vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Najstariji VW u Srbiji?

Ići dole 
+11
nebkv
Dika
nedo
GibaniTZa
marco
dexit
vlajko05
KdF
Miso
Tomas Volk
igorsnegi
15 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
igorsnegi
dr. VW
dr. VW
igorsnegi


Broj poruka : 1246
Godina : 50
Lokacija : Beograd-Visnjicka Banja,Obrenovac,Koceljeva
Datum upisa : 05.06.2007

Najstariji VW u Srbiji? Empty
PočaljiNaslov: Najstariji VW u Srbiji?   Najstariji VW u Srbiji? Icon_minitimeČet 28 Jun - 22:33

Ljudi,da li neko ima podatak koji je najstariji primerak VW u Srbiji?
Da li je to mozda VW amfibija iz muzeja starih automobila u Bg?Koliko sam cuo,to je primerak iz 1941.god.da li neko mozda zna nesto vise o tome?
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/profile.forum
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Najstariji VW u Srbiji? Empty
PočaljiNaslov: Tako nekako   Najstariji VW u Srbiji? Icon_minitimePet 29 Jun - 0:02

Pa nekako se osecam pogodjenim kad je ovakva tema.
Razmisljao sam i ja o tome i dosao do istog saznanja.
Ta amfibija je izgleda nesto najstarije a vezano za 2. svetski rat i KDF.
Ima prica od mog prijatelja Kemala iz Futoga da je on video jos jednu amfibiju gore u Vojvodini ali je nije kupio jer je bila u ocajnom stanju.Sad se kaje ali kasno je za to.Ja imam originalnu instrument tablu od amfibije ili kubelvagena iz 1943 sto dokazuje da ih je bilo u ovim krajevima.Na RTS sam pre koju godinu cuo pricu o nekoliko nemackih ratnih vozila izvadjenim iz Dunava.Rekose da je bilo i VW-a.
Kad je buba u pitanju znam za svoju novembar 1949 a i bubu Zike iz Leskovca takodje iz novembra 1949.Moja je standard a Zikina deluks model.Moguce je da postoji jos koja ali tako da ima osnovu splita a zamenjenu karoseriju pa bez gledanja broja sasije nema sanse da se to sazna.
Kad su busevi u pitanju onda je najstariji za koga znam januar 1952 barndor samba.Izmace mi ispred nosa a sad se njom moze pohvaliti Milan iz Orasja kod Velike Plane.Naisao sam pre dve godine i na nesto delova od barndor busa u Paracinu i to sam sacuvao.Neznam godiste ali zasigurno je bio ispod 1954.
Kad je tip 3 u pitanju ko god ga ima iz 1961 moze se smatrati komadom istorije.
Uopste uzevsi spadamo i sa ovim u red siromasnih zemalja ali kad je nase okruzenje u pitanju onda smo daleko ispred i po broju splitova,ovala,buseva i ostalih modela.Pa valjda smo imali puno gastarbajtera?
Nazad na vrh Ići dole
Miso
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Miso


Broj poruka : 183
Godina : 42
Lokacija : Kozarska Dubica RS BIH
Datum upisa : 18.06.2007

Najstariji VW u Srbiji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najstariji VW u Srbiji?   Najstariji VW u Srbiji? Icon_minitimePet 29 Jun - 0:20

Kod vas u Srbiji stvarno ima dosta starih vozlia. Kod nas bube su pretezno Sarajevke valjda sto su se pravili ovde. Bus je zakon pogotovo samba cheers
Nazad na vrh Ići dole
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

Najstariji VW u Srbiji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najstariji VW u Srbiji?   Najstariji VW u Srbiji? Icon_minitimePet 29 Jun - 7:56

Moj komsija ima Bubu iz 1947. koja je oko 1960. uvezena iz Engleske. Bila je originalno sa desnim volanom, ali je ovde to prepravljeno pa sada ima levi volan, i na zalost zadnje staklo je promenjeno tako da vise nije split Sad

Takodje ima jedan mikro Bus na sasiji amfibije iz 1942. sa originalnim motorom i menjacem. Karoserija je novija ali ne znam iz koje godine.
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Najstariji VW u Srbiji? Empty
PočaljiNaslov: Uvoz   Najstariji VW u Srbiji? Icon_minitimePet 29 Jun - 8:01

2 Misa
Dosada sam povezao da je 99% starijih modela doslo polovno u Srbiju 60-tih godina.To se zakljucuje ili po pricama vlasnika ili po datumu prve registracije.Sve se desavalo 10-tak godina pre no sto je Sarajevo profunkcionisalo sa proizvodnjom buba.U to vreme nije bilo ko mogao da ima automobil.Nasi gastarbajteri su ih tamo pazarili jer su bili jeftini a ljudi odavde su veoma tesko mogli da ih kupe i uvezu.
Primetio sam da u vreme kad su bube radjene u Sarajevu dosta starijih modela je uvezeno iz D.Razlog je sto ti ljudi nisu imali dovoljno novca za novu bubu i kupovinu iste u Sarajevu.Jednostavno im nije bilo vazno da pazare split ili oval a ne sarajku.
Iz cele price mu dodje da tih najstarijih ima sasvim slucajno.Ko je tada mogao znati kakvi ce trendovi biti 2000 i neke.
Slazem se da je bus zakon a posebno samba.
Ja posle tri godine ponovo vozim bubu.T1 sam vozio te tri pa mi sad treba vremena da se naviknem.Ipak je bus prava stvar ali treba imati i bubu.
Nazad na vrh Ići dole
vlajko05
dr. VW
dr. VW
vlajko05


Broj poruka : 1438
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Najstariji VW u Srbiji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najstariji VW u Srbiji?   Najstariji VW u Srbiji? Icon_minitimePet 29 Jun - 9:24

Slobo nisam znao da Buda ima i bubu, kakav zaljubljenik u Old tajmere Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

Najstariji VW u Srbiji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najstariji VW u Srbiji?   Najstariji VW u Srbiji? Icon_minitimePet 29 Jun - 9:43

Ima i Bubu i taj mikro Bus i nebrojeno mnogo motora... Valjda ih drzi na fakultetu. I samo dovlaci nove i nove, nije mi jasno gde ih samo nalazi...
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
dexit
dr. VW
dr. VW
dexit


Broj poruka : 1446
Godina : 46
Lokacija : belgrad[e]
Datum upisa : 02.06.2007

Najstariji VW u Srbiji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najstariji VW u Srbiji?   Najstariji VW u Srbiji? Icon_minitimePet 29 Jun - 10:10

interesantno!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.diekaefermaschine.blogspot.com
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

Najstariji VW u Srbiji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najstariji VW u Srbiji?   Najstariji VW u Srbiji? Icon_minitimePet 29 Jun - 10:21

Veoma interesantan hobi koji iziskuje uzasno mnogo vremena, poznanstava, prostora, alata, a i para.
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
marco
VW entuzijasta
VW entuzijasta
marco


Broj poruka : 71
Godina : 43
Datum upisa : 07.06.2007

Najstariji VW u Srbiji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najstariji VW u Srbiji?   Najstariji VW u Srbiji? Icon_minitimePet 29 Jun - 12:02

Tomas Volk ::

Kad je tip 3 u pitanju ko god ga ima iz 1961 moze se smatrati komadom istorije.

meni pise u papirima 1962 a lik me ubeđivao u mladenovcu da je ustvari 61`
gledao je po nekim knjigama i rekao mi da je proizveden avgusta 61` (po broju motora i šasije)
bio bih zahvalan iskusnijima da mi pojasne foru
Nazad na vrh Ići dole
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Najstariji VW u Srbiji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najstariji VW u Srbiji?   Najstariji VW u Srbiji? Icon_minitimePet 29 Jun - 12:31

Napiši broj šasije, pa će sve da nam bude jasnije...

Modeli proizvedeni posle avgusta se tretiraju kao modeli za sledeću godinu...
Nazad na vrh Ići dole
marco
VW entuzijasta
VW entuzijasta
marco


Broj poruka : 71
Godina : 43
Datum upisa : 07.06.2007

Najstariji VW u Srbiji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najstariji VW u Srbiji?   Najstariji VW u Srbiji? Icon_minitimePet 29 Jun - 13:15

br.šsj. 0072791
br.mtr. 0075263
gracias mućos gracijas
Nazad na vrh Ići dole
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Najstariji VW u Srbiji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najstariji VW u Srbiji?   Najstariji VW u Srbiji? Icon_minitimePet 29 Jun - 13:59

http://www.thesamba.com/vw/archives/info/serialnumberst3.php


Kažu, avgust '62...Ako sam dobro razumeo...
Nazad na vrh Ići dole
nedo
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 48
Godina : 55
Lokacija : Sarajevo, BiH
Datum upisa : 07.06.2007

Najstariji VW u Srbiji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najstariji VW u Srbiji?   Najstariji VW u Srbiji? Icon_minitimePet 29 Jun - 14:23

mene cudi da u samom sarajevu, nema vise buba obzirom da su se ovdje proizvodile. doduse klima, a ponajvise rat je unistilo mnoge bube.

inace u brezi, mjestu nadomak sarajeva je bilo neko veliko skladiste VW-a...
prije par godina, kad se jos nisam zanimao za bube su vrsili rasprodaju dijelova.
jedan komsija je uzeo kompletan motor za 400 EUR, blanko, morao ga je voziti na ukucavanje brojeva...navodno je bilo svega...

jedan od ovdsnjih majstora, koji zna gotovo sve bube po bih pa i sire, kaze da ih je sve teze naci. jedno vrijeme je on uvijek imao poneku koji bi sredjivao pa preprodao...
sada trazi sebi da sredi neku do 67, ali ne moze da je nadje...

sto se tice buseva, ja znam u sarajevu za pet T2 modela u prilicno losem stanju, ali jos nisam vidio nijedan T1 uzivo...

za buseve mi je manje vise logicno, jer kad vidim kako se danasnji vlasnici odnose prema T3 (kod nas ih zovu T2) nije ni cudo, uglavnom je to auto za "biznisa"...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.folcika.ba
igorsnegi
dr. VW
dr. VW
igorsnegi


Broj poruka : 1246
Godina : 50
Lokacija : Beograd-Visnjicka Banja,Obrenovac,Koceljeva
Datum upisa : 05.06.2007

Najstariji VW u Srbiji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najstariji VW u Srbiji?   Najstariji VW u Srbiji? Icon_minitimePet 29 Jun - 15:29

marco ::
Tomas Volk ::

Kad je tip 3 u pitanju ko god ga ima iz 1961 moze se smatrati komadom istorije.

meni pise u papirima 1962 a lik me ubeđivao u mladenovcu da je ustvari 61`
gledao je po nekim knjigama i rekao mi da je proizveden avgusta 61` (po broju motora i šasije)
bio bih zahvalan iskusnijima da mi pojasne foru
Bez obzira koje je tvoj automobil godiste,smatraj da posedujes komd istorije...Basketball
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/profile.forum
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Najstariji VW u Srbiji? Empty
PočaljiNaslov: Stari   Najstariji VW u Srbiji? Icon_minitimePet 29 Jun - 15:37

To KDF
E bas se radujem da postoji buba kod nas iz 1947.Ja sam cuo price o bubi iz 1948 u Nisu ali to treba naci nacin pa proveriti jel istina.Bus na sasiji od amfibije?Kako ih nije mrzelo da to uklapaju?Cudi me da taj tvoj poznanik nema zelju da kupi split sekciju i ugradi je pozadi gde je i bila.Imam i ja split karoseriju modifikovanu pozadi da prihvati prozor iz 1958 a znam za jos dva takva splita.Malo ko bi rekao da su splitovi ako dobro ne prouci detalje.
Pogledas instrument tablu pa ako se vide polica levo i ista takva desno onda je to to.Ima u KG karoserija splita koja ima sem zamenjenog zadnjeg prozora i instrument tablu iz 1958.Te modifikacije su bile popularne 60-tih a izvodjene su u nemackim servisima po onome sto sam ja saznao.
Odsecanje precage splitu je bilo popularno od 1953 pa do 1958.Imam cak tri takva komada a znam za jos dva.Voznja u rikverc je bila nemoguca misija,to sad vidim kad pogledam preko ramena.
Jel problem da mi das kontakt kako bih porazgovarao sa vlasnikom tih starina?Telefon,adresa?Mozda mu mogu pomoci a i on nama.Jedini uslov je da je normalan covek.Ako je neki ludak,onda zaboravi.Svakakvih sam se nagledao a najmanje je normalnih medju skupljacima starih delova ili auta.
To Nedo
Video sam na Zg forumu pricu o sambi koja se sredjuje za nekog coveka.Taj je valjda u inostranstvu a samba je u BIH.Nisam zapamtio o kom mestu se radi.
Nazad na vrh Ići dole
nedo
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 48
Godina : 55
Lokacija : Sarajevo, BiH
Datum upisa : 07.06.2007

Najstariji VW u Srbiji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najstariji VW u Srbiji?   Najstariji VW u Srbiji? Icon_minitimePet 29 Jun - 16:08

to volk:
ako ti ne bude mrsko, posalji mi link za taj topic na ZG forumu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.folcika.ba
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

Najstariji VW u Srbiji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najstariji VW u Srbiji?   Najstariji VW u Srbiji? Icon_minitimePet 29 Jun - 16:13

Pa sad, ne znam koliko normalan covek moze da bude koji ima ne manje od 20 starih motocikala od kojih je najstariji iz 1924. (BSA)... cyclops

Salim se. Vidim da mu ta dva VWa dosta dugo stoje polusredjena i imam utisak da nema volje ili vremena da nastavi sa sredjivanjem, i da ce sacekati jos. Trenutno se bavi tim silnim motorima.
Ta Buba na primer originalno nije imala amortizere, ni napred ni nazad, ali su naknadno dodati.
Sto se Busa tice, koliko ja znam u prvim godinama posle rata fabrika je napravila vrlo malu seriju kola koja su bila na sasiji Bube. Kasnije su ustanovili da sasija nije dovoljno jaka, i ubrzo su presli na T1 koji ima samonosecu karoseriju. E pa, koliko je meni poznato, taj njegov je upravo iz te prve serije mikro Buseva.
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Najstariji VW u Srbiji? Empty
PočaljiNaslov: Link   Najstariji VW u Srbiji? Icon_minitimePet 29 Jun - 19:18

To Nedo
Nema pojma da pronadjem gde sam to video u vezi sambe u BIH.Moraces sam da pokusas.
To KDF
Dobro.Kapiram da taj i nije sam sa sobom a takvi mi najmanje trebaju.
Sto se busa tice izgleda da je rec o prototipu T1.Postojalo je i to ali ga bas nisam temeljno izucavao.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Najstariji VW u Srbiji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najstariji VW u Srbiji?   Najstariji VW u Srbiji? Icon_minitimePet 29 Jun - 19:22

KdF ::
Pa sad, ne znam koliko normalan covek moze da bude koji ima ne manje od 20 starih motocikala od kojih je najstariji iz 1924. (BSA)... cyclops

Salim se. Vidim da mu ta dva VWa dosta dugo stoje polusredjena i imam utisak da nema volje ili vremena da nastavi sa sredjivanjem, i da ce sacekati jos. Trenutno se bavi tim silnim motorima.
Ta Buba na primer originalno nije imala amortizere, ni napred ni nazad, ali su naknadno dodati.
Sto se Busa tice, koliko ja znam u prvim godinama posle rata fabrika je napravila vrlo malu seriju kola koja su bila na sasiji Bube. Kasnije su ustanovili da sasija nije dovoljno jaka, i ubrzo su presli na T1 koji ima samonosecu karoseriju. E pa, koliko je meni poznato, taj njegov je upravo iz te prve serije mikro Buseva.
Da nisje to "Fridolin" ima napred njusku i klizna vrata sa obe strane (vozacka i suvozacka)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Najstariji VW u Srbiji? Empty
PočaljiNaslov: Fridolin   Najstariji VW u Srbiji? Icon_minitimePet 29 Jun - 19:32

Otkud Fridolin?
Pa to je puno mladji auto od ovih koje smo uvukli u ovu pricu.
Bilo je reci o busu na sasiji amfibije.Koliko se secam zajednicko za oba vozila je to sto imaju redukcione kutije na zadnjim tockovima.Bice da je ipak to prototip T1.
Uzgred To Dika
Bilo bi zgodno da objasnis ljudima sta je fridolin.Ne ide da ja mrsim sa tim.
Ako pocnem ovako....Spreda je nevidjeno ruzan a od pozadi je kao odseceni T1???Koristili su ga u Deutche Post kao dostavno vozilo.Mozda je bolje ovako///Mesanac tip 1/2 tip 3 + 1/2 tip dva.Kazem ruzan jer mi se cini da je prednji kraj od tip tri ali sa sofersajbnom koja je nekako podignuta uvis.Ustvari je to ruzno po meni.
Nazad na vrh Ići dole
dexit
dr. VW
dr. VW
dexit


Broj poruka : 1446
Godina : 46
Lokacija : belgrad[e]
Datum upisa : 02.06.2007

Najstariji VW u Srbiji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najstariji VW u Srbiji?   Najstariji VW u Srbiji? Icon_minitimePet 29 Jun - 20:47

Tomas Volk ::
///Mesanac tip 1/2 tip 3 + 1/2 tip dva.Kazem ruzan jer mi se cini da je prednji kraj od tip tri ali sa sofersajbnom koja je nekako podignuta uvis.Ustvari je to ruzno po meni.

svaka cast za definiciju! cheers

meni je interesantno vozilo [ne kazem da nije ruzno] ali posto je namensko vozilo estetiku ostavljam sa strane. skroz me oraspolozi kad fridolince ugledam u foto-galerijama inostranih skupova!

predpostavljam, nema ga na ovim prostorima?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.diekaefermaschine.blogspot.com
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Najstariji VW u Srbiji? Empty
PočaljiNaslov: Fridolin   Najstariji VW u Srbiji? Icon_minitimePet 29 Jun - 21:18

T Dexit
Koliko ja znam nema ga kod nas.Jeste redak auto a evo povlacim ono o ruznoci.Ko sam ja da iznosim misljenje?
Mrzi me da kopam po knjigama i da dopisem jos poneku zanimljivost u vezi Frida ali nek ostane na tome.
Znam da kad sam prvi put video i nesto procitao o njemu u glavi sam imao samo jedno na umu.Sta im je trebao Fridolin kad su u nemackim postama vec koristili T1?
Od najstarijeg odosmo ka retkima?
alien
Nazad na vrh Ići dole
igorsnegi
dr. VW
dr. VW
igorsnegi


Broj poruka : 1246
Godina : 50
Lokacija : Beograd-Visnjicka Banja,Obrenovac,Koceljeva
Datum upisa : 05.06.2007

Najstariji VW u Srbiji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najstariji VW u Srbiji?   Najstariji VW u Srbiji? Icon_minitimePet 29 Jun - 21:43

Tomas Volk ::
T Dexit
Koliko ja znam nema ga kod nas.Jeste redak auto a evo povlacim ono o ruznoci.Ko sam ja da iznosim misljenje?
Mrzi me da kopam po knjigama i da dopisem jos poneku zanimljivost u vezi Frida ali nek ostane na tome.
Znam da kad sam prvi put video i nesto procitao o njemu u glavi sam imao samo jedno na umu.Sta im je trebao Fridolin kad su u nemackim postama vec koristili T1?
Od najstarijeg odosmo ka retkima?
alien
Nije bitno,bitno je da smo dosta toga novoga saznali...
Jedino ako admin nema nista protiv?
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/profile.forum
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

Najstariji VW u Srbiji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najstariji VW u Srbiji?   Najstariji VW u Srbiji? Icon_minitimeSub 30 Jun - 8:53

Ma ne, covek je sasvim u redu, evo reci ce ti Vlaja, zna ga on.
Sto se kola tice, nisam zagledao ali cim ga sretnem pitacu ga, mozda ce mi reci nesto vise...

Fridolin definitivno nije, potpuno lici na Transporter samo je manji.
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
Sponsored content





Najstariji VW u Srbiji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najstariji VW u Srbiji?   Najstariji VW u Srbiji? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Najstariji VW u Srbiji?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Farbar u Srbiji!!!
» nadjeno u srbiji
» Oldtajmer scena u Srbiji
» Nezvanicni registar T1 u Srbiji
» Replika karmana u srbiji

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Ostalo-
Skoči na: