, sve su to Bube..
Nazad na vrh Ići dole
igorsnegi
dr. VW
dr. VW
igorsnegi


Broj poruka : 1246
Godina : 50
Lokacija : Beograd-Visnjicka Banja,Obrenovac,Koceljeva
Datum upisa : 05.06.2007

Koje je godiste ova buba Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje je godiste ova buba   Koje je godiste ova buba Icon_minitimeČet 5 Jul - 12:18

pavle ::
Ako je to buba koja stoji kod Ben Akibe, a mislim da jeste, onda je ti 1966. 1300. Inače, koliko ja znam kupljena je na najlonu pre 15tak godina, bila je siva i bila je kao nova. Prodavao je momak koji je nasledio od dede, bila je samo prelakirana i večito garažirana. To je ustvari bilo 1993. kada je bilo teško sa parama i njena cena je bila, koliko se sećam 2000-2500 maraka, što je tada bilo jako puno para, ali je vredela. Od tada je počelo njeno propadanje, jer je stalno napolju. Mislim d jedan moj drugar poznaje vlasnika, ne znam da li se prodaje ili ne. Na limanu 4 stoji već dugo jedna zelena buba koja je pre 60. mada je dosta loša.
U Novom Sadu bube definitivno nestaju i odumiru, sve manje se voze a sve ih je više na parkinzima, napuštenih.. Znam par fanova iz NSa, i to je sve...Sećam se da sam 2004. pre Šabačke čivijade stavljao poruke na bube da bi se vlasnici javili i da bi išli organizovano do Šapca...javio se jedan od njih bar 35. Na kraju ni taj nije išao....
Pozdravljam Tonija, Ljubeta i Nikolu. Toni ima prelepu 1300 export iz 65. koja se sada sprema za farbanje, Ljube standard iz 72., Nikolica more delova i glavu punu snova o bubama, nadam se da će ih jednom ostvariti.. Mislim da ćemo se svi videti u Šapcu. Pozdravljam i sve vas, pa i one sa sa Super Bubama, sve su to Bube..
Pozdrav i za tebe,vidimo se u Sapcu!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/profile.forum
VWMacedonia
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
VWMacedonia


Broj poruka : 333
Godina : 38
Lokacija : Bitolj,Makedonija
Datum upisa : 01.07.2007

Koje je godiste ova buba Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje je godiste ova buba   Koje je godiste ova buba Icon_minitimeČet 5 Jul - 15:22

Pred 3-4 godine kad ja sam otpoceo sa Bubama...svi su mislili da sam lud... Smile "Pa to je stara kola...uzmi si 101...Yugo...kakva Buba" ...SADA...cjenu jedna prosechna buba je ista sa savrseni 101...iz 1990+ godina...

I u MKD su bile otbaceni kao stari auta...dotrajeni...ali i tuka poceli su ih sredivati...gledaju Discovery i misle da iz krsha napravit cu nesto fenomenalno...ali to je to... "prost narod jaca drzava"
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Milosk
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Milosk


Broj poruka : 186
Godina : 37
Lokacija : Bačka Palanka
Datum upisa : 02.07.2007

Koje je godiste ova buba Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje je godiste ova buba   Koje je godiste ova buba Icon_minitimeČet 25 Okt - 23:06

zna li neko valsnika?
Nazad na vrh Ići dole
bubuleja
dr. VW
dr. VW
bubuleja


Broj poruka : 1021
Godina : 46
Lokacija : rijeka
Datum upisa : 03.10.2007

Koje je godiste ova buba Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje je godiste ova buba   Koje je godiste ova buba Icon_minitimePet 26 Okt - 7:23

proizvedena 66 godine između 8 i 12 mj....model 67-dmo Cool
Nazad na vrh Ići dole
ZeljkoCG
VW entuzijasta
VW entuzijasta
ZeljkoCG


Broj poruka : 56
Godina : 61
Lokacija : Podgorica
Datum upisa : 02.10.2007

Koje je godiste ova buba Empty
PočaljiNaslov: 67   Koje je godiste ova buba Icon_minitimePet 26 Okt - 9:25

Između ostalog...i po uskoj lajsni...67+ Question
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
bubuleja
dr. VW
dr. VW
bubuleja


Broj poruka : 1021
Godina : 46
Lokacija : rijeka
Datum upisa : 03.10.2007

Koje je godiste ova buba Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje je godiste ova buba   Koje je godiste ova buba Icon_minitimePet 26 Okt - 10:26

67 ima tanku lajsnu i specifičnu zadnju haubu..stari tip farova i to samo za evropsko tržište..instalacija 6v...u americi je ista imala 12v instalaciju i ravne farove ...vozio sam je 7 godina..krasan model
Nazad na vrh Ići dole
bubuleja
dr. VW
dr. VW
bubuleja


Broj poruka : 1021
Godina : 46
Lokacija : rijeka
Datum upisa : 03.10.2007

Koje je godiste ova buba Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje je godiste ova buba   Koje je godiste ova buba Icon_minitimePet 26 Okt - 10:28

ova buba izgleda solidno i svakom bi preporučio da je uzme ako je na prodaju cherry
Nazad na vrh Ići dole
pavle
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
pavle


Broj poruka : 701
Datum upisa : 01.07.2007

Koje je godiste ova buba Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje je godiste ova buba   Koje je godiste ova buba Icon_minitimePet 2 Nov - 19:45

Ako je na prodaju, poslaću ti broj tel na pm
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koje je godiste ova buba Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje je godiste ova buba   Koje je godiste ova buba Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Koje je godiste ova buba
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sa kog modela je ovo i koje godiste???
» Koje pivo?
» Za koje bube su ove rucke?
» 1300 70 godiste
» GODISTE bube>?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: Galerija :: Ostalo-
Skoči na: