vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima

PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

nadjen kamioncic

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk

Broj poruka : 2511
Datum upisa : 02.06.2007

nadjen kamioncic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: nadjen kamioncic   nadjen kamioncic - Page 2 Icon_minitimePet 14 Avg - 22:05

To Lasto
Taj kamion iz BP je bio najocuvaniji na ovim prostorima.
Mogao sam da ga kupim posto je deda (vlasnik umro) al sam ga prepustio prijatelju a on ispao neodgovoran.
Kasnije ga kupio neki ciga iz NS pa ga preprodao Goranu u PA a taj ga prodao u D.
Imao je los motor ali je sve ostalo bilo perfektno ocuvano.Deda je poreklom nemac pa to i objasnjava otkud kamion u dobrom stanju.Kamion je bio plave boje i imao je prosiren tovarni sanduk sa drvenim Westfalia kanatama,ne kao ovaj na slici
Nazad na vrh Ići dole
Lasto
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Lasto

Broj poruka : 162
Godina : 43
Datum upisa : 08.06.2009

PočaljiNaslov: Re: nadjen kamioncic   nadjen kamioncic - Page 2 Icon_minitimeSub 15 Avg - 0:04

e baš mi je žao što niko u porodici nije imao šmeka da ga ostavi bar u garaži, nije to neka lova kojom se može rešiti bilo šta, ili što ga nisi ti kupio, koja je cifra bila u pitanju, ako se sme znati.
hvala tomas
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/sapuni/infosajt
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk

Broj poruka : 2511
Datum upisa : 02.06.2007

PočaljiNaslov: Re: nadjen kamioncic   nadjen kamioncic - Page 2 Icon_minitimeSub 15 Avg - 8:49

Prijatelj mi ga je nasao i rekao mi da ce ljudi da ga daju bukvalno za kilo ribe.
E sad dobar i lud jedno isto.Ajde da ga ja ne uzmem nego da ispadnem dobar drugar pa prepustim drugaru.Taj ga ne uzme a dogovorio ga je na 300 EUR jer ima deda dva sina i cerku valjda pa svakome po 100 za potpis.
Na kraju ga ni on ne uzme jer se razvlacio vec stvarno naidje neki ciganin i uzme ga bas budzasto.
Dok se to nije desilo ovaj se namestao da ga kupi jedno godinu i po a ja cak posto sam slutio sta ce da ispadne pitao da ga ipak ja uzmem.
Zamisli kad se taj drugar skoro naljutio sto ga to pitam.
Imao sam ideju da ga uzmem pa je od mene i on mogao da ga ima,ovako nista od svega.
Od tog slucaja imam pravilo ako nesto natrci kupujem a ukoliko nemam para javljam prijateljima.Onda ide redom ali se ne ceka jedan koji kaze da kupuje vec prvi koji moze da to odmah plati.
I dalje smo prijatelji ali vazi to pravilo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Lasto
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Lasto

Broj poruka : 162
Godina : 43
Datum upisa : 08.06.2009

PočaljiNaslov: Re: nadjen kamioncic   nadjen kamioncic - Page 2 Icon_minitimeSub 15 Avg - 18:28

ah ta stara narodna, ko prvi devojci....

a posle ćemo da je delimo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/sapuni/infosajt
Braca
dr. VW
dr. VW
Braca

Broj poruka : 1035
Godina : 71
Datum upisa : 14.08.2007

PočaljiNaslov: Re: nadjen kamioncic   nadjen kamioncic - Page 2 Icon_minitimeSre 19 Avg - 8:39

To Toma:

Ova ti je dobra:"neceka se onaj koji kaze da prvi kupuje vec onaj koji plati odmah". study study lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://b92.net
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: nadjen kamioncic   nadjen kamioncic - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

nadjen kamioncic
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: BUS :: Do 1967-
Skoči na: